TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Po nastu latach napiszę sobie ostatni wpis na forum w Loży właśnie. Jakoś tak najmilej mi się tutaj witało, z pożegnaniem jest podobnie :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.10.2019 o 14:27, Bumber napisał:

Po nastu latach napiszę sobie ostatni wpis na forum w Loży właśnie. Jakoś tak najmilej mi się tutaj witało, z pożegnaniem jest podobnie :) 

Bywaj :), 

A mnie własnie natchnęło że gram właśnie obchodzi kolejne urodziny i nie znalazłem żadnego newsa czy informacji o kolejnej rocznicy, a pomyśleć że wcześniej były tak fajnie obchodzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie bardzo wiadomo kiedy i która rocznica wypada. Może 13 listopada będzie druga rocznica podpisania umowy połączenia spółek, czyli jakby nowe narodziny gram.pl, może trzeba będzie liczyć od powstania nowego forum, a może od samego początku?  Może od dnia, w którym zakończy się restrukturyzacja? Obawiam się, że wszyscy władcy tego forum są zajęci  czymś zupełnie innym, niż losami forum. Nawet Muradina rzadko widać.  No cóż, za rok, czy dwa to wszystko będzie jasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Zajrzałem na chwilę ale jak zobaczyłem nicki starych wojów to wypadało się choćby i przywitać :)

No aż mi się łezka w oku zakręciła ... chlip ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no no, widzę że jednak w loży jak to w loży coś się dzieje - niby każda dusza błądzi i błąka się bez celu ale każdy z nas trafia co jakiś czas na siebie. Momentami człowiekowi brakuje tych rozmów na tematy wszelakie. Jednak chyba era forow dyskosyjnych się skończyła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2020 o 19:55, PsyhoSpider napisał:

To i ja o sobie przypomnę na tym chyba już zapomnianym końcu internetu ;)

 

Nie wszyscy zapomnieli ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas pędzi, kraj chyba się cofa, to może jak się tak cofamy fora zaczną odżywać? :P W sumie marzenie ściętej głowy, ale szkoda że tak wiele pięknych miejsc umarło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! A tak, przy okazji, chciałem podzielić się pewną refleksją. Czasem oglądam telewizję i od pewnego czasu czytam na pasku, że szczepionka już załadowana, już jedzie, wreszcie przybyła pierwsza partia i huurrraaaa! , będą pierwsze szczepienia. Tylko dlaczego męczy mnie to uczucie deja vu? Już wiem, za Gomułki toczka w toczkę było tak samo, tylko wtedy chodziło o cytryny i pomarańcze. Bywały dwa razy do roku, na Wielkanoc i Boże Narodzenie. Kupowane oczywiście na Kubie. Ciekawe, kto to jeszcze pamięta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, ale się tu porobiło na Gramie: żadnej aktywności :P Lata temu prowadziło się tu aktywne rozmowy nawet i całą noc. Teraz? Ech, zgliszcza. No ale cóż, na wszystko musi kiedyś przyjść czas :)

Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się