Zaloguj się, aby obserwować  
Pagon

Co kupic? - porady

398 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2006 o 15:49, kris1985 napisał:

Poszukaj na Allegro Głupki z kosmosu :D ta gra wymiata!


matko, ale widze ze nieźle zryta gra :D zastanowie sie, ale dalej mnie jakos ciagnie do legosów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gralem w demko lego star wars, tylko dla fanow gwiezdnych wojen, mnie nie urzeklo... w cda byla gra ze swietnym humorem, a jezeli o klimacik chodzi to w tej kwesti Beyond Good & Evil nie ma konkurencji. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 16:30, kris1985 napisał:

Gralem w demko lego star wars, tylko dla fanow gwiezdnych wojen, mnie nie urzeklo... w cda
byla gra ze swietnym humorem, a jezeli o klimacik chodzi to w tej kwesti Beyond Good & Evil
nie ma konkurencji. Polecam.



gierki nie znam :) ale jakoś strasznie mnie do tych legosów ciągnie.... nie wiem, musialbym demko gdzieś dorwać i zobaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Mafie:D Nie kupuj Godfathera! Ta gra jest nieporównywalnie gorsza od pare lat wczesniej wydanej Mafii, a moto gp nie widzialem, polecam jeszcze toca 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w mafie gralem i nawet fajna tylko niektore misje strasznie nudne i wkurzajace byly a do kupna godfathera sklania mnie kolejno

-niska cena w sklepie gram.pl (only 45 zł)
-mozliwosc wykreowania przyszlego don corleone ktorym bedziemy poruszali
-sposob walki wrecz, egzekucje, duszenie itp.
-kilka sposobow na wzbpgacenie sie (m.in. napady na bank)
-fabula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam SpellForce: Złota Edycja. Ta gra jest wyśmienita. Przepiękna grafika, dobrze poukładana fabuła, realistyczne, przepiękne dźwięki. A to wszystko za jedyne 20 zł. Ja mam ją od dawna dawnego, i nadal w nią gram, a ciągle poznaje jakieś nowe mapy, misje, bronie. POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja teraz poproszę o pomoc chciałbym sobie kupić jakąś przygodówkę fajną i tanią tak do 30zł. Zna ktoś taką przygodówkę w takiej cennie i żeby naprawdę była fajna no i zeby liczyła sie z duża grywalnosćia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W titan quesa ni egralem, ale DS2 mam i musze powiedziec ze nie jestem zadowolony z zakupu, gra sie szybko nudzi jak dla mnie, nie udalo mi se skonczyc jej, bo nuda zwyciezyla, na poczatku sie nawet fajnie siekalo, ale po ok2/3gry mialem dosc, zaleta jest to ze nie ejst wymagajaca, moglem grac i gadac z dziewczyna, patrzac sie na nia, a pozniej spojrzec na ekran i zobaczyc ze juz wygralem walke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za jakąś godzinkę, półtora ide do miasta, macie jakąś szybką rade na grę?
mam 100 zeta, preferuję raczejdobre przygodówki, RPG i strzelanki, HL 2 G3 scarface czy splinter cell się nie liczą bo je mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sie zastanawiam nad GW i GW:N.... tylko szybko coś doradźcie bo jutro po południu sie wybieram do empiku ;) o bo GW kiedys mialem i gralem pol roku i sprzedalem i teraz sie tak zastanawiam, DLACZEGO :) i teraz nie ma zadnych fajnych gier które były by warte moim pieniedzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem w GW:N możesz grać tylko Patronem i Derwiszem a w GW możesz sobie wybrać jedną z 6 klas
poza tym gierki wyraźnie różnią się klimatem Elonia jest ponoć mroczniejsza i poważniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 15:03, Carl92 napisał:

To ja teraz poproszę o pomoc chciałbym sobie kupić jakąś przygodówkę fajną i tanią tak do 30zł.
Zna ktoś taką przygodówkę w takiej cennie i żeby naprawdę była fajna no i zeby liczyła sie
z duża grywalnosćia.


Syberia Złota Edycja PL

Cena z Wirtus.pl
Nasza cena: 19,90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować