TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2009 o 13:40, spider88 napisał:

> Hmmm, no, nie wiem.
> Zresztą co powiesz o potworze!?

Potwór (łac. monstrum zły omen,) – popularne określenie szerokiej grupy fikcyjnych
stworzeń występujących w mitologii, legendach, wierzeniach ludowych, oraz literaturze
grozy. /.../

Ha! Zauważ waszmość, że ja o potworze pisałem!
Potwora, to rodzaj żeński. Potwora, potworze i tak dalej... a waść o czymś zgoła innym. No, czyba, ze waść jest zwolennikiem feminizmu wojującego, który uznaje wyższość płci żeńskiej w kazdej dziedzinie, w potworności oczywiście też. Tak dalece bym sie jednak nie posuwał, zważywszy, że wypowiadamy się w Loży. Wprawdzie to już teraz nasza Loża, ale... no, ale Miłościwie Nam Patronujaca mogłaby mieć jakieś zastrzeżenia ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 07:12, KrzysztofMarek napisał:

No, czyba, ze waść jest zwolennikiem feminizmu wojującego, który uznaje wyższość płci
żeńskiej w kazdej dziedzinie, w potworności oczywiście też. Tak dalece bym sie jednak
nie posuwał, zważywszy, że wypowiadamy się w Loży. Wprawdzie to już teraz nasza Loża,
ale... no, ale Miłościwie Nam Patronujaca mogłaby mieć jakieś zastrzeżenia ;-D


Na amazonki czasem aż miło popatrzeć. Zresztą wiele mitów i legend narosło wobec tych jakże pięknych bojowniczek. Powstały one raczej z racji niedostępności tychże pięknych istot, jednak wielu opowiadało o zmyślnych torturach, które mężczyznom sprawiały radość i wydawało się że trafili do niebiańskiej krainy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 07:12, KrzysztofMarek napisał:

Wprawdzie to już teraz nasza Loża,
ale... no, ale Miłościwie Nam Patronujaca mogłaby mieć jakieś zastrzeżenia ;-D


To jest tak samo Wasza Loża jak świat Guild Wars należy do ludzi, charrów czy innych insektów.
Smoki śpią. TYHE śpi. Czujnie. ;>

I dlaczego nikt nie skomentował zmiany avatara ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2009 o 12:38, TYHE napisał:

I dlaczego nikt nie skomentował zmiany avatara ? :/


ależ komentarz jest zbędny, gdyż ten avatar jest mimo wszystko podobny do avatara L33ta :), jednak mimo wszystko wszyscy lożowicze przyzwyczajeni są raczej do poprzedniego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 12:38, TYHE napisał:

I dlaczego nikt nie skomentował zmiany avatara ? :/

Pikny pikny ;d nawet sam na to wskazuje by go skomentować ;] Osobnik na nim ma minę tak złowrogą ,że jednym kiwnięciem palca wystraszyłby Goliata ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 12:38, TYHE napisał:

I dlaczego nikt nie skomentował zmiany avatara ? :/


Zaniemówiliśmy z wrażenia ;D
A tak na poważnie bardzo fajny :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 12:38, TYHE napisał:

I dlaczego nikt nie skomentował zmiany avatara ? :/


Jakiego znowu Avatara? Koledzy Lożowicze, gdy nikt nie patrzy, zamawiają w pobliskim sklepiku tanie trunki o tych idiotycznych nazwach? I w najnowszej zgrzewce Avatara zaszły zatem jakieś zmiany. Dali nową butelkę? To chyba nie jest powód, żeby na całą Lożę... Aaaaa, TEN awatar. Oczywiście, zaraz skomentujemy. Gdzieś tutaj mam karteczkę-ściągawkę z prawidłową odpowiedzią na tego rodzaju wyzwania. Właściwie to szablon, można używać w wielu sytuacjach. [Matteos pieczołowicie zapisuje puste pola i odczytuje] Ekhem:

Tak, bardzo Ci do twarzy z tym nowym awatarem. Z pewnością będzie się ona ładnie komponował z innymi awatarami w naszej szafie. Cena absolutnie nie jest wygórowana, skoro właśnie ten awatar Ci się podobał i jesteś z niego zadowolona. Szanowna sąsiadka Pani Ewa spod piątki ponad wszelką wątpliwość nie ma tak ładnego awatara, co jest dodatkową zaletą tego nabytku. W żadnym razie nie mogę mieć za złe, że nie zostałem uprzedzony o tak poważnym wydatku, w końcu kiedyś i tak trzeba było wydać te oszczędności. A nie warto przecież kupować pierwszego lepszego awatara na wyprzedaży. Również jestem zdania, że posiadanie takiego awatara w tym sezonie jest wręcz nieodzowne. Tak, masz absolutną rację - cokolwiek powiem i tak, niestety, nie będę w stanie docenić wszystkich zalet tego awatara, gdyż ogranicza mnie mój prymitywny zmysł percepcji. Nie sądzę jednak, bym potrzebował własnego awatara w takim kolorze. Naturalnie możesz w sobotę zwabić gości pod mało sensownym pretekstem i przy okazji pokazać im Twój nowy awatar. Tak, widziałem już ten katalog z nowymi kolekcjami awatarów i również mi się one podobają. Również uważam, że te strasznie drogie awatary na które nie mogliśmy sobie pozwolić są przereklamowane i brzydkie. Rzeczywiście, nasz nowy awatar nie ma wystarczająco dużo miejsca dla siebie, czyli potrzebna nam dodatkowa szafa.


No dobrze, gdzieś tu była taka przytulna ściana pancerna, z którą można się schować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupuje se nowe auto - Renault Megane, 2007 r., klima, super sprzęcik audio i te inne standardowe i niestandardowe dodatki :)

Dziś będę mieć, jutro sprawy papierowe i mogę jeździć :D

P.S. auto na kartę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 12:53, Piterus_Von_Drackus napisał:

A to nie lepiej było sobie kupić samochód na abonament?:


Abonamentem auta nie otworze i nie zapale.. karta to się da :P

Dnia 02.03.2009 o 12:53, Piterus_Von_Drackus napisał:

BTW Dzieńdoberek Lożowiczom :)


Cześć misio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo Tyhe zmieniła awatara. Fajnie jej, bo ją stać. Mnie stać tylko na jeden, dlatego ciągle śmigam na tym trochę już zużytym egzemplarzu. Ale cóż, awatar nie skarpetki, nie zmienia się go codziennie. Mój musi pociągnąć jeszcze trochę :)

hunter22 ->
> P.S. auto na kartę :P

Znaczy na prepaida? Ile miesięczny abonament kosztuje? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 12:38, hunter22 napisał:

Dziś będę mieć, jutro sprawy papierowe i mogę jeździć :D


Hi hi, to powodzenia ;))

W zeszłym roku zmieniałem autko, papierki zajęły mi dokładnie trzy dni. Oczywiście to nie przeszkadza w użytkowaniu go. Tylko przy zmianie tablic, najlepiej nie trafić na stróżów prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 13:03, GeoT napisał:

Ooo Tyhe zmieniła awatara. Fajnie jej, bo ją stać. Mnie stać tylko na jeden, dlatego
ciągle śmigam na tym trochę już zużytym egzemplarzu. Ale cóż, awatar nie skarpetki, nie
zmienia się go codziennie. Mój musi pociągnąć jeszcze trochę :)

Mnie też jakoś nie stać na innego, niby jestem MasterHeroes ale królika mam na avatarze. Ale jakoś leci, przynajmniej królika żadko można na forum znaleźć i mam oryginalny avatar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO z okazji urodzin :)
Dużo zdrowia spełnienia marzeń i czego tam chcesz :)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 17:11, mlynar911 napisał:

Z okazji moich 18 nastych urodzin przynosze do Lo?y
- tort
- butelke szampana ;]
Bierzcie i biesiadujcie bracia i droga TYHE


Oj.. Podpadasz Myszce... :P

Najcięższa praca z Akademią zrobiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego staruchu ;)

<kradnie tort> hsssssssssss <ostrzegawczy syk zapowiadający walkę o tort jeśli ktoś będzie próbował go odzyskać>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 18:04, TYHE napisał:

Wszystkiego najlepszego staruchu ;)

<kradnie tort> hsssssssssss <ostrzegawczy syk zapowiadający walkę o tort jeśli
ktoś będzie próbował go odzyskać>


Mam wrażenie, że jakiś demon się podszywa pod Miłościwie Nam Patronującą... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się