Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zarządzaj ośmiobitową Gwiazdą Śmierci w Star Wars: Tiny Death Star

12 postów w tym temacie

Tiny Tower było sympatyczne, ale dość szybko się nudziło i było wyraźnie nastawione na kupowanie monet, bez których po pewnym czasie gra dłużyła się niemiłosiernie. Ale sam pomysł przeniesienia rozgrywki na Gwiazdę Śmierci jest świetny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wszystko fajnie, ale gdzie to będzie można dostać/kupić/pobrać* oraz na jakie mobilne systemy to już autor newsa nie raczył poinformować.

* niepotrzebne skreślić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2013 o 13:51, borys_ru napisał:

hura Disney zaczyna doić licencje, niech uczyni jk3, albo jk:ja2 :P

Gdzie można w "realistyczny" sposób zabijać przeciwników? Nawet bez krwi - zapomnij. Disney przejmują markę SW przybił ostatni gwóźdź do trumny serii JK i wielu innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > hura Disney zaczyna doić licencje, niech uczyni jk3, albo jk:ja2 :P
> Gdzie można w "realistyczny" sposób zabijać przeciwników? Nawet bez krwi - zapomnij.
> Disney przejmują markę SW przybił ostatni gwóźdź do trumny serii JK i wielu innym.
Imo będą tak użyczać tej licencji na lewo i prawo, że w końcu trafi się jakaś dobra gra w SW :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > hura Disney zaczyna doić licencje, niech uczyni jk3, albo jk:ja2 :P
> > Gdzie można w "realistyczny" sposób zabijać przeciwników? Nawet bez krwi - zapomnij.
>
> > Disney przejmują markę SW przybił ostatni gwóźdź do trumny serii JK i wielu innym.
>
> Imo będą tak użyczać tej licencji na lewo i prawo, że w końcu trafi się jakaś dobra gra
> w SW :P
Muszę przyznać, że w Twoim szaleństwie jest metoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i... cos wiadomo? W Australii premiera byla, Nowa Zelandia tez juz podobno gra, a co z reszta swiata? Na play store mam informacje, ze aplikacja jest niekompatybilna z moim urzadzeniem, co jest o tyle ciekawe, ze mam Galaxy S3 i czytalem juz recki ludzi grajacych wlasnie na tym telefonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2013 o 11:58, Demagol napisał:

Może kłamali? A może to jakiś błąd po prostu?


Jedyny blad, jaki moze tu miec miejsce, to niewlasciwy komunikat - zamiast informacji o tym, ze apka nie jest dostepna w moim regionie, pojawia sie info o niekompatybilnosci. Zreszta wiele osob na forach o tym pisze. I przy okazji wieszaja psy na tworcach za wydanie gry w Australii, kazac czekac reszcie swiata :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować