Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poprawka do błędu w GTA V powodującego znikanie aut jest już w drodze

24 postów w tym temacie

Po tym jak zniknelo mi pierwsze auto (stracilem jakies 10tys wiec luz) albo podejrzewalem, ze cos robie zle albo to taki zamysl, zebym nie mial za duzo kasy, wiec dalem sobie spokoj. Coz - poczekam spokojnie do łatki zbierajac w miedzyczasie gore forsy i wtedy wydam na pimp my ride ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na neogafie znalazlem taki pomysl na rozwiazanie problemu. Sprobuj:

However, if you put a new car in the garage, save, restart your console (not just reload the game) and load up the last save, you''ll find your old cars back in the garage minus the new one you just put in. So there are some work arounds.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2013 o 10:00, TuRaSs napisał:

Wydałem milion zielonych na auto i znikło mi z garażu po jednej misji. Rower też mi znikł...
Niech to szybko naprawiają


Ja roweru bym im nie wybaczył. To był wspaniały crossowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej w innych częściach GTA potrafiły mi znikać samochody z garaży i jakoś nie płakałem zbytnio. Bo był cały tabun innych jeżdżący po ulicach danego miasta, a na dodatek miałem kasy jak lodu jakbym miał znowu robić jego tunning :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te podrasowane samochody i tak nie nadają się do niczego innego niż bezcelowej przejażdżki po mieście. Kilka razy pojechałem takimi cudeńkami na misję tylko po to abym zaraz musiał przesiąść się do innego pojazdu/samolotu/batyskafu i szlag trafiał moje muscle cary :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to zdziwiło, że pojazdy mi znikają. Główny mega-garaż spoko, nie miałem przypadku zniknięcia samochodu. Zdarza mi się to jednak za każdym razem w garażu posiadłości Michaela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm no w sumie bryka mi wyparowała po tym, jak musiałem wsiąść do innego auta. Myślałem, że na parkingu policyjnym jest, ale też lipa. Trudno :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować