Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Battlefield 4 zmaga się z różnymi problemami

24 postów w tym temacie

Powiem tak, wole mieć problem/crashe/freezy/low fps teraz niż za miesiąc, a nic innego jak otwarte beta testy nie dadzą DICE tylu informacji na temat bugów. Także zaciśnijscie poślady i cieszcie się 2 tygodniami grania za frajer nawet jeżeli są problemy, jak się nie podoba to wypad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak się

Dnia 02.10.2013 o 13:47, Aludra napisał:

nie podoba to wypad.


^^ Jak się nie podoba, że się nie podoba to sam rób wypad, ot co ;-)

ps. Ciekawe ile bugów zdążą poprawić do premiery (a ta za niecały miesiąc - sic !). Przy BF3 za wiele nie poprawili i długo po premierze jeszcze łatali swoją grę doprowadzając ją w końcu do stanu używalności. Obstawiam "powtórkę z rozrywki", tym bardziej, że teraz mają do ogarnięcia pięć platform a nie trzy. Obym się mylił ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę pograłem w betę, i stwierdziłem, że Bf 4, bardzo, ale to bardzo bardzo przypomina mi Bf 3. Jak dla mnie nawet po wydaniu Bf 4, BF BC 2 pozostanie dalej najlepszym, najnowszym Battlefieldem. Teraz stałem się bardziej ciekaw co pokaże Activision, skoro zawiodłem się na "Battlefield 3.5".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2013 o 13:47, Aludra napisał:

Powiem tak, wole mieć problem/crashe/freezy/low fps teraz niż za miesiąc /.../


Oby im się to udało, historia lubi się powtarzać ;D

Generalnie niektórzy traktują betę jak finalny produkt - w końcu gra trafi bądź trafiła już do tłoczni. To, że wszystkich czeka [ zapewne ] spory update w dniu premiery nie powinno nikogo dziwić, takie czasy.

Takie ''bety'' dla wszystkich to nic innego jak sposób zachęcenia niezdecydowanych do kupna. Cóż, trzeba przyznać EA, że choć wszystko kuleje to i tak mają jaja w porównaniu do Activision. W końcu można osiągnąć efekt całkowicie odwrotny do zamierzonego ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem wczoraj i u mnie wszystko dobrze działa, nawet lepiej niż BF3 (na wysokich miałem spadki FPS-ów, a tutaj wszystko ładnie śmiga). Polecam zagrać każdemu, chociażby dla wypróbowania Levolution (nawet ciekawe i mające dobre zastosowanie te bajery) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co sądzicie o destruktywności map (sam nie posiadam bety) lepiej niż w Bf 3?
>

Na mapie, na której grałem to nie było można nawet strzelać przez kraty bo oczywiście był to solidny obiekt, ale z teksturą kratki, a co dopiero ty się pytasz o zniszczenia.

Nie ma sięco łudzić, ta gra to Battlefield 3.5, pograłem parę minut i dałem sobie spokój. Okropne dropy FPSów, strzelanie i bieganie po mapie jak w Call of Duty, interfejs w wielu miejscach mniej czytelny od tego z 3 także eh, dopóki nie zrobią z tą grą czegoś to nie ma się co bawić w betę.

Beta 3 części, na mapie Metro była mega, tak zajarałem się tą mapą i szturmowaniem przekaźników, że grałem codziennie w tą betę (wcześniej nie grałem w Battlefieldy). Ale to co wyszło teraz, to jakaś kpina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co sądzicie o destruktywności map (sam nie posiadam bety) lepiej niż w Bf 3?
>
Nie zmieniła się w ogóle, dorzucili tylko więcej "fajerwerków" i te obiekty które zmieniają mapę jak "wieżowiec czy statek". Można spokojnie się spodziewać kilku Patchy po premierze tak jak miało to miejsce z BF 3. Osobiście nie planuję kupować w tej chwili. Zobaczę jak się sytuacja rozwinie po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co sądzicie o destruktywności map (sam nie posiadam bety) lepiej niż w Bf 3?
>
trudno jak na razie coś poważnego stwierdzić...tylko jedna mapa i extr potężne lagi więc chyba będzie trzeba poczekać z werdyktem do premiery gry...ale i tak gra się przyjemnie (jak nie ma się 5 fps''ów) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba gralismy w dwie rózne bety bf3 :D takich bugow dawno nie widzialem

w becie bf4 jedyne co drazni to lagi i spadki fpsow, ale powazniejszych bledow nie ma

> > Co sądzicie o destruktywności map (sam nie posiadam bety) lepiej niż w Bf 3?
> >
>
> Na mapie, na której grałem to nie było można nawet strzelać przez kraty bo oczywiście
> był to solidny obiekt, ale z teksturą kratki, a co dopiero ty się pytasz o zniszczenia.
>
> Nie ma sięco łudzić, ta gra to Battlefield 3.5, pograłem parę minut i dałem sobie spokój.
> Okropne dropy FPSów, strzelanie i bieganie po mapie jak w Call of Duty, interfejs w wielu
> miejscach mniej czytelny od tego z 3 także eh, dopóki nie zrobią z tą grą czegoś to nie
> ma się co bawić w betę.
>
> Beta 3 części, na mapie Metro była mega, tak zajarałem się tą mapą i szturmowaniem przekaźników,
> że grałem codziennie w tą betę (wcześniej nie grałem w Battlefieldy). Ale to co wyszło
> teraz, to jakaś kpina.
>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niech mi ktoś powie czemu nie ma commandora w becie? to chyba najwazniejszy "nowy" feature bf4 ...
A tak to optymalizacja poki co beznadziejna, mapa shanghai promuje kampienie na dachach wiezowcow i boje sie co bedzie jak zwykle nooby zaczna grac w bf3 ( na razie wiekszosc graczy to ci colonel 100 z wersja premium bf3). Mam nadzieje ze bugow bedzie mniej niz w 2 letnim bf3 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2013 o 17:49, Sericulum napisał:

Wymień mi te bugi, które są teraz w BF3 :)


Nadal jest ich bardzo dużo - często zdarza się wpadanie pod podłogę, przenikanie pocisków przez ściany (a nawet piętra), zacinanie się w różnych miejscach, kuleje wykrywanie zderzeń (możesz wpakować przeciwnikowi magazynek w plecy i biegnie dalej). Do tego zakrzywiony tor lotu pocisków (trafiają cię nawet jak już jesteś za rogiem) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2013 o 18:06, pawbuk napisał:

(trafiają cię nawet jak już jesteś za rogiem) :D


To schrzaniony hitbox - zresztą nie tylko w tej odsłonie. Dodatkowym czynnikiem jest różnica pomiędzy pingami poszczególnych graczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2013 o 18:49, Shinigami napisał:

To schrzaniony hitbox - zresztą nie tylko w tej odsłonie. Dodatkowym czynnikiem jest
różnica pomiędzy pingami poszczególnych graczy ;)


Wiem, wiem...ale strasznie wkurzająca sprawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować