Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

mp4 - Temat Ogólny

209 postów w tym temacie

Dnia 26.08.2009 o 15:26, mikim napisał:

Ja mam iRivera E100 i jest całkiem dobry.

a czy sa jakies dotykowe najlepiej markowe prosilbym o pomoc gdyz mam zamiar sobie jakis kupic a nie chce wydac pieniedzy w bloto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadam może głupie pytanie, ale nie jestem pewien czy odtwarzacze MP4 odtwarzają pełnometrażowe filmy czy tylko teledyski?

Czy można kupić w sieci pełnometrażowe legalne kopie filmów, czy to tyczy sie tylko muzyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2009 o 16:56, igor8472 napisał:

Nie ma z tym problemu, trzeba tylko takowy przekonwertować do formatu który MP 4 odczytuje
no i baczyć na stan baterii, ekranik zawsze żre najwięcej...

A wiesz może skąd wziąć legalne filmy? Gdzie można je kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem Philips SA 3085 8GB, chciałbym wiedzieć czy jest szybki jeżeli chodzi o przeszukiwanie piosenek, tzn. Poruszanie się po liście utworów? Lub jak wygląda wogóle przeglądanie folderów w tych odtwarzaczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 20:57, WhiteMamba napisał:

Zamówiłem Philips SA 3085 8GB, chciałbym wiedzieć czy jest szybki jeżeli chodzi o przeszukiwanie

Jak masz za duzo piosenek wgranych to zaczynaja sie schody ale nie jest jakos tragicznie. Tak jest w kazdej mp4
Mam pytanie- czemu jak wgrywam jakies nuty i mam je wgrane (widze je normalnie jak otwieram mp4 na kompie) nie moge ich znalezc ani odtworzyc na mp4? Mam jeszcze 5 giga wolneg wiec nie powinno byc problemow. Ostatnio troche wgralem na mp4 (pare tys. plikow, musialem zrobic backup paru rzeczy a pendriva mam tylko 2 giga) moze to przez to ale nie jestem pewien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2009 o 08:11, Starscream napisał:

Mam pytanie- czemu jak wgrywam jakies nuty i mam je wgrane (widze je normalnie
jak otwieram mp4 na kompie) nie moge ich znalezc ani odtworzyc na mp4? Mam jeszcze 5
giga wolneg wiec nie powinno byc problemow. Ostatnio troche wgralem na mp4 (pare tys.
plikow, musialem zrobic backup paru rzeczy a pendriva mam tylko 2 giga) moze to przez
to ale nie jestem pewien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Potrzebuje dobrej mp4. Powinna moc przechowac 50 GB muzyki (moze wiecej). Bateria, ktora wytrzymuje ponad 25 h i najlepiej w zestawie dobre sluchawki. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem posiadam mp4 Creative Zen i komp nie odczytuje tego urzadzenia , wszystkie urzadzenia odczytuje tylko tego nie
Wchodziłem i szukałem iz tym urzadzeniem nie tylko ja mam problem Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować