Zaloguj się, aby obserwować  
Pagon

Co kupic? - porady

398 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2006 o 12:49, Pagon napisał:

Zbliża się koniec roku szkolnego. Za dobre stopnie w 1 gimnazjum (4.9) dostaję od ojca 200
zeta. Chcę to kasę na gry przeznaczyć. I tu mam dylemat co kupic? Myślałem, zeby wybrać się
7-mego do Media Marktu i kupić sobie Obliviona PL (109zł), Far Crya (20zł), Stubbs the Zombie
(50zł). Dobr wybor? Moze polecacie coś innego? Mój komputer: P4 3 GHz, 512 MB ramu, karta GF
4 Titanum 128 MB GDDR, czytnik DVD. Niestety gry kupię jak będę u rodziny, a oni mają PCta:
AMD Athlo 2400+ XP, 256 MB ramu, karta GF MX440 64 MB GDDR. Pomocy! O szybką odpowiedz prosze
:P


ja polecam warlords battlecry 3 10-20zl heroes 5 nie polecam odradzam polecam far cry ale lepiej kieruj sie sercem ono ci powie co wybrac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 18:31, gabrielgoluszek napisał:

Opłaca się kupić sagę Heroesa 20 zł
Morrowinda z dodatkami 20 zł,
obie w extra klasyce next

oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 10:19, lukmistrz napisał:

Opłaca się jeszcze kupić Far Craya ? Jest stary, ale chyba jeszcze jary? W ogóle dałby ktoś
jakieś propozycje dwóch tanich gier (razem do 50 zł), najlepiej żeby były to FPP, strategie
albo RPGi... Jeśli ktoś poradziłby mi to niech poda parę-paręnaście tytułów bo trochę gier
juz znam i mam :)

Podam ci jeden, ale niepodważalną i stanowczą pozycję - Warhammer 40: Dawn of War z Extra Klayki Next. Polecam, stanowczo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 18:41, The Lurker napisał:

Podam ci jeden, ale niepodważalną i stanowczą pozycję - Warhammer 40: Dawn of War z Extra Klayki
Next. Polecam, stanowczo :D


Niestety, a raczej stety już mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 10:19, lukmistrz napisał:

Opłaca się jeszcze kupić Far Craya ? Jest stary, ale chyba jeszcze jary? W ogóle dałby ktoś
jakieś propozycje dwóch tanich gier (razem do 50 zł), najlepiej żeby były to FPP, strategie
albo RPGi... Jeśli ktoś poradziłby mi to niech poda parę-paręnaście tytułów bo trochę gier
juz znam i mam :)


The Elder Scrolls III: Morrowind 20 zł extra klasyka next
Sage Heroes 1-3 20 zł extra klasyka next
Dugeon Siege II 50 zł fajna cena
Neverwinter Nighst 20 zł extra klasyka next

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 10:19, lukmistrz napisał:

Opłaca się jeszcze kupić Far Craya ? Jest stary, ale chyba jeszcze jary? W ogóle dałby ktoś
jakieś propozycje dwóch tanich gier (razem do 50 zł), najlepiej żeby były to FPP, strategie
albo RPGi... Jeśli ktoś poradziłby mi to niech poda parę-paręnaście tytułów bo trochę gier
juz znam i mam :)


Zdecydowanie Warhammer 40.000: Dawn of War z Extra Klasyki Next za 19,99 zł :) Ja przeważnie gram w strzelanki, ale Warhammer bardzo mi się spodobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 23:00, gabrielgoluszek napisał:

The Elder Scrolls III: Morrowind 20 zł extra klasyka next
Sage Heroes 1-3 20 zł extra klasyka next
Neverwinter Nighst 20 zł extra klasyka next


Te gry to bardzo dobre tytuły... NW wychodzi z wszystkimi dodatkami w EKN to dobra okazja zaopatrzyć ze za jednym zamachew we wszystko... Saga Herosów fajnie by było jakby dali od 1 do 4 i wszystkie dodatki... a tak no 3 przecież wydaje sie być najlepsza ;) więc chodzby dla niej... Morrowinda też warto przejść by potem kupic sobie Obliviona... i kontynłować zabawe w świecie The Elder Scrolls ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 23:00, gabrielgoluszek napisał:

> Opłaca się jeszcze kupić Far Craya ? Jest stary, ale chyba jeszcze jary?
Dugeon Siege II 50 zł fajna cena


Jesli chodzi o DS2 Deluxe to mamy podstawke i dodatek też fajna sprawa... wie ktos kto wyda w koncu DS jedynke... Far Cry to gra która nadal bedzie ładnie wyglądać... poza tym ma mniejsze wymagania w porównianiu do Crysisa, który nie bawem wyjdzie, teraz to ta gra bedzie używana do sprawdzania wydajności sprzętu tak jak kiedys Far Cry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm... Przekonaliście mnie :) Zdecyduję się na Far Craya + NN + dodatki do NN... Będzie w co grać. Dzięki za podpowiedzi ! Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będziesz bardzo zadowolony. Szczególnie z The Elder Scrolls III Morrowind - ta gra urzeka. :-) Tylko nie zniechęcaj się na samym początku, ta gra się w końcu rozkręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem Hitmana Limitowanej Edycji Kolekcjonerskiej, a Half-Life 2 + Episode One. Co jest lepsze? Proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 10:12, Lex napisał:

Zastanawiam się nad kupnem Hitmana Limitowanej Edycji Kolekcjonerskiej, a Half-Life 2 + Episode
One. Co jest lepsze? Proszę o szybką odpowiedź.


Zdecydowanie Hitmana. To oczywiście moja subiektywna opinia ;p A co do Kolekcji Klasyki jest też w Carefourze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 09:52, LordYoghurt napisał:

Będziesz bardzo zadowolony. Szczególnie z The Elder Scrolls III Morrowind - ta gra urzeka.
:-) Tylko nie zniechęcaj się na samym początku, ta gra się w końcu rozkręci.


Gra piękna, gram w nią i gram - nigdy mi się nie znudzi, a Oblivion też jest piękny - szkoda że taki drogi.
Seria TES wymiata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2007 o 23:00, gabrielgoluszek napisał:


The Elder Scrolls III: Morrowind 20 zł extra
klasyka next
Sage Heroes 1-3 20 zł
extra klasyka next
Dugeon Siege II 50 zł
fajna cena
Neverwinter Nighst 20 zł
extra klasyka next


Na pewno odradzę ci zakupu Dungeon Siege II w Fajnej cenie. Gra strasznie się tnie, a wszystko przez jej polonizację. Lepiej kup sobie złotą edycję Cenegi za 99,90zł. może i jest 2 razy droższa, ale poprawili w niej błąd polonizacyjny i dorzucili dodatek.
Z powyższych gier polecić ci oczywiście mogę jeszcze Morrowinda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 12:13, mroczny mrok napisał:

Na pewno odradzę ci zakupu Dungeon Siege II w Fajnej cenie. Gra strasznie się tnie, a wszystko
przez jej polonizację. Lepiej kup sobie złotą edycję Cenegi za 99,90zł. może i jest 2 razy
droższa, ale poprawili w niej błąd polonizacyjny i dorzucili dodatek.
Z powyższych gier polecić ci oczywiście mogę jeszcze Morrowinda.


szkoda bo już ją kupiłem - jakieś 3 dni temu, przy okazji też sage heroes 1-3

jeszcze nie odpalałem bo jestem u kuzynki, a u niej by to nie poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 12:13, popcorn napisał:

Morrowind jest grą, która może się schować do Gothica. Jest to uważam najlepsza gra Rpg.


też przeszedłem Gothic, wszystkie części oprócz 3, Morrowind też jest fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować