Zaloguj się, aby obserwować  
Pagon

Co kupic? - porady

398 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2007 o 14:20, matikchorzow napisał:

witam
mam 50zl co moge kupic za ta cene ?
zalezy mi na grze akcji fps fpp cos w takim stylu


Więc możliwości masz spore, zaczynając od bardzo taniego i grywalnego The Punishera (15zł) zachaczając o F.E.A.R w platynie. Quake 4 to wydatek rzędu 44 zł ( z użyciem wpln). Możesz też rozważyc zakup świetnego Battlefield 1942 lub Unreala 2004.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
hmm
punishera mam quake 4 tez SWAT 4 rowniez a o UT2004 slyszalem bardzo zle rzeczy Battlefield ma moj kumpel :/
ale z uzytkownikiem forum spam to ja wymyslilem iz biore juz TES 3 : Zlota Edycja
wiec zostaje 30zl moze far cry?
gralem super oprawa graficzna gierka ogolnie super
to c0?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie wczoraj kupilem DevilMayCry3 special edytion...
chcialem sobie kupic gre akcji i sie troche wyzyc...i na poczatku traktowalem ja bardziej jako przerywnik w innych grach...ale musze powiedziec ze mnie wciagnela...polecam!ale bez pada ani rusz...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 14:33, lysyy napisał:

> Opłaca się kupić Diablo w platynowej kolekcji chyba ze znacie jakiegoś lepszego RPG-a??


seria gothic albo elder scrolls! diablo mi sie nie podoba.

Całą serie Gothica(1+2+NK) mam od bardzo dawna a pozatym Gothica przeszłem juz bardzo duzo razy. The Elder Scrolls: Morrowind + dodatki też mam. Chciałem sie dowiedzieć czy warto zainwestować 60zł w Diablo.

ps. Po co odpisywałeś na mojego posta z przed 15 dni. Nie pomyślałeś że to może być nieaktualne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 15:25, matikchorzow napisał:

witam
hmm
punishera mam quake 4 tez SWAT 4 rowniez a o UT2004 slyszalem bardzo zle rzeczy Battlefield
ma moj kumpel :/
ale z uzytkownikiem forum spam to ja wymyslilem iz biore juz TES 3 : Zlota Edycja
wiec zostaje 30zl moze far cry?
gralem super oprawa graficzna gierka ogolnie super
to c0?


Jeżeli wolisz fpsy to lepszy będzie Far Cry ale Morrowind jest w swoim przedziale cenowym i gatunkowym(swego czasu) bezkonkurencyjny. Wybierz sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 15:25, matikchorzow napisał:

witam
hmm
punishera mam quake 4 tez SWAT 4 rowniez a o UT2004 slyszalem bardzo zle rzeczy Battlefield
ma moj kumpel :/
ale z uzytkownikiem forum spam to ja wymyslilem iz biore juz TES 3 : Zlota Edycja
wiec zostaje 30zl moze far cry?
gralem super oprawa graficzna gierka ogolnie super
to c0?


Far Cry jest dobry na początku, ale potem wchodzisz w różne pomieszczenia zamknięte, potwory = trigeny według mnie popsuły grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 23:35, Zauri napisał:

a moze kupic SC CT ?? (hah moj budzet wzrosl do 5 dyszek)

Mój budżet także wynosi 5 dyszek i się zastanawiałem nad Splinter Cell: Chaos Theory. Ale nie wiem czy gra tak różni się od poprzedniczki (w żadną z tych gier nie grałem), Pandora Tomorrow, może to PT kupić? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały dylemat, a mianowicie jaką grę kupić. O to gry nad którymi się zastanawiam:
-Armed Assault
-GTA:VC
-Brothers in Arms: Earned in Blood
-Brothers in Arms: Road to Hill 30
Może pomożecie mi coś wybrać, za pomoc będę dozgonnie wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, od razu powiem, że mieszkam 60km od stolicy, więc nie mam możliwości ot tak sobie gry kupić. W których sklepach kupować gry. Powiedzcie te lepsze bo byłem w Carrefourze i wściskali mi kit, że od ponad pół roku nie doszła dostawa z Morrowindem złotą edycją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 10:15, Belmundo napisał:

Mam problem, od razu powiem, że mieszkam 60km od stolicy, więc nie mam możliwości ot tak sobie
gry kupić. W których sklepach kupować gry. Powiedzcie te lepsze bo byłem w Carrefourze i wściskali
mi kit, że od ponad pół roku nie doszła dostawa z Morrowindem złotą edycją.


Od czego mamy sklep.gram.pl? Możesz zamówić gierkę a następnego dnia (lub za dwa) ci dojdzie. A tak na marginesie to też mieszkam 60km od stolicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się jeszcze kupić Far Craya ? Jest stary, ale chyba jeszcze jary? W ogóle dałby ktoś jakieś propozycje dwóch tanich gier (razem do 50 zł), najlepiej żeby były to FPP, strategie albo RPGi... Jeśli ktoś poradziłby mi to niech poda parę-paręnaście tytułów bo trochę gier juz znam i mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować