Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DotA 2: Announcer Pack z głosem narratora z The Stanley Parable w drodze

21 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2013 o 19:54, RobsonAmbro napisał:

Po co informujecie o takiej bzdurze? Wychodzą duże patche do DOTA to cisza a tu nagle
news o Announcer Pack toż to ręce opadają.

Duże patche - te najważniejsze, jak Diretide/Three spirits na Gramie przecież były.

Poza tym, "bzdura". The Stanley Parable jest na tyle osobliwy, że grę traktujemy tutaj odpowiednio ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Duże patche - te najważniejsze, jak Diretide/Three spirits na Gramie przecież były.
>
> Poza tym, "bzdura". The Stanley Parable jest na tyle osobliwy, że grę traktujemy
> tutaj odpowiednio ciepło.
Czemu o Portal Announcer Pack/Trine Announcer Pack była cisza? Czemu o Patchu 6.79 który zmieniał BARDZO dużo, była cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie dopiero teraz zamierzamy poświęcać grze nieco więcej uwagi.

Spokojnie, temat DOTY 2 na Gramie dopiero się rozkręca, a przynajmniej na to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Widocznie dopiero teraz zamierzamy poświęcać grze nieco więcej uwagi.
>
> Spokojnie, temat DOTY 2 na Gramie dopiero się rozkręca, a przynajmniej na to wygląda.

Bardzo mnie to cieszy i trzymam za słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2013 o 20:16, LESZ3u napisał:

Samuel L. Jackson rozkręcał imprezkę nie w DOTA, tylko w Heroes of Newerth.

Siadaj, JEDEN.

; _ ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2013 o 20:26, LESZ3u napisał:

W Twoim stylu:

Sporo ryzykujesz ze swoim awatarem. I dobrze o tym wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2013 o 20:34, LESZ3u napisał:

:O

Proszę o zakończenie tego spamu, który nic nie wnosi do tematu wątku...
Powyższa grafika również nie jest w temacie dyskusji dlatego ją usunę...

ww3pl kazał przekazać, że ubolewa nad skasowaniem grafiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę o Stanley Parable, więc trudno mi powiedzieć czy się cieszyć czy jedno wielkie meeeeeh. Mam dwóch komentatorów, ale zwykle i tak używam domyślnego więc raczej skłaniałbym się ku drugiej opcji :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To fajnie, że zaczęliście poświęcać Docie trochę więcej uwagi, ale powtórzę to, co było mówione wiele razy podczas wielkich szitstormów pod newsami S. Serafina: albo publikujcie newsy o wszystkich grach MOBA, ale o żadnej. Jak będziecie się tego trzymać to jak najbardziej na plus.

Co do samego newsa: w TSP nie grałem, więc prawdopodobnie ominę ten announcer pack szerokim łukiem. Może raz czy dwa spróbuję go sobie odsłuchać jak ktoś go udostępni, ale nie specjalnie mnie to pociąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie newsy złapiemy, takie publikujemy - a uwierz mi, staramy się łapać niemal wszystko to, co warte uwagi.

Jeśli uważasz, że coś jest w miarę świeże i mimo tego, że całkiem ważne, to zostało przeoczone, śmiało rzucaj na redakcja [małpa] gram.pl. Zazwyczaj dziękujemy za cynk, jeśli informację dostaliśmy w pierwszej kolejności od kogoś spoza redakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to powiem szczerze, że jeżeli ten narrator byłby w stanie tak samo wcinać się jak w The Stanley Parable to biorę w ciemno, nawet nie grając w Dotę 2 :D

W ogóle TSP bardzo mi przypadło do gustu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2013 o 21:31, ww3pl napisał:

Jakie newsy złapiemy, takie publikujemy - a uwierz mi, staramy się łapać niemal wszystko
to, co warte uwagi.

Jeśli uważasz, że coś jest w miarę świeże i mimo tego, że całkiem ważne, to zostało przeoczone,
śmiało rzucaj na redakcja [małpa] gram.pl. Zazwyczaj dziękujemy za cynk, jeśli informację
dostaliśmy w pierwszej kolejności od kogoś spoza redakcji.


Rozumiem i zazdroszczę takiego poświęcenia ;P Nie mam żadnych newsów ani niczego w tym stylu. Ot, po prostu podsuwam taką sugestię, aby nie było tak jak z LoLem rok czy pół temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezły offtop u góry :0 Co do tematu Announcerów w docie to oprócz rozmaitych postaci z samej gry, które podkładają głos (Axe, Nature Prophet, Storm Spirit itd.) mamy już w grze announcery z Bastiona, Portala, Defense Grid i Trine''a oraz popularnego castera Pyriona Flaxa. Z tego co się mówi, Valve zachęcało właśnie twórców szczególnie popularnych indyków wydawanych na steamie, żeby dorzucili swoje dwa grosze do sklepiku doty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować