Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Alien Rage - recenzja

56 postów w tym temacie

czemu słaba ocena ja bym dał 9 bo się w niej bawie cudownie nie chodzi o fabułe idziesz naprzód i walisz , przy okazji uczysz się skilla bo na brutalu to łatwo zginąć i to mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy na CDA w recenzji GTA5 recenzent osmielil sie podac minus (duzo nikomu nie potrzebnych czynnosci) rozpetala sie burza a przeciez to minus pokroju (niepotrzebnie frustrujacy poczatek z tej recenzji)
Od siebie dodam ze jesli gra jest trudna to na wstepie dostaje + a nie minusa (wlasnie jednym z plusow tej produkcji mialo byc to ze hardkorzy dobrze sie w niej poczuja, dosc juz gier dla niedzielnych graczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2013 o 08:29, Amiga4ever napisał:

...kiedy widziales jakas sensowna fabule w FPP?? :-)


Wiele, wiele razy: F.E.A.R. 2 Project Origin, S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci, Singularity, HL2 etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2013 o 08:16, Reinvented napisał:

Gdzie tu jakaś sensowna fabuła? ;x


"Dobrość" gry zależy od gameplayu, a nie fabuły. Mogliby wstawić tam najlepszy scenariusz świata, ale kompletnie go spartolić debilnymi rozwiązaniami w mechanice i nudą.

StarCraft 2 ma prawdopodobnie najbardziej kretyńską opowiastkę w historii gier przynajmniej AAA, a wciąga niesamowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> StarCraft 2 ma prawdopodobnie najbardziej kretyńską opowiastkę w historii gier przynajmniej
> AAA, a wciąga niesamowicie.

Jak kogo. Mnie odrzuca wlasnie przez glupote scenariusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest bez sensu, bo nie o to przecież w grach chodzi, żeby historyjki opowiadały tylko o interakcję z mechanizmami gry. Kampania jest akurat świetna i bardzo wciąga. No chyba, że jesteś fanem lore SC, to wtedy cofam to, co powiedziałem, bo rozczarowanie jest zrozumiałe - sam się rozczarowałem.

Ocena retroaktywna: po zakończeniu Mass Effect 3 wszystkie części dostają 1/10 XD XD XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem rozterki odnośnie fabuły ( chociaż, po znalezieniu i odsłuchaniu audiologów rzecz nabiera kolorów ). Natomiast, TU CHODZI O TOTALNĄ ROZWAŁKĘ ! W tej kwestii, gra sprawdza się w 100 % !! Polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy Sniperze 2 to gra jakby innego studia. Alien Rage jest naprawdę w porządku, a biorąc pod uwagę jego cenę to nawet nie ma co się długo zastanawiać jak ktoś lubi serie Quake. Jeśli sam Snipera 2 oceniłbym na 2/10, to Alien Rage ma u mnie 7/10. Ogólnie jak na CI to istny skok jakościowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować