Zaloguj się, aby obserwować  
Pagon

Co kupic? - porady

398 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2007 o 12:29, Amaadi napisał:

A pro po kupowania gier, za ile jest ten starszy counter strike w Media Markcie??proszę o szybka
odpowiedz:)
pozdro:)

Za 5 dyszek, wraz z CS CS i CS 1.6. Jeżeli chcesz porozmawaić o starym Counter Strike`u to zapraszam do wątku http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1410&u=130

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 13:07, PAPISHON napisał:

> A pro po kupowania gier, za ile jest ten starszy counter strike w Media Markcie??proszę
o szybka
> odpowiedz:)
> pozdro:)
Za 5 dyszek, wraz z CS CS i CS 1.6. Jeżeli chcesz porozmawaić o starym Counter Strike`u to
zapraszam do wątku http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1410&u=130

dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 14:28, kordzio1 napisał:

Może raiddicka, albo hiddenów 2? jest jeszcze taka gierka jak close combat 5, alt nie z tych
kolekcji, wysylkowo kosztuje 19zl


Eee nie :/ Te pozycje to nie są najlepsze tytuły..

Mam ochotę na grę, w której mam budować miasto albo osadę i tak dalej i tak dalej - ale nie znam takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 14:18, Dwight Snake napisał:

Poradźcie mi.... Dobra gra na PlayStation 2.... Mam 100zł... coś ciekawego chciałbym kupić...


Black ? Devil May Cry ?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2007 o 14:50, master matrox napisał:

Mam ochotę na grę, w której mam budować miasto albo osadę i tak dalej i tak dalej - ale nie
znam takich.

nie zasmucaj mnie a cezar 3,4 ,1,2 a setlersi od 1 do 5 a cesarz państwo środka zeus pełno tego jest i nie drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 14:55, Inssajdor napisał:


> Mam ochotę na grę, w której mam budować miasto albo osadę i tak dalej i tak dalej - ale
nie
> znam takich.
nie zasmucaj mnie a cezar 3,4 ,1,2 a setlersi od 1 do 5 a cesarz państwo środka
zeus pełno tego jest i nie drogo


No rzeczywiście...
Ale mój limit to 25 zł :P

A co sądzicie o Port Royale Złota Edycja? Tam chyba z tego co wyczytałem dowodzi się statkiem, handluje, itp itd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 14:59, master matrox napisał:

>
> > Mam ochotę na grę, w której mam budować miasto albo osadę i tak dalej i tak dalej
- ale
> nie
> > znam takich.
> nie zasmucaj mnie a cezar 3,4 ,1,2 a setlersi od 1 do 5 a cesarz państwo środka

> zeus pełno tego jest i nie drogo

No rzeczywiście...
Ale mój limit to 25 zł :P

A co sądzicie o Port Royale Złota Edycja? Tam chyba z tego co wyczytałem dowodzi się statkiem,
handluje, itp itd :P



a sprawdź anno też handlujesz i możesz się rozbudowywać (nawiązanie do twojego zamiłowania) mowa oczywiście o strszych edycjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem sobie ofertę XKN i znalazłem kilka ciekawych tytułów - a mianowicie Settlers IV (ma multiplayera!), Empire Earth Złota Edycja (kolega ma i mówi, że jest super), Zeus Pan Olimpu Złota Edycja.

Ale chyba zdecyduję się na Zeus Pan Olimpu, gdyż jakoś tak lubię czasy greckiej mitologii ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić grę fpp ale nie wojenną [ naszła mnie ochota na wyrzynanie :]
Wolał bym jedną z najnowszych tytułów [nie batt..] oczywiście godnego uwagi.
(kiedy premiera TimeShift i Enemy Territory: Quake Wars) / S.T.A.L.K.E.R. - to oddzielna sprawa^^/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 11:30, Zauri napisał:

zalezy ile masz kasy. Jak ok. 100zł to kupuj HL 2 jezeli troche mniej to moze far cry

Bardziej mi chodzi o nowsze tytuły a half life2 i inne...mam.
Co do kasy, to ponad 150zł. [ najdroższe gry na pc kosztują około 159]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.01.2007 o 14:49, mroczny mrok napisał:

Czy warto kupic Dungeon Siege II czy czekać na fundusze i kupić go razem z broken world??


zdecydowanie: czekać.
nie dość, że będziesz miał grę z dodatkiem (jeszcze więcej świetnego Dungeon Siege''a) to do tego będzie ona poprawiona - Cenega zrobiła bowiem nową polonizację, która, w przeciwieństwie do tej CDP będzie współpracować z dobrymi komputerami...

tak więc - czekaj cierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować