Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pół miliona GTA$ dla dotkniętych problemami z GTA Online

23 postów w tym temacie

Bo hajs się musi zgadzać... :D

Swoją drogą to co robi Rockstar jest w sumie dobre. Moduł multiplayerowy jako takie MMO może być naprawdę dobry. Wtedy z czasem powiedzmy osoby, które kupią kolejną część gry (dajmy na to będzie to nowe Vice City) będą mogły za pomocą swojego samolotu polecieć na nową mapę lub też kupić bilet na lotnisku. To byłoby coś... Wtedy tez mogliby dodać Liberty City :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Misja odblokowuje sie za okolo level 60 nie pamietam jej nazwy ale musisz zabic ochrone na parkingu pietrowym i zabrac dokumenty. Zamiast tego wdrapujesz sie od tylu i jednym strzalem z granatnika rozwalasz samochody wraz z ochroniarzami i dokumentami - misja zaliczona. Misje restartujesz na ekranie kontynuacji klikajac RT lub L2. Respisz sie obok garazu wiec zalatwienie sprawy zajmuje mniej niz 10 sec i masz prawie 5.000 xp i 25.000 $.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Misja odblokowuje sie za okolo level 60 nie pamietam jej nazwy ale musisz zabic ochrone
> na parkingu pietrowym i zabrac dokumenty. Zamiast tego wdrapujesz sie od tylu i jednym
> strzalem z granatnika rozwalasz samochody wraz z ochroniarzami i dokumentami - misja
> zaliczona. Misje restartujesz na ekranie kontynuacji klikajac RT lub L2. Respisz sie
> obok garazu wiec zalatwienie sprawy zajmuje mniej niz 10 sec i masz prawie 5.000 xp i
> 25.000 $.
Taaa ciekawe ile osób ma 60 level. Wiesz nie każdy ma tyle czasu ma granie co Ty. Ja mam sporo a i tak dopiero mam 37. A są ludzie którzy znajdują 2-5 godzin w tygodniu wiec dla nich zdobyć taki wysoki level i zarobić tyle kasy nie jest takie hop siup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2013 o 16:39, Ssseth napisał:

Taaa ciekawe ile osób ma 60 level. Wiesz nie każdy ma tyle czasu ma granie co Ty. Ja
mam sporo a i tak dopiero mam 37. A są ludzie którzy znajdują 2-5 godzin w tygodniu wiec
dla nich zdobyć taki wysoki level i zarobić tyle kasy nie jest takie hop siup.


Nie mam zbyt duzo czasu na granie jak piszesz, ale trafilem na goscia ktory mial 100 level wiec z nim farmilem. W grupie z nami byl gosc z 8 lvl i po kilkunastu minutach mial wyzszy od ciebie i duuuuzo kasy. Kwestia szczescia z kim cie dolaczy na misje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > GTA $? Po piątce spodziewałbym się szóstki, nie dolara. :P
>
> Ja bym się spodziewał GTA % prędzej ;)
> ... To zresztą też jakiś pomysł... Angy Birds ma swoje napoje ;)

Hmmm...nie piłem :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2013 o 16:42, Barteek88 napisał:

Nie mam zbyt duzo czasu na granie jak piszesz, ale trafilem na goscia ktory mial 100
level wiec z nim farmilem. W grupie z nami byl gosc z 8 lvl i po kilkunastu minutach
mial wyzszy od ciebie i duuuuzo kasy. Kwestia szczescia z kim cie dolaczy na misje.


no to widzisz sam sobie odpowiedziales nie kazdy ma takie szczescie zeby spotkac kogos z 100 levelem kto go zaprosi do takiego typowo farmwego zadania gdzie zyska sporo xp i kasy. Dla Ciebie 500k to malo dla mnie duzo i raczej dla wiekszosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> możesz mi pomóc mój nick psn JestemKoxem17

Niestety posiadam X360.

> no to widzisz sam sobie odpowiedziales nie kazdy ma takie szczescie zeby spotkac kogos z 100 levelem kto go zaprosi do takiego typowo farmwego zadania gdzie zyska sporo xp i kasy. Dla Ciebie 500k to malo dla mnie duzo i raczej dla wiekszosci.

Nie do konca, bo trzeba troche poszukac i pograc troche z innymi na misjach. Setki razy laczylem sie z ludzi ktorzy farmili czasami mniejsze, czasami wieksze kwoty i xp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować