Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Adrian Chmielarz krytykuje tytuły startowe nowych konsol

57 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2013 o 15:10, mati285 napisał:

Ciekawostka - średniowiecze dawno minęło.


Więc po co odkopywać metody średniowieczne?
Paradoks dla ciebie - jeśli "ktoś kto gada głupoty nigdy nie będzie autorytetem" to co się stanie, kiedy dwa autorytety wypowiedzą dwa zdania, które są ze sobą sprzeczne? Oboje mają rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tamtej wypowiedzi z tą otwartością i łykaniem nowości przez konsolowców mocno przesadził. Jakoś kolejne CoDy i Assassiny na konsole sprzedają się świetnie...

Dnia 24.10.2013 o 14:18, LESZ3u napisał:

Żeby nie było - bardzo kibicuję The Vanishing of Ethan Carter, ale Chmielarza raczej
nie trawię.

Jestem ciekaw, co z tego wyjdzie, bo już od dobrych paru lat Chmielarz nie zrobił niczego dobrego, za to co jakiś czas pojawiają się jego wypowiedzi w stylu "nadąłem się i omal nie pękłem". Każdy ma prawo do własnych opinii, ale kreowanie się przez niego na autorytet w takich okolicznościach jest cokolwiek śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tam . My POLACY zawsze słynęliśmy z twierdzenia że jak coś jest nowe to jest ble. Ja tam widzę tytuły startowe na PS 4 i powiem tak .:
" Na początek każda konsola ma trudności z przedostaniem się do odbiorców czyli kupujących ,lecz zawsze znajdzie się ktoś kto nie będzie patrzył na top 10 gier które wyjdą . Moim zdaniem Gry takie jak KILLZONE czy FIFA od dawiendawna były dołączane do PS- a więc stworzyli DRIVECLUB które zostało szybko zgaszone słowami :: przesunięcie terminu wydania ::
Niech dadzą jako grę startową KNACK bez dodatkowych opłat i mogę się założyć że ten tytuł się sprzeda
POZDRAWIAM
HISZPANNSON
PS: Jeśli ktoś się poczuł obrażony przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2013 o 15:11, Zajanski napisał:

Paradoks dla ciebie - jeśli "ktoś kto gada głupoty nigdy nie będzie autorytetem" to co
się stanie, kiedy dwa autorytety wypowiedzą dwa zdania, które są ze sobą sprzeczne? Oboje
mają rację?

Zależy czego dotyczą owe zdania. Szczerze wątpię, by dwóch uznanych trenerów piłkarskich (pozostańmy może już przy tej analogii) miało odmienne zdania na temat tego iloma piłkami gra się w piłkę nożną, ale jeśli dotyczyłoby to np. tego kto jest najlepszym piłkarzem w historii to owszem obaj mogą mieć swoje racje o ile mają argumenty by ich bronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2013 o 15:26, steelwaker napisał:

Tak ostatnio to gość już się gubi w tych swoich przemyśleniach...


Niby czemu? Nie powiedział, że PC jednak fajny, a konsole już głupie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2013 o 15:32, Demagol napisał:

Niby czemu? Nie powiedział, że PC jednak fajny, a konsole już głupie XD


Tym razem nie dostrzegam niczego interesującego, jeśli macie pecety

Jak na moje tak to właśnie brzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje czy pan Chmielarz niedawno otworzył swoje studio, które ma wypuścić stricte pctową grę? Ciekawe, czy wyjdzie im to tak samo jak z "Bulletstorm"?

Może dlatego jest lekki najazd na konsole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2013 o 15:45, maniekk napisał:

Może dlatego jest lekki najazd na konsole?


To nie żaden najazd na konsole, tylko tytuły startowe na nowych konsolach. Jest różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to taki polski Cliffy B. Dziwny koleś, brakuje w tym tekście typowego dodania, że ''mimo fetoru odtwórczości nowych konsol NASZA nowa gra będzie niesamowicie innowacyjna!''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2013 o 15:15, Arcling napisał:

W tamtej wypowiedzi z tą otwartością i łykaniem nowości przez konsolowców mocno przesadził.
Jakoś kolejne CoDy i Assassiny na konsole sprzedają się świetnie...


Nie do końca, po prostu to był wywiad z 2006 roku i dotyczył poprzedniej generacji. To, jak mało ma wspólnego z sytuacją w obecnej tylko pokazuje poziom zmian na rynku konsolowym.

Inna sprawa, ze nadchodzi nowa generacja a w USA najpopularniejsze preordery na PS4 i X0 to... CoD, BF i AC oczywiście (no na PS4 Killzone potrafił wyprzedził Assassina)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2013 o 15:18, HISZPANNSON napisał:

Niech dadzą jako grę startową KNACK bez dodatkowych opłat i mogę się założyć że ten tytuł
się sprzeda


Pre ordery w USA. Knack jest 10 na liście PS4 i ma niecałe 41 000 zamówień. Pierwszy CoD z tej samej listy dobija do 300 000, BF 4 do 274, Killzone 250, AC 213. Nowa generacja, a na razie Amerykanie i tak kupują to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez nigdy nie czaiłem takieo hejtu na gramie na Adriana.
IMO najbarwniejsza i jednocześniej najbardziej wyrazista postać krajowego developingu z nadal czysto fanowskim uwielbieniem do gier.
Sympatyczny człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2013 o 15:46, Demagol napisał:

To nie żaden najazd na konsole, tylko tytuły startowe na nowych konsolach. Jest różnica.


W tym słoju konsolowym dziegciu już jest od cholery, za co należy podziękować głównie MS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adrian Ch. (jak w programie kryminalnym:) powie wszystko co wywoła kontrowersję gdyż to jedyny sposób promowania jego, jego studia jak i jego gry. Brak kasy na reklamę trzeba odbić zmieniającymi się opiniami pod publikę.

Jak jutro będzie hejt na tytuły startowe Adrian Ch. będzie je chwalił pod niebiosy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie mu się opinia zmieniła?

Był negatywnie nastawiony do PC, teraz jest negatywnie nastawiony do tytułów startowych na nowe konsole. Czasami nie wiem, kto tu jest gorszy - Chmielarz rzekomo będący chorągiewką na wietrze i "jakimś idiotom" czy nienawistnicy, którzy nawet sensowną wypowiedź zmieszają idiotycznie z błotem, bo "to żaden autorytet".

Zaczynam wierzyć ludziom, którzy mówią, że gry ogłupiają, bo coś w tym może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2013 o 16:53, Demagol napisał:

Zaczynam wierzyć ludziom, którzy mówią, że gry ogłupiają, bo coś w tym może być.


Nie gry, tylko internet. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi powiedzieć, jaki jest. Nie obchodzi mnie co on mówi o PC, nie będę go za jego opinię nienawidził i wszędzie podkreślał, jaka to z niego hołota, nie autorytet.

Opinię jego o tytułach startowych jednak popieram, bo te gry może faktycznie technologicznie są nieco lepsze, ale gameplay taki sam (i tak samo słaby) jak poprzednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować