Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Penny Arcade bez przestępstwa

10 postów w tym temacie

Jego sława może się właśnie teraz zacząć! Może zostanie głównym bohaterem jakiejś gry FPS, np. bossem na ostatnim levelu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek

Policja w Seattle ustosunkowała się do faksu, wysłanego przez Jacka Thompsona przeciwko serwisowi Penny Arcade. Uznała, że komiksiarze nie popełnili przestępstwa ściganego z urzędu, a prawnik może co najwyżej wytoczyć im sprawę cywilną.

Przeczytaj cały tekst "Penny Arcade bez przestępstwa" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

e bosem to moze nie bo tylko raz mozna by do rozwalic w czasie jednej gry :> moze lepiej wykozystac jego podobizne przy projektowaniu twarzy przeciwnikow pojawiajacych sie masowo :> jakichś zombiaków naprzykład :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten człowiek jest żałosny... Czyni wszystko, aby tylko zaistnieć w mediach i być gościem wieczornego programu Oprah... Amerykanie to dziwny naród, który uwielbia się procesować o zupełnie błahe kwestie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Twarz prawnika w FPS''ie

Podobno Michał Anioł na fresku "Sąd ostateczny" jednemu z potępieńców znajdującemu się na samym dnie piekła zrobił twarz biskupa, który go zdenerwował. Czyżby powtórka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to przecież nie było żadne przestępstwo, a to co się działo to czysty absurd. Tak swoją drogą to ja nie wiem czemu Penny Arcade ma tylu fanatycznych fanów. Ja tam niczego niezwykłego w tym komiksie nie widzę.Ot, jeden z wielu komiksów w formie pasków, komentujących lub wyśmiewających obecne wydarzenia z danej dziedziny (w tym wypadku gier).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować