Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy trailer Killzone: Shadow Fall przypomina nam, że gra ma fabułę

19 postów w tym temacie

"I w przeciwieństwie do, moim zdaniem naprawdę świetnie wyglądającego Deep Down, Killzone 4 wydaje się momentami nie do końca na tyle nextgenowy, na ile wielu z nas tego oczekiwało."

IMO to Deep Down nie wygląda wcale tak next genowo jak Killzone bo gameplaye nie wyglądają w połowie tak dobrze jak pierwszy rzekomo ingame trailer. Killzone za to prezentuje się bardzo dobrze ale zdecydowanie d... nie urywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie generalnie te gry przy premierze next genów nie przekonują, deepdown jakieś niemrawe... mimo grafiki przyzwoitej, killzone jak każdy inny, titanfall to trochę inny CoD, wszystkio to jakieś takie samo... żadnych nowości, albo chociaż czegoś co by przykuło wzrok na dłużej, żaden ex. nie sprawił że chce się wybrać konkretną konsole najlepsze tytuły ala widzmiak, destiny the division i tak trafią na wszystko...

Ja tak naprawdę cały czas mam szczerą nadzieje że Sony da nam God of War, a MS Gears of War, 2 najlepsze tytuły, do dziś nie wiem co ludzie widzą w uncharted czy halo, obie gry są dla mnie słabe... a grałem w nie dość by móc ocenić, może zwyczajnie nie trafiły w mój gust...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Kolejna gra multiplayer, z dodatkiem single. Jeśli tam ma wyglądać next gen, to poważnie się zastanowię nad kupnem PS4
To tylko jedna gra masz np infaumousa, knacka i pewnie wiele innych( jest póznio a to dwa z brzegu które mnie mocno interesują) na pewno jak chcesz pograć w singla to znajdziesz wiele gier na ps4 nie mówiąc o dodatkowych misjach w grach od ubisoftu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> >Kolejna gra multiplayer, z dodatkiem single. Jeśli tam ma wyglądać next gen, to poważnie
> się zastanowię nad kupnem PS4
> To tylko jedna gra masz np infaumousa, knacka i pewnie wiele innych( jest póznio a to
> dwa z brzegu które mnie mocno interesują) na pewno jak chcesz pograć w singla to znajdziesz
> wiele gier na ps4 nie mówiąc o dodatkowych misjach w grach od ubisoftu

o infamous sam nie wiem co myśleć, ale knacka na pewno nie kupię... nie wydam 200zł czy jeszcze więcej na taką grę... nie ma mowy, używaną za rok w cenie 30... jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie kupię konsoli w dniu premiery. Wolę poczekać minimum pół roku na wydanie ciekawszych tytułów, tych zaplanowanych na tamten okres i tych które zaliczyły poślizg i siłą rzeczy wyjdą w przyszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wielu komentarzy wynika, że większość z next-genami chciała by 3D w rozdzielczości 8K z minimum 60kl/s. Szkoda tylko, że ponad połowa z nich nie ma sprzętów by odpalać obecne gry w full hd na ultra detalach, czy ekranów mogących wyświetlić obraz powyżej full hd nie wspominając już UHD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2013 o 10:01, rabsonek napisał:

Z wielu komentarzy wynika, że większość z next-genami chciała by 3D w rozdzielczości
8K z minimum 60kl/s. Szkoda tylko, że ponad połowa z nich nie ma sprzętów by odpalać
obecne gry w full hd na ultra detalach, czy ekranów mogących wyświetlić obraz powyżej
full hd nie wspominając już UHD.


... więc rozumiem, że każdy ma prawo oczekiwać tylko tego, co już sam ma? Szczególnie, że sam robię za osobę, która PC-ty już dawno porzuciła i gram głównie na konsolach - i całe mnóstwo gier mocno wieje nextgenem, podczas gdy reszta jest "po prostu ok". I to ostatnie wrażenie daje mi właśnie Killzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba ludziom generalnie chodziło o to, by next-geny choć troszeczkę wyprzedziły PC. Choćby na parę miesięcy, ale wyprzedziły. A tu już na wstępie się okazuje, że pierwsza lepsza multiplatformowa gra na PC będzie wyglądać lepiej, o ile nie dać jej przestarzałego silnika jak w przypadku FIFA 14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2013 o 10:34, Karfein napisał:

Chyba ludziom generalnie chodziło o to, by next-geny choć troszeczkę wyprzedziły PC.


A da się?

Myślę, że ludziom chodzi po prostu o coś naprawdę zaawansowanego technologicznie, bo Deep Down wyglądał fajnie na pierwszych filmikach, ale gameplaye już słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ... więc rozumiem, że każdy ma prawo oczekiwać tylko tego, co już sam ma? Szczególnie,
> że sam robię za osobę, która PC-ty już dawno porzuciła i gram głównie na konsolach -
> i całe mnóstwo gier mocno wieje nextgenem, podczas gdy reszta jest "po prostu ok". I
> to ostatnie wrażenie daje mi właśnie Killzone.

Chodziło mi o to, że można patrzyć w przód i wymagać czegoś nowego ale zachowując przy tym zdrowy rozsądek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze zadam pytanie w związku z tytułem newsa: NOWY TRAILER KILLZONE: SHADOW FALL PRZYPOMINA NAM, ŻE GRA MA FABUŁĘ

No i co w związku z tym? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak jeszcze zadam pytanie w związku z tytułem newsa: NOWY TRAILER KILLZONE: SHADOW
> FALL PRZYPOMINA NAM, ŻE GRA MA FABUŁĘ

>
> No i co w związku z tym? :P

Ogólnie nie jestem jakiś anty COD, ale niektórzy twierdzą, że tylko wspomniany przeze mnie tytuł posiada coś takiego jak fabułę. Może stąd ten tytuł ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja przypominam, że fabuła to tylko element narracji i oznacza wyłącznie układ zdarzeń i wątków. Hm, na tej podstawie to można zrekonstruować fabułę gry, która teoretycznie jej nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować