TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2006 o 11:55, KrzysztofMarek napisał:

Pewnie piłę tarczową, tępe noże do krojenia żywcem...


... albo popijania żywcem ;)

Ja nie wiem czy nie powiesić tego wogóle przed wejściem do Loży, bo tu zagrożenie na każdym kroku czycha ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to wsiadam właśnie w samochód i za chwilę jedziemy w Tatry ... a tu mecz leci ...
Ale nic. Jak wrócę opowiem jak było (oczywiście jeśli zechcecie). Jakbym się za długo nie odzywał pytajcie o mnie TOPR ;D
Ps. nie będziecie przecież za mną tęsknić? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno chcieli zamontować w Loży telebim, ale TYHE przepędziła ich wzywając hordy pluszowych nieumarłych misiów. Całe szczęście, bo kablówka i tak odbierała tylko kanał komediowy (relacje z obrad sejmu) i obyczajowy (wenezuelskie telenowele).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 23:02, lurynowicz napisał:

Podobno chcieli zamontować w Loży telebim, ale TYHE przepędziła ich /.../

Telebim jest w Kąciku Tortur Tyhe. Niepoprawni będą musieli ogladać mecz z Ekwadorem... Wielpkrotnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.06.2006 o 23:44, KrzysztofMarek napisał:

Telebim jest w Kąciku Tortur Tyhe. Niepoprawni będą musieli ogladać mecz z Ekwadorem... Wielpkrotnie...


Zawsze lepiej niż Tyhe i jej reakcje po meczu - bezpieczniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 08:19, spider88 napisał:

Witam o tym pięknym smutnym poranku , ma ktoś coś na piłkarskiego kaca ??


Ja mam kaca, ale bynajmniej nie piłkarskiego :( Ale za taką grę polscy piłkarze powinni się zchować i przez pół roku się w Polsce nie pokazywać. Spodziewałem się dobrej gry naszej reprezentacj, a tu wyszło jak zawsze :( Nawet pogoda dziś nie dopisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz, Spider. Może nie będziemy o tak przyziemnych rzeczach, jak piłka nożna mówić w loży - a do tego DAMSKIEJ loży. Może damy nie interesują się piłką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 09:36, Karlak napisał:

Ale wiesz, Spider. Może nie będziemy o tak przyziemnych rzeczach, jak piłka nożna mówić w loży
- a do tego DAMSKIEJ loży. Może damy nie interesują się piłką?

Moja żonka zaczeła oglądać mecz razem ze mną , co prawda zasneła po pierwszej połowie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są wprawdzie kobiety, które naprawdę interesują się piłką, ale zdecydowaną większość nudzi oglądanie, jak 22 facetów biega za 1 piłką po jakimś wielkim trawniku. Btw: ja miałem wczoraj taką libację, że dokładnie nie pamiętam gry po pierwszej połowie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki był sens marnowania czasu na oglądanie tego meczu, skoro i tak było wiadomo, że przegramy? Już lepiej sobie w jakiegoś RPGa pograć - większe szanse na wygraną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 09:50, minimysz napisał:

Jaki był sens marnowania czasu na oglądanie tego meczu, skoro i tak było wiadomo, że przegramy?
Już lepiej sobie w jakiegoś RPGa pograć - większe szanse na wygraną...

To nie tak ;)) Ponarzekamy ale kibicować będziemy dalej taki los polskiego kibica ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 10:26, spider88 napisał:

To nie tak ;)) Ponarzekamy ale kibicować będziemy dalej taki los polskiego kibica ;D

Hmm.... Nie o to mi chodziło. Jak chcecie, to kibicujcie. Miałam na myśli to, że i tak wiem, że Polska szans żadnych nie ma, więc wolę lepiej wykorzystać czas (powoli lecz nieuchronnie zbliża się dzień mojej zemsty na Zamaskowanym :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 10:34, minimysz napisał:

> To nie tak ;)) Ponarzekamy ale kibicować będziemy dalej taki los polskiego kibica ;D
Hmm.... Nie o to mi chodziło. Jak chcecie, to kibicujcie. Miałam na myśli to, że i tak wiem,
że Polska szans żadnych nie ma, więc wolę lepiej wykorzystać czas (powoli lecz nieuchronnie
zbliża się dzień mojej zemsty na Zamaskowanym :-) )

To jest piękne w piłce że wszystko jest możliwe niestety niedotyczy to tylko chyba naszej drużyny .Ehh ale ja się nie przejmuję teraz będę mógł się spokojnie delektować pięknym futbolem w wykonaniu innych reprezentacji ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niom :)
Wiadomo, że zespół mamy słaby, ja dochodze do podejrzenia, że nasi pikarze nie dają z siebie wszystkiego, podobnie jak cała reszta narodu może by coś zrobili, gdyby wiedzieli, że to się opłaci. A tak to po co się wyrywać.
Może lenistwo mężczyzn jest motorem postępu technicznego jak głosi KM, ale w grze nie pomaga.

Po meczu był pokazany jeden kibic polski, z wielka czapką i wymalowany w barwy narodowe na policzkach, siedział cicho struchlały i z błyszczącymi oczami. Skąd ta wiara, że mogło byc inaczej i skąd to przejęcie? Przykro mi się zrobiło. Dziwić się ze oni krócej żyją. Biedni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jestem.:] :x Po krótkiej przerwie.
---->GeoT Częściowo wstręt.. ale już "zaleczony" ;-) i "niebyt" na miejscu również.. lecz gdyby nie było wstrętu to sposób na dojscie do jakiegośblaszaka znalzałby się. ;-) Sala Tortur TYHE powiadasz? O nie.. nawet Klątwą i Kajdanami mnie nie przykują do Fabla.:x Juz never.:]
Aha.. widzę że "wdarło się" tu trochę dydaktyki.. więc ja tak delikatnie.. ale wiecie co.:] Naszych Demonic i Nasze.:] Denko.:P
-----> minimyszko.... Alicję- wieki juz minely od czasu jej czytania.:( A ponowniepo nią sięgac.. nie mam ochoty.. wolę... Kubusia Puchatka lub Muminki.:] I owszem.:] Kubusia to kilkakrotnie nawet w roku - doskonałe przemyslenia i teksty. ;);P Nie "męska" jest Alicja. :x ;-) Ale musical made in USA często oglądałem, nawet i niedawno... tylko nie pamiętam flamingów. <rozpacz okrutna>:x
No.. może przyerpeguję i dzisiaj.. czas chyba najwyższy.:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 22:16, Narrenturm napisał:

cos ty za jeden ?? :|

Nie wiesz!?
Jeden z najbardziej zasłużonych członków Naszej Loży, zasłynął w walkach jej zdobycie, utrzymanie i przejęcie na wieczne czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się