Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Afterfall: Insanity w rękach ponad 300 tys. graczy

19 postów w tym temacie

Jak mała musi być wartość majątku by nie było w firmie zarządu? Czy nawet tak mała ekipa developerska musi mieć zarząd?

Czy gra np. tworzona przez 8 osób też ma zarząd?

Ja grę wyrwałem w CDA czy mój egzemplarz też się liczy? Bo jesli tak to słabiutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę ukończyłem a swoją kopię zakupiłem dopiero na Steamie za jakieś 10€. Gra ma świetny klimat i fabułę, zagadki też niczego sobie. Ale mechanika gry jak i animacje to porażka niestety, a za polską lokalizację CDProjekt powinien dostać po głowie - gorzej niż mizerna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2013 o 16:03, Ostrowiak napisał:

lokalizację? to jest polska gra

Nie ma polskich gier, są tylko gry robione przez studia z siedzibą w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"W rękach graczy" nie znaczy, że akurat tylu graczy w to zagrało czy wręcz polubiło. Ja grę mam (cd action) i nawet jej nie zainstalowałem. Chociaż z drugiej strony ciężko gościom zarzucić, że się łatwo poddają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2013 o 16:20, Ostrowiak napisał:

zdefiniowałeś polskość gry, trololo


Rozwinę myśl Dareda. Każdy "większy" tytuł, który jest tworzony w Polsce (czy to przez City Interactive, 11 Bit Studios, Techland, Nicolas Games etc.) dostaje docelowo język angielski. Czyli ogólnodostępny dla każdego. Dopiero potem tworzy się jego polską wersję o ile jest to opłacalne, nierzadko tworzoną przez wydawców a nie samych producentów. Polska jest zbyt małym rynkiem aby nasz rodzimy język był tym priorytetowym (docelowym). A co do Afterfall''a to akurat CDP tworzyło jego "polską wersję"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2013 o 16:31, rammi napisał:

Rozwinę myśl Dareda. Każdy "większy" tytuł, który jest tworzony w Polsce (czy to przez
City Interactive, 11 Bit Studios, Techland, Nicolas Games etc.) dostaje docelowo język
angielski. Czyli ogólnodostępny dla każdego. Dopiero potem tworzy się jego polską wersję
o ile jest to opłacalne, nierzadko tworzoną przez wydawców a nie samych producentów.
Polska jest zbyt małym rynkiem aby nasz rodzimy język był tym priorytetowym (docelowym).
A co do Afterfall''a to akurat CDP tworzyło jego "polską wersję"


A Wiedźmin? Czyż nie jest on tworzony najpierw po polsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Wydaje mi się, że pierwszy Wiesiek jednak zaczynał po Polsku. Za dużo jest patentów nie do zakumania dla ludzi nie mieszkających w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W CDP Red porozumiewają się po angielsku, więc jest to język podstawowy, a następnie lokalizują na polski. Co do gry to właśnie w nią gram i muszę powiedzieć, że nieźle się zapowiada pod względem fabularnym, ale animacje, szczególnie walki, stoją na bardzo niskim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja grę wyrwałem w CDA czy mój egzemplarz też się liczy? Bo jesli tak to słabiutko...

Stary, ja tą grę dostałem ZA DARMO w trzech egzemplarzach od samego cdp.pl na evencie związanym z premier ą nowego dodatku do MtG... Słabe by było, gdyby te rozdane za darmo też się liczyły (a było tak ok 15 osób, z czego każda wyszła z co najmniej dwiema kopiami tej gry) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam z CD-A ale nawet nie instalowałem :S A zaraz po tym, jak wyszło w CD-A to wydali jakiegoś gigantycznego patcha, czy coś... Jeszcze ściągać, meh.... Nawet nie wiem czy warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda trochę tej gry, jak dla mnie jest mocno niedoceniana. W wersji rozszerzonej to taki nieco uboższy brat Dead Space, choć ze względu na kreację świata grało mi się w niego pod pewnymi względami przyjemniej. Fajnie byłoby ujrzeć część drugą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować