Zaloguj się, aby obserwować  
Makowiec

RPG z naprawdę dużymi miastami

8 postów w tym temacie

Witam,
Poszukuję grę z dużymi miastami i najlepiej z otwartym światem(jeszcze lepiej by byłoby, gdyby lokacje nie były zamknięte jak w Skyrimie).
Największe miasto jakie do tej pory widziałem w RPG to Wyzima z Wiedźmina, która przecież też nie jest wielka(porównując ją do miast z AC czy GTA).
Znacie taką grę? Dodam że chodzi mi raczej o singleplyer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym celu musiałbyś sięgnąć po starsze gry, na przykład Baldur''s Gate albo Arcanum, o ile cię to interesuje. Bo miasta w nowszych cRPGach to dwa domki i karczma. Ot, postęp technologiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miasta to chyba najnudniejsze etapy w większości cRPG.
Największa kondensacja tekstu czytanego w stosunku do reszty gry. Ale odpowiadając na twoje pytanie, to seria Fallout.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RPG z największym miastem jaki sobie przypominam to Legends of Valour. Cała fabuła działa się wyłącznie w jednym mieście. No ale dzisiaj to tylko ciekawostka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz dużego i otwartego swiata, to możesz pobawić się za friko w Star Wars The Old Republic.
Bo ta gra mmo staje się dopiero w momencie wbicia 50-55, więc defacto, w wersji darmowej [która nie am dodatku Rise of the Hutt Cartel] masz singlowe 50 poziomów do wbicia i absolutnie solowa fabułę dla 8miu różnych profesji.
Lokacje jak na grę mmo są naprawdę duże [chociażby Hooth czy Tatooine].
Jeśli lubisz SW, to przy TORze można się naprawdę fajnie solo pobawić [wbrew własnym narzekaniom na grę, dała mi w sumie prawie tyle frajdy co swego czasu KOTORy, jak tylko zluzowałem z oczekiwaniami :)]

Z innej beczki - Deus Exy, Vampire The Masquerade Redemption i Bloodline - w tych grach tez jest sporo biegania po różnorakich miejskich terenach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować