TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2008 o 13:52, Jaheira02 napisał:

O wilku mowa, a raczej o śniegu, który wrócił, ale jakoś tego nie widać... ;P


Nie no... U mnie w Sosnowcu śnieg padał dzisiaj pół godziny xD Skonczyło padać, wszystko wygląda tak samo jak rano, żadnych efektów :)

Tak ogolnie to dzień dobry, dawno mnie tu nie było, a nie chce mi się przekopytwać teamtu 10 stron wstecz, bo zajęłoby mi to wieki, uśmiałbym się na śmierć (bądź straciłbym czas czytając niektóre rewelacje)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim jestem tu nowy i chciał bym stać sie jednym z was,a zarazem zakceptowany przez was.Chciał bym dowiedziec sie jakie tematy poruszacie i na jakie najcześciej poruszacie. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 18:53, robcix napisał:

Cześć wszystkim jestem tu nowy i chciał bym stać sie jednym z was,a zarazem zakceptowany
przez was.Chciał bym dowiedziec sie jakie tematy poruszacie i na jakie najcześciej rozmawiacie.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 18:53, robcix napisał:

Cześć wszystkim jestem tu nowy i chciał bym stać sie jednym z was,a zarazem zakceptowany
przez was.Chciał bym dowiedziec sie jakie tematy poruszacie i na jakie najcześciej poruszacie.
Pozdro


Jak chcesz się wkręcić w temat to:
- przeczytaj FAQ
- oglądaj regularnie temat bo wąek można stracić w 2 godziny.
Tyle moich rad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 18:58, MasterHeroes napisał:

- oglądaj regularnie temat bo wątek można stracić w 2 godziny.


Przy założeniu, że jest tu tylko jeden wątek prowadzony :P Bo jak jest prowadzone 5 naraz to człowiek się gubi już po 5 minutach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 19:39, Piterus_Von_Drackus napisał:

> - oglądaj regularnie temat bo wątek można stracić w 2 godziny.

Przy założeniu, że jest tu tylko jeden wątek prowadzony :P Bo jak jest prowadzone 5 naraz
to człowiek się gubi już po 5 minutach :P

Nie, wystarczy jedna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 19:41, Jaheira02 napisał:

> Przy założeniu, że jest tu tylko jeden wątek prowadzony :P Bo jak jest prowadzone

>> 5 naraz

Dnia 05.03.2008 o 19:41, Jaheira02 napisał:

> to człowiek się gubi już po 5 minutach :P
Nie, wystarczy jedna :P


W sumie masz rację... Ale to też zależy od stopnia skomplikowania prowadzonych dyskusji i jest wprost proporcjonalne do ilości osób biorącej udział w wymianie myśli. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 19:39, Piterus_Von_Drackus napisał:

> - oglądaj regularnie temat bo wątek można stracić w 2 godziny.

Przy założeniu, że jest tu tylko jeden wątek prowadzony :P Bo jak jest prowadzone 5 naraz
to człowiek się gubi już po 5 minutach :P


5 naraz??? Zawsze jest jednak jeden dominujący, często jest tylko jeden główny wątek, który ma 6 podwątków, każdy z sześciu podwątków ma kolejne 6 podwątków. Przy okazji każdy wątek i podwątek ma 6 ukrytych wątków, tek ukryte wątki mają po 6 podwątków, które nie są ukryte, one też mają 6 wątków ukrytych. Tak tworzy się nieskończoność, a jej środkiem jest Loża, w której rozstrzyga się o losie (ukrytych) wątków i podwątków...

P.S. Nie mówcie, że nie rozumiecie, chcecie to wam wykres zrobie, ale nie chce przegapić za wielu wątków...
P.S.2. I jeszcze jak wbije taki Avalon, to już całkiem nie wiesz co myslec xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 19:47, Avalon67 napisał:

5 naraz??? Zawsze jest jednak jeden dominujący, często jest tylko jeden główny wątek,
który ma 6 podwątków, każdy z sześciu podwątków ma kolejne 6 podwątków. Przy okazji każdy
wątek i podwątek ma 6 ukrytych wątków, tek ukryte wątki mają po 6 podwątków, które nie
są ukryte, one też mają 6 wątków ukrytych. Tak tworzy się nieskończoność, a jej środkiem
jest Loża, w której rozstrzyga się o losie (ukrytych) wątków i podwątków...

To w takim razie wystarczy 15 sekund i już nie wiesz o co chodzi... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 19:47, Avalon67 napisał:

5 naraz??? Zawsze jest jednak jeden dominujący, często jest tylko jeden główny wątek,
który ma 6 podwątków, każdy z sześciu podwątków ma kolejne 6 podwątków. Przy okazji każdy
wątek i podwątek ma 6 ukrytych wątków, tek ukryte wątki mają po 6 podwątków, które nie
są ukryte, one też mają 6 wątków ukrytych. Tak tworzy się nieskończoność, a jej środkiem
jest Loża, w której rozstrzyga się o losie (ukrytych) wątków i podwątków...


Mocno to uprościłeś... Każda warstwa podwątku przyrasta w tempie równym prędkości światła podniesionym do sześcianu...

Dnia 05.03.2008 o 19:47, Avalon67 napisał:

P.S. Nie mówcie, że nie rozumiecie, chcecie to wam wykres zrobie, ale nie chce przegapić
za wielu wątków...


Mam nadzieję, że masz tak dużą kartkę papieru, aby móc to narysować

Dnia 05.03.2008 o 19:47, Avalon67 napisał:

P.S.2. I jeszcze jak wbije taki Avalon, to już całkiem nie wiesz co myslec xD


Ja się zastanawiam czy beczułki są bezpieczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 19:57, Piterus_Von_Drackus napisał:

Mocno to uprościłeś... Każda warstwa podwątku przyrasta w tempie równym prędkości światła
podniesionym do sześcianu...


Nie wszyscy to wiedzą, lecz jeśli dodać prędkość przyrostu na godzine i inne duperele to wychodzi całkiem spora ilość materiału do klasówki xD

Dnia 05.03.2008 o 19:57, Piterus_Von_Drackus napisał:

Mam nadzieję, że masz tak dużą kartkę papieru, aby móc to narysować


Nie mam, ale posiadam Painta xD

Dnia 05.03.2008 o 19:57, Piterus_Von_Drackus napisał:

Ja się zastanawiam czy beczułki są bezpieczne :P


Puste... Tak, pełne, nie wiem... Hunter chował ich większość, choć wieczorami wyciągaliśmy dwie-trzy, znaczy się jeśli byliśmy tylko my to dwie, jeśli ktoś więcej to razem z przyrostem osób wyciągaliśmy dodatkowe beczułki... Ale nie wiem gdzie są niektóre, pamiętam taki zamknięty pokoj, co nikt nie chciał mi powiedzieć co tam jest, a klucza nie zdołałem nikomu zabrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 18:53, robcix napisał:

Cześć wszystkim jestem tu nowy i chciał bym stać sie jednym z was,a zarazem zakceptowany
przez was.Chciał bym dowiedziec sie jakie tematy poruszacie i na jakie najcześciej poruszacie.
Pozdro

Przyjaciół szukasz?? Szczęścia szukasz?? :p nie no żarty. Witamy Cię wesoło. Tutaj rozmawiamy o tym co nam ślina na język przyniesie :] (praktycznie)

Witam was dzisiaj. Właśnie się wyspałem i jest ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 20:07, Avalon67 napisał:

Nie wszyscy to wiedzą, lecz jeśli dodać prędkość przyrostu na godzine i inne duperele
to wychodzi całkiem spora ilość materiału do klasówki xD


No ja nie rozumiem, dlaczego tak studenci narzekają na SESJE... Mają tylko do nauczenia połowę roku :P

Dnia 05.03.2008 o 20:07, Avalon67 napisał:

> Mam nadzieję, że masz tak dużą kartkę papieru, aby móc to narysować

Nie mam, ale posiadam Painta xD


Sorry, ale Panit wywali ci komunikat Out of Memory :P

Dnia 05.03.2008 o 20:07, Avalon67 napisał:

> Ja się zastanawiam czy beczułki są bezpieczne :P

Puste... Tak, pełne, nie wiem... Hunter chował ich większość, choć wieczorami wyciągaliśmy
dwie-trzy, znaczy się jeśli byliśmy tylko my to dwie, jeśli ktoś więcej to razem z przyrostem
osób wyciągaliśmy dodatkowe beczułki... Ale nie wiem gdzie są niektóre, pamiętam taki
zamknięty pokoj, co nikt nie chciał mi powiedzieć co tam jest, a klucza nie zdołałem
nikomu zabrać...


Ja bym tam nie zaglądał... Tam jest główny składzik beczółek, który jest pilnowany przez Szczury TYHE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 20:14, Piterus_Von_Drackus napisał:

Sorry, ale Panit wywali ci komunikat Out of Memory :P


Mówisz? Może lepiej zrobię to w Notatniku, niby taki niepozorny, ale co potrafi xD

Dnia 05.03.2008 o 20:14, Piterus_Von_Drackus napisał:

Ja bym tam nie zaglądał... Tam jest główny składzik beczółek, który jest pilnowany przez
Szczury TYHE.


Ooooo, nie! Już raz miałem z nimi do czynienia. Odgryzły mi nogę i zaczęły się wdzierać w dłonie, jakoś odrastają, ale ponieważ są to szczury naszej Przewspaniałej Władczyni to odrastanie idzie powoli, ale metodycznie! Z drugiej strony warto czasem zaryzykować, żeby potem mieć się czym chwalić w towarzystwie, ale to nie zawsze konczy sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 20:14, Piterus_Von_Drackus napisał:

>/.../ Tam jest główny składzik beczółek, który jest pilnowany przez
Szczury TYHE.

Beczek pilnuję osobiście. Zacieru i destylacji też. Plotki o szczurach w składze wzięły się stąd, ze w rezerwowej linii produkcyjnej, jeszcze nie wykończonej i przez to jeszcze nie zabezpieczonej, szczura męczyło pragnienie tak bardzo, że zapił się zacierem...
P.S.
Dokładnie, to pił i pił aż wątroba siadła. Tak to jest, kiedy pije się bez umiarkowania, tylko dlatego, że dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 20:31, KrzysztofMarek napisał:

Beczek pilnuję osobiście. Zacieru i destylacji też. Plotki o szczurach w składze wzięły
się stąd, ze w rezerwowej linii produkcyjnej, jeszcze nie wykończonej i przez to jeszcze
nie zabezpieczonej, szczura męczyło pragnienie tak bardzo, że zapił się zacierem...


No i popsuł wszystko... Wiesz jak teraz będzie Ci trudno odeprzeć atak na składzik? Avalaon miał już Bliskie Spotkania III Stopnia ze Szczurami i kiedyś wyjawił skutki... No chyba, że chodziło o inne szczury (czyt. darmopijców) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 20:35, Piterus_Von_Drackus napisał:

> /.../ > No i popsuł wszystko... Wiesz jak teraz będzie Ci trudno odeprzeć atak na składzik? /.../

Żaden problem. Wystarczy, jak powiem, że szczury, nawet w stadzie, boją sie mnie?
P.S.
Było, na początku, usiłowanie włamania. Sprawca został złapany i łagodnie ukarany: dostał beczółkę do wypicia. Jemu zakłóciło to tak dalece działanie błędnika, że poszedł z beczółką, chwiejnym krokiem, w stronę Lochów Głębszych. Nie wrócił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się