Zaloguj się, aby obserwować  
Pagon

Co kupic? - porady

398 postów w tym temacie

powiedzcie czy dobrze wybralem

mialem do wyboru PoP WW (ale na nieg tydzien musialem poczekac) i hidden & dangerous antologia

wybralem ta druga gre ale czy dobrze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 23:27, Zauri napisał:

powiedzcie czy dobrze wybralem

mialem do wyboru PoP WW (ale na nieg tydzien musialem poczekac) i hidden & dangerous antologia


wybralem ta druga gre ale czy dobrze??


mnie sie HH za**** podobał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie

co wybrac extra gre z delta force xtreme czy najnowsze cda??

zapewne wiekszosc z was powie ze cda i basta ale szkoda mi kasy na gry ktore mi nie pojda.

wiem wiem ze jak sie kupuje cda to dla tekstow sie kupuje a nie dla gier ale bede czul dosc duzy niedosyt.

a na delta force xtreme ma chrapke od dluzszego czasu.

jakbym kupil cda to pogralbym sobie tylko w eurocops bo rts`y za bardzo mnie nie kreca lecz na ten moment nie wiem na 100% czy eurocops mi wogole pojdzie


pomocy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko. ;] Co jest lepsze Paradise czy Tajne Akta: Tunguska ??? Zastanawiam się nad kupnem jednej z nich, ale nie mogę się zdecydować. :P
Proszę o szybką odp. (mikołajki się zbliżają... ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 15:07, Matiz666 napisał:

Co powinienem sobie kupić: Company of Heroes czy Warhammer 40000 winter assault i dark crusade
(mam już dawn of war)??

Raczej Warhammera 40000 winter assault i dark crusade poniważ lepiej sobie kupic dwie gry zamiast jednej co nie .
A ja też mam małe pytanko co sobie kupic GOTHICA 1 , czy SIMSY 2 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 15:57, Ork-pułkownik napisał:

GOTHICA 1
Co byś wolał ciachanie mieczem czy długie godziny nad życiem sima.
Co mam kupić FIFA 07 czy PES6?

To i to HAHAHAHAHAHA :P żartuję bardziej się opłaca FIFA 2007 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Fifa 07. Dla mnie nowa odsłona fify jest o wiele lepsza od pes6.

Co kupic w pierwszej kolejnosci: Gothica3 czy NWN2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy to od tego, czy jesteś fanem sagi Gothic, czy fanem NWN. Mógłbyś kupić obie gry razem i zaoszczędzić na przesyłce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 17:04, kamceg napisał:

Morka oczywiście. Tu masz setki godzin gry, a tam cztery.


mowisz morka ale u mnie gothic 2 czeka na pozadne granie bo teraz czasu nie mam, wiec nie wiem czy kupowac drugie erpega czy porzadna strzelanko-bijatyke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Morek jest inny od Gothica 2. W Morku jest świetny system rozwoju postaci, a w Gothicu 2 walki. A ET Matrix jest grą słabą.(wiem bo mam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 17:10, kamceg napisał:

Morek jest inny od Gothica 2. W Morku jest świetny system rozwoju postaci, a w Gothicu 2 walki.
A ET Matrix jest grą słabą.(wiem bo mam)


tez gralem i mam taka chec lecz tam sa po prostu za latwe te combosy , po godzinie gry wszystkie umialem.
a kupujac morka ZE dostaje jeszcze 2 oficjalne dodatki.

dzieki wybor juz mam ustalony morrowind wkrotce bedzie moj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 17:08, Zauri napisał:

>

Jeżeli lubisz trochę się rozerwać przy strzelaninie, prawdę mówiąc nie najpiękniejszej to kupuj Matrixa. Jeżeli cenisz sobie gry RPG to bardzo wciągającego (z całkiem fajną grafiką) Morrowinda. Te dwie gry znajdują się w zupełnie różnych kategoriach, więc trudno cokolwiek poradzić. Wszystko zależy od tego jakie gry lubisz :).

kamceg ---> ja bym kupiła w pierwszej kolejności NWN2. Według mnie jest jakaś taka bardziej... sama nie wiem jak to nazwać :P :). Po prostu mnie się szybciej gra w NWN niż Gothica. Ale bezdyskusyjnie kupuj obydwie gry, jeśli cię stać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Grał ktoś z Was w Devil May Cry 3 ? jeśli tak, to opłaca sie to kupować ? (mówie o wersji na PC) bo podobno w gierce jest straszna grafa oraz sterowanie - jeśli ktoś grał to nie sie wypowie, bo gra mi sie bardzo podoba, a jesli sie okaże ze rzeczywiscie jest fajna moze ją kupie ;). Bo z tego co wiem innych dobrych bijatyk nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie kupilem wczoraj antologie Thiefa w pierwsze dwie cześci nie grałem bo mnie grafika z brzydła. Trzecia czesc jest fajna. Jak myślicie dobrze zrobiłem z kupnem Thiefa bo miałem do wyboru Thiefa Antologie i Splinter cella.
I czy powiedźcie mi czy dobrze zrobiłem z kupnem Thiefa czy moze lepiej bylo kupic Splinter Cella.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować