Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co nowego dla abonentów PlayStation Plus w grudniu?

27 postów w tym temacie

Uuuu, poczujemy dzięki Plusowi tę następną generację! Contrast i Resogun to mocarne tytuły :)
A tak serio - mam nadzieję że za rok, kiedy baza gier PS4 się powiększy, zaczną dawać pełnoprawne tytuły AAA. Tymczasem niech to PS3 ciągle dostarcza takich gier (jak GRID w tym miesiącu, ale to ciągle trochę mało)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale na święta spodziewałem się mocnych tytułów aby zachęcić ludzi do kupowania Plusa tym samym przyzwyczaić ich do ciągłego płacenia na PS4. Grid 2 nie najgorszy ale na święta Sony mogło sypnąć jakimś prawdziwym "exem" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Uuuu, poczujemy dzięki Plusowi tę następną generację! Contrast i Resogun to mocarne tytuły
> :)
> A tak serio - mam nadzieję że za rok, kiedy baza gier PS4 się powiększy, zaczną dawać
> pełnoprawne tytuły AAA. Tymczasem niech to PS3 ciągle dostarcza takich gier (jak GRID
> w tym miesiącu, ale to ciągle trochę mało)...

Resogun zbiera najlepsze oceny spośród startowych "ekskluziwów". Nawet KillZone: SF został gorzej oceniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Chopek
Chyba że - i za to trzymam kciuki - prawdziwie świąteczny będzie kolejny update. W końcu tutyły na styczeń będą znane już w połowie grudnia i prawdopodobnie udostępnione na same święta... Mam nadzieję że obecny skład plusa to cisza przed burzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> święta... Mam nadzieję że obecny skład plusa to cisza przed burzą :)
>

To może te dwie arcade''owe gry w Games With Gold też taka cisza przed burzą? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem posiadaczem xbxa i kupuje nowego one i powiem tylko tyle czego sie spodziewaliscie na ps4 w abonamecie ps plus killzona?
Konsola dopiero staruje za jakies pul roku moze dostaniecie cos ciekawego.
Gracz graczem ale rynek rzadzi sie swoimi prawami czyli $!
Byl bym fanem ps kupil bym killzone ale od 7 lat sony mnie nie ciekawi i wybralem 360 a teraz one.
No i czekam na kometarze odnosnie new killzone czy naprawde warto kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jestem posiadaczem xbxa i kupuje nowego one i powiem tylko tyle czego sie spodziewaliscie
> na ps4 w abonamecie ps plus killzona?
> Konsola dopiero staruje za jakies pul roku moze dostaniecie cos ciekawego.
> Gracz graczem ale rynek rzadzi sie swoimi prawami czyli $!
> Byl bym fanem ps kupil bym killzone ale od 7 lat sony mnie nie ciekawi i wybralem 360
> a teraz one.
> No i czekam na kometarze odnosnie new killzone czy naprawde warto kupic.

= Klientela M$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> MImo, że jak na standardy Plusowe to cienki miesiąc to ciagle jest 10 poziomów wyżej
> niż Games with Gold.

Nieprawda. Tam przynajmniej DOSTAŁEM (nie wypożyczyłem!) Halo 3. Jak Sony da coś w podobny deseń to pogadamy. Co ja pisze, Sony nie daje, tylko wypożycza - płacisz abo = masz, nie płacisz = spadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic specjalnego, ale z drugiej strony poprzedni miesiąc był iście kickassowy, więc nie narzekam. Może w styczniu dostaniemy Dishonored (nie pogardziłbym też Bulletstormem) i AC: Liberation.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja w wyniku zadymy z serwerami dostalem Infamous i LBP- dostalem, mam to do dzisiaj choc z plusa nie korzystam ^^ Wiem, ze okolicznosci i w ogole, ale plus zwyczajnie kopie usluge MS po jajcach i tyle w temacie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2013 o 19:30, Moooras napisał:

Może w styczniu dostaniemy Dishonored (nie pogardziłbym też Bulletstormem)

Bulletstorm juz byl, wiec... sorry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Contrast też zbiera dobre opinie nawet bardzo dobre.

Może w nastepnym miechu w końcu będzie Castlevania bo na bank wyląduje przed premierą 2 jakoś. A wiadomo coś co ma być na PS4 ? czy PS4 dopiero swoje gry dostanie w grudniu jako styczniowe? Wiem że ogólnie ma być driveclub ale ten ma być cały czas dla ps+ za free (w tej wersji lite)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Może w styczniu dostaniemy Dishonored (nie pogardziłbym też Bulletstormem)
> Bulletstorm juz byl, wiec... sorry :(

Serio? Nosz kurde mole >:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Contrast też zbiera dobre opinie nawet bardzo dobre.
>
> Może w nastepnym miechu w końcu będzie Castlevania bo na bank wyląduje przed premierą
> 2 jakoś. A wiadomo coś co ma być na PS4 ? czy PS4 dopiero swoje gry dostanie w grudniu
> jako styczniowe? Wiem że ogólnie ma być driveclub ale ten ma być cały czas dla ps+ za
> free (w tej wersji lite)

ps4 na dzień dobry dostanie Don''t starve i Binding of Isaac. Czterech liter nie urywa, ale dobre i to. Prawdziwa jazda pewnie się zacznie w połowie 2014.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2013 o 18:39, TobiAlex napisał:

Nieprawda. Tam przynajmniej DOSTAŁEM (nie wypożyczyłem!) Halo 3. Jak Sony da coś w podobny
deseń to pogadamy. Co ja pisze, Sony nie daje, tylko wypożycza - płacisz abo = masz,
nie płacisz = spadaj.


Faktycznie, bo ja w te gry mam zamiar grać 10 lat. Dostaje gre, przechodze i kasuje proste. Wypożyczenie gry na rok jednej kosztuje mnie 4,30zł :D jak bedzie ps3 to około wychodzi 2,70 przy kupnie abonamentu za 195zł ;) czzesto mozna go miec za 150zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2013 o 20:02, Kafar napisał:

A wiadomo coś co ma być na PS4 ? czy PS4 dopiero swoje gry dostanie w grudniu
jako styczniowe? Wiem że ogólnie ma być driveclub ale ten ma być cały czas dla ps+ za
free (w tej wersji lite)

Przecież jest o tym w newsie. Resogun i Contrast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2013 o 20:21, Moooras napisał:

ps4 na dzień dobry dostanie Don''t starve i Binding of Isaac. Czterech liter nie urywa,
ale dobre i to. Prawdziwa jazda pewnie się zacznie w połowie 2014.


Ja Ci powiem że z Don''t Starve się nawet ciesze. W sumie i to i to jest gra gdzie mozna wskoczyć chwilkę pograć i wyskoczyć a to cenie w grach teraz gdy dużo pracuje. Tylko szkoda że z killerów tzn. gier AAA jest tylko driveclub ale wiadomo że muszą mieć najpierw co dawać by.. DAWAĆ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować