Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Start Call of Duty: Ghosts na Wyspach gorszy od Black Ops 2 - o połowę!

20 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Wygląda na to, że rekordowa passa Call of Duty dobiegła końca. Ghosts według informacji napływających ze sklepów sprzedało się w pierwszym tygodniu zdecydowanie gorzej od swojego poprzednika.

Przeczytaj cały tekst "Start Call of Duty: Ghosts na Wyspach gorszy od Black Ops 2 - o połowę!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W materiałach promocyjnych Ghosts, BF4, AC4 non stop była mowa o tym jak wspaniałe są nowe konsole i ile możliwości zapewniają, więc wcale się nie dziwie, że w ten sposób niejako zniechęcili do zakupu na obecną generacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty 1, 2, Modern Warfare, World At War i Black Ops - za to props, za te produkcje tron się należał, no ale potem... Modern Warfare 2, 3, Black Ops 2 i teraz Ghost, te części było mi niezwykle ciężko przejść, ponieważ występował w nich brak jakiejkolwiek radości z samego strzelania, nawet w multi... Oczywiście (IMO). Sprawa podobnie się ma z Battlefieldem, a w Assassynie jedyne co mnie trzyma to fabuła i chęć poznanie dalszych losów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale MW2 to chyba była jedna z najlepszych części serii (nie licząć MW). Potem wychodził już tylko jeden wielki shit, dla którego trofeum może być najwyżej szczotka do kibla... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Call of Duty 1, 2, Modern Warfare, World At War i Black Ops - za to props, za te produkcje
> tron się należał, no ale potem... Modern Warfare 2, 3, Black Ops 2 i teraz Ghost, te
> części było mi niezwykle ciężko przejść, ponieważ występował w nich brak jakiejkolwiek
> radości z samego strzelania, nawet w multi... Oczywiście (IMO). Sprawa podobnie się
> ma z Battlefieldem, a w Assassynie jedyne co mnie trzyma to fabuła i chęć poznanie dalszych
> losów.
Akurat Black Ops 2 jest dla mnie bardziej next-genowy niż Ghost, w kampanii wprowadzono tyle nowych elementów rozgrywki, ile IW nie może w prowadzić przez 5 lat. Kampania była wyśmienita, ale multi i zombie już takie se.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Call of Duty 1, 2, Modern Warfare, World At War i Black Ops - za to props, za te produkcje
> tron się należał, no ale potem... Modern Warfare 2, 3, Black Ops 2 i teraz Ghost, te
> części było mi niezwykle ciężko przejść, ponieważ występował w nich brak jakiejkolwiek
> radości z samego strzelania, nawet w multi... Oczywiście (IMO). Sprawa podobnie się
> ma z Battlefieldem, a w Assassynie jedyne co mnie trzyma to fabuła i chęć poznanie dalszych
> losów.
Ekhm, MW2 nie było "potem", bo było przed Black Ops...i przynajmniej działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tronie w tym roku jest gta5 a dalej wszystkie tasiemce traca z czego i tak zadna gra juz ghosta nie dogoni pod wzgledem sprzedazy.
Duzo ludzi za granica kupuje nowe konsole bo maja pieniadze i stac ich na to a w Polsce kto kupuje? Moze jeden na dziesieciu zainteresowanych w tym ja.
A jak ich stac to poczekaja na lepsze wersje gier na nowe konsole.
Sam fife i bf kupuje na xbox one a w ghosta bede gral jeszcze na 360tce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BF4 i AC4 tracą - ech, głupie gadanie, przecież są nextgeny!

COD traci - haha, ludzie zmądrzeli, nie kupują crapu! CoD do śmieci!

Taka logika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak obecnie twórcy robią przekręt dekady sprzedając wybrakowane gry na stare konsole po takich samych cenach, po jakich będą sprzedawać pełnoprawne produkty na konsole nowej generacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Część nabywców czeka na nowe konsole, startu już nie poprawią ale ilość sprzedanych kopii gigantów ''AAA'' wzrośnie - czego nie można powiedzieć o ich jakości ;F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ghosts wygląda gorzej niż MW2, żenada. Zawsze zagrywałem się w części od IW, ale ta jest rozczarowująca, nawet kampania nie jest już tak filmowa jak poprzednio, a wątki z synami i ojcem kapitanem są po prostu śmieszne, pies żałosny, oprócz dwóch oskryptowanych sytuacji jest bezużyteczny, gracz sam zdąży wyeliminować wroga w 1 sekundę, a jak wydasz polecenie psu, to schodzi 5x tyle czasu. MP też nie zachwyca, mapy znowu małe, ale przy MW dało się grać, tak tutaj jest taka sama sytuacja jak w BO2, jak kogoś zabijesz, to on pojawia się 10 metrów za tobą. Nie polecam, a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ekhm, MW2 nie było "potem", bo było przed Black Ops...i przynajmniej działało.

Ale co działało? ;]
Wymień mi choć jedną rzecz którą poprawnie działała w multi w MW2. Tam prawie wszystko się sypało. Czarę goryczy dopełniają setki cheaterów (a teraz pewnie tysiące)
W BO są już strzeżone serwery i naprawdę rzadko można spotkać jakiegoś oszusta. Wywalają za najmniejsze przewinienie jeżeli nie respektujesz jakichkolwiek zasad i to mi się osobiście bardzo podoba.
Jeżeli chodzi o te jazdy z optymalizacją, to akurat ja czegoś takiego nie doświadczyłem. Grałem w BO na dwóch konfiguracjach, lepszej i nieco gorszej, i gra całkiem nieźle śmiga. Gorzej od MW2, ale dalej zadowalająco. Nie miałem żadnego crasha.
No i zgadzam się z kolegą zacytowanym od góry. Jedynka, dwójka, MW, WaW i BO to najlepsze części. Reszta prezentuje znacznie niższy poziom prawie w każdym aspekcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować