Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

mp4 - Temat Ogólny

209 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2008 o 21:05, danzelmario napisał:

> > czyli bardziej polecacie MP4?
> tak ja bym kupił Mp4 na twoim miejscu
ja np obecnie wole dobre mp3. do tego sluchawki dobre jjakosci i dzwiek jest wypasiony. zalezy
co komu potrzeba bo uwierzcie zachwyt nad ogladaniem filmow na takiej mp4 mija szybko..

szczerze mówiąc masz racje ale jednak mp4 wydaje mi sie wydajniejsze no chyba jak to ktoś kupuje tylko do słuchania muzy to i Mp 3 sie nadaje bo jest tańsze itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 21:23, danzelmario napisał:

> tylko słuchawki są bardzo kiepskie
dlatego ja mam zen 1 gb + sluchawki za stowke = dzwiek swietnej jakosci.

ale prędzej czy później zepsują sie i one słuchawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto mi powie czy na mp4 można przerabiać tylko filmy z lektorem. A i jakie filmy można przerabiać na mp4( chodzi mi o format).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zalezy ile chcesz przeznaczyc pieniedzy na ten cel. Prawda jest taka, ze za dobra mp4, ktora sprawi naprawde frajde, a nie bedzie powodowac frustracji, bo - a) nie dziala b) nie odtwarza nam filmow i c) zepsula sie - wydac trzeba kilkaset zlotych. I to bardziej w okolicy 400 zlotych czy 500, a nie 200. Dlatego tez, jesli nie masz takich pieniedzy to juz na starcie sobie odpusc mp4. Nie ma sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 21:30, Piotrek K. napisał:

Zalezy ile chcesz przeznaczyc pieniedzy na ten cel. Prawda jest taka, ze za dobra mp4, ktora
sprawi naprawde frajde, a nie bedzie powodowac frustracji, bo - a) nie dziala b) nie odtwarza
nam filmow i c) zepsula sie - wydac trzeba kilkaset zlotych. I to bardziej w okolicy 400 zlotych
czy 500, a nie 200. Dlatego tez, jesli nie masz takich pieniedzy to juz na starcie sobie odpusc
mp4. Nie ma sensu...

tak tutaj sie zgodze za dobra Mp4 trzeba dać dużo pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 21:33, Dekerinho6 napisał:

> Zalezy ile chcesz przeznaczyc pieniedzy na ten cel. Prawda jest taka, ze za dobra mp4,
ktora
> sprawi naprawde frajde, a nie bedzie powodowac frustracji, bo - a) nie dziala b) nie
odtwarza
> nam filmow i c) zepsula sie - wydac trzeba kilkaset zlotych. I to bardziej w okolicy
400 zlotych
> czy 500, a nie 200. Dlatego tez, jesli nie masz takich pieniedzy to juz na starcie sobie
odpusc
> mp4. Nie ma sensu...
tak tutaj sie zgodze za dobra Mp4 trzeba dać dużo pieniedzy.

oj to pewnie zostane przy MP3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 21:34, belus 10 napisał:

> > Zalezy ile chcesz przeznaczyc pieniedzy na ten cel. Prawda jest taka, ze za dobra
mp4,
> ktora
> > sprawi naprawde frajde, a nie bedzie powodowac frustracji, bo - a) nie dziala b)
nie
> odtwarza
> > nam filmow i c) zepsula sie - wydac trzeba kilkaset zlotych. I to bardziej w okolicy

> 400 zlotych
> > czy 500, a nie 200. Dlatego tez, jesli nie masz takich pieniedzy to juz na starcie
sobie
> odpusc
> > mp4. Nie ma sensu...
> tak tutaj sie zgodze za dobra Mp4 trzeba dać dużo pieniedzy.
oj to pewnie zostane przy MP3

jak nie masz za dużo pieniedzy to zostań przy MP3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 21:36, Dekerinho6 napisał:

> > > Zalezy ile chcesz przeznaczyc pieniedzy na ten cel. Prawda jest taka, ze za
dobra
> mp4,
> > ktora
> > > sprawi naprawde frajde, a nie bedzie powodowac frustracji, bo - a) nie dziala
b)
> nie
> > odtwarza
> > > nam filmow i c) zepsula sie - wydac trzeba kilkaset zlotych. I to bardziej
w okolicy
>
> > 400 zlotych
> > > czy 500, a nie 200. Dlatego tez, jesli nie masz takich pieniedzy to juz na starcie

> sobie
> > odpusc
> > > mp4. Nie ma sensu...
> > tak tutaj sie zgodze za dobra Mp4 trzeba dać dużo pieniedzy.
> oj to pewnie zostane przy MP3
jak nie masz za dużo pieniedzy to zostań przy MP3.

masz racje chyba zostane przy MP3 dziekuje za pomoc pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 21:24, Dekerinho6 napisał:

> > tylko słuchawki są bardzo kiepskie
> dlatego ja mam zen 1 gb + sluchawki za stowke = dzwiek swietnej jakosci.
ale prędzej czy później zepsują sie i one słuchawki

predzej mp3 mi sie znudzi niz sluchawki zepsuja:P mam na nie 24 msce gwarancji:P. koledzy wyzej maja racje. DOBRA MP4 kosztuje od 400 zł w gore. tanich podrobek za 200 zeta nie ma co brac, widzialem takie, totalny badziew, a w cenach do 200 zl to juz lepiej przemilcze w ogole jakosc produktu. sam mialem swego czasu mp4 dlatego wiem co nie co na ten temat i kazdy kto ma jakies 150 zl niech kupi dobre mp3 a o mp4 zapomni.
to tylko wyglada fajnie na obrazkach. dobre mp4 powtarzam kosztuje 400 zl minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item292652603_creative_zen_8gb_filmy_mp3_mp4_zdjecia_slot_sd_.html - np to jest dobre mp4, odtwarza divx-y , wystarczy spojrzec na specyfikacje, 16 mln kolorow, spory wyswietlacz -zadne mp4 za 200 zl nie bedzie miec takich parametrow , a mp4 jest po to zeby ogladac, wiec dobr ywyswietlacz to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 23:20, danzelmario napisał:

> > > tylko słuchawki są bardzo kiepskie
> > dlatego ja mam zen 1 gb + sluchawki za stowke = dzwiek swietnej jakosci.
> ale prędzej czy później zepsują sie i one słuchawki
predzej mp3 mi sie znudzi niz sluchawki zepsuja:P mam na nie 24 msce gwarancji:P. koledzy
wyzej maja racje. DOBRA MP4 kosztuje od 400 zł w gore. tanich podrobek za 200 zeta nie ma co
brac, widzialem takie, totalny badziew, a w cenach do 200 zl to juz lepiej przemilcze w ogole
jakosc produktu. sam mialem swego czasu mp4 dlatego wiem co nie co na ten temat i kazdy kto
ma jakies 150 zl niech kupi dobre mp3 a o mp4 zapomni.
to tylko wyglada fajnie na obrazkach. dobre mp4 powtarzam kosztuje 400 zl minimum.

racja a jak ktoś nie ma na tyle gotówki to kupić lepszą MP3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.01.2008 o 09:33, Dekerinho6 napisał:

racja a jak ktoś nie ma na tyle gotówki to kupić lepszą MP3.

dokladnie, jak cos jest do wszsytkiego w zbyt niskiej cenie to jest do niczego.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 10:35, danzelmario napisał:


> racja a jak ktoś nie ma na tyle gotówki to kupić lepszą MP3.
dokladnie, jak cos jest do wszsytkiego w zbyt niskiej cenie to jest do niczego.,

racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
jest to chyba jedyny temat, w którym można mi pomóc :) Tak więc, w jednym z ostatnich numerów Komputer Świata był news o jakiejś nowej mp4 MPIO - czy ktoś może mi napisać jaki to model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować