Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Seria Tekken trafi na pecety?

28 postów w tym temacie

> To będzie tak samo słaby port jak Mortal Kombat?
chyba nie mówisz o najnowszym MK, bo jeśli tak to chyba masz słaby wzrok albo coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Namco przeniosło już Naruto na PC, więc czemu nie miałoby Tekkena? Żal mi Capcomu, kiedyś wydawali te swoje SF na PC i mieli monopol bo nikt inny na PC bijatyk nie wydawał. A teraz nagle wszyscy się rzucili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To by było ziszczenie jednego z moich pctowych marzeń :D chociaż i tak wole grać w to na konsoli to pewnie kupiłbym żeby sobie stało na półce , tak jak Najnowsze naruto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam, czekam Naruto na pójce to i dla Tekkena też się znajdzie .. = )

@DiabloStars kupiłem pada, kompa mam pod telewizor i gra się tak samo = ) nawet lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry z serii Tekken mają szansę trafić na Steam

Jak to mam rozumieć - że kolejne części mogą być wydawane na PC, czy zostaną wypuszczone konwersje wszystkich części? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem... wyjdę pewnie na kogoś dziwnego, bo gram na PC i nie chcę Tekkena na blaszakach. Powód prosty - po prostu zawsze ta seria kojarzyła mi się z setkami godzin spędzonymi przed telewizorem ze znajomymi, a nie graniem na PC samemu, bo pamiętam gdy chcieliśmy grać na PC np. w Mortal Kombat 4 czy Virtua Fightera to mieliśmy problemy.

To tak samo jakby ktoś mi próbował przenieść Soul Calibura także na PC będę przeciw... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem za przeniesieniem Tekkena wszystkie części z DLC podniesioną grafiką do HD i na platformę Steam . Jak komuś nie podoba to niech nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne chodzi o wersję Revolution, czyli F2P, czyli darmowy, uboższy kuzyn TTT2 i T6. Wcale nie jest zły, po prostu ma mniej postaci, trybów i ma oryginalny (dla mnie osobiście fair) system mikropłatności (żetony.

Może na PC zawita jeszcze nowy F2P Ace Combat Infinity? W końcu Ridge Racer F2P jest na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie Dead Or Alive 6 na PC kolejną część Naruto ultimate ninja Storm 4, Ninja Gaiden 4 i Jakąś grę Dragon Balla to nie będę musiał kupować Playstation4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj muszę Cię zmartwić - raczej nie ma co się tego spodziewać. Prosty powód - na to wszystko trzeba by było wydać sporo kasy. Jeżeli już coś się pojawi to będzie to właśnie wspomniany TTT2, Tekken 7 (ewentualny) i Revolution.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować