Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Factions - zapowiedziano Festiwal Smoka!

36 postów w tym temacie

Wojny nie widzę. A jakby były eventy z okazji Bożego Narodzenia to tylko miałby do nich prawo kto pierwszy? Bez przesady. Wojny nie ma, to tylko wymysły graczy. Eventy to nie patent ani WoW''a ani GW. I koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 19:14, Newerar napisał:

Ach a dla tych co nie mają GW:F to nic. Miało nie być dyskriminacji graczy bez dodatku, a jednak
jest. BTW chyba jest jakaś mała wojna na eventy w mmo miedzy WoW a GW XD


Jaka tam wojna ?? Eventy sa od zawsze w kazdym mmo za czasow kiedy o GW i WoW byl tylko i wylacznie w glowach tworcow :-] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 19:41, zawcia napisał:

"Szkoda, ze nic nie pisze o Tyrii ,czyli czuję się pokrzywdzony.:("

ja również :|


Cantha to azjatycki kontynent ,a Tyria nie wiec logiczne jest to ,ze Tyria nie bedzie obchodzic "azjatyckich growych swiat " .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem. Bo teraz w soote wyjeżdżam na 2 tygodnie i nie bede mial jak tgo zdobyc a mam GW i GW:F i bardzo bym chcial te maske zdobyc a niewiem co zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Valium

Nie dasz mu poniewaz maski, zbroje sa przypisane... nitk inny oprocze ciebie ich nie zalozy. Bardzo dobre rozwiazanie jak by nie bylo... a swieto jak swieto... nigdy mnie to, ani w WoWie, ani w GW nie krecilo... jak bedzie czas, to zagram... a jak nie, to nie wielka strata... wole poswietowac z moja kobietka przy swiecach i w lozeczku niz zdobywac durna maske^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A takie male zapytanko (od razu sry za offtop), czy jak polska wersja GW wystartuje to stronka www.guildwars.com tez bedzie miala polski jezyk do wyboru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o wojnie bo akurat na gram.pl newsy o eventach były w podobnym czasie i jest to tylko moje prywatne odczucie. Wracając do tematu to dobrze, że w GW coś sie dzieje szkoda że tylko GW:F ale pocieszam się tym, że były polotki o dodatku/patchu podobnym do Sorrows Furance ( czy jakoś tak to sie pisze) więc pozostaje żyć nadzieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2006 o 08:57, Newerar napisał:

Pisałem o wojnie bo akurat na gram.pl newsy o eventach były w podobnym czasie i jest to tylko
moje prywatne odczucie. Wracając do tematu to dobrze, że w GW coś sie dzieje szkoda że tylko
GW:F ale pocieszam się tym, że były polotki o dodatku/patchu podobnym do Sorrows Furance (
czy jakoś tak to sie pisze) więc pozostaje żyć nadzieją.


To nie są plotki tylko oficialne informacje. Niedługo będzie coś takiego i wtedy doczekamy się reconnect, usprawnienia handlu i wszystkiego tego co miało się znaleźć w grze po ukazaniu się GWF.

PS Mówiła o tym Gaile Gray która pracuje w AN i zajmuje się właśnie przekazywaniem informacji między graczami, a autorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehhh i juz włit Makedindody, bo oczywiście właściciele podstawki tego nie będą mieć, cóż szkoda. Mam tylko nadzieje że nie zapomną o nas i bedzie tez jakiś event w lion arch jak za starych dobrych czasów, bo factiona narazie nie mam zamiru kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować