Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

mp4 - Temat Ogólny

209 postów w tym temacie

Mam problem z odtwarzaczem Pentagram Vanquish R-Touch. Jak chcę otworzyć jeden folder na kompie, to pojawia się komunikat, który załączyłem.

20090504204741

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś podłączać parę razy? Resetować playerka? Na innych gniazdach USB w komputerze popróbować? Spróbowałbym też na innym kablu USB to mp4 sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2009 o 20:59, igor8472 napisał:

Próbowałeś podłączać parę razy?

Tak

Dnia 04.05.2009 o 20:59, igor8472 napisał:

Resetować playerka?

Tak
>Na innych gniazdach USB w komputerze
Tak
>Spróbowałbym też na innym kablu USB to mp4 sprawdzić.
Tylko folder "Filmy" wywala ten komunikat, więc to raczej nie jest wina kabla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że pamięć zaczęła bad sectory łapać. Spróbuj playerka przetestować jakimś defragmentatorem dysku, systemowym z Win albo np Auslogics DiskDefrag. Jeśli powodem błędu są badsectory, defrag je nadpisze jako niezdatne do użytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady tym poleconym przez ciebie programem wybrac dysku mp4, a defrag windowsa mówi, ze żaden program nie jest skojarzony z tą operacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2009 o 21:22, igor8472 napisał:

te mp4 vedia sie bardzo fajnie prezentuja tylko jak ze sprawnoscia sprzetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Nie wiecie gdzie mogę kupić eon cineo gold? Jakoś nigdzie go nie mogę znaleźć a trochę mnie ten sprzęcik zainteresował ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z moim MP4 od Vakoss''a modelu dokładnie nie znam ;| Jeżeli chcę ją naładować to tylko przez USB i jeżeli już to musze to robić przynajmniej 20 godzin -.- A i tak podziała ona z 30 minut i koniec -.-
Co mogę z tym zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewno bateria padła (ile lat ma ten sprzęt?). Jeśli tak, to nic z tym nie zrobisz, chyba, że spróbujesz zregenerować baterię domowym sposobem (dokładne opisy można znaleźć na różnych forach, ale ja bym swojego sprzętu np. na trzy dni do zamrażalnika nie wkładał :)). Jeśli odtwarzacz jest na gwarancji, to nic nie kombinuj, tylko w pierwszej kolejności na serwis :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ma około 3 lat... Jeżeli jest jakikolwiek sposób, jestem gotów to zrobić... Zamrażarka powiadasz? ;>
na czym dokładniej to polega?
zreszta.. poszukam se na Google<3
Dzieki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Mam odtwarzacz Iriver E100, wersja firmware 1.10. Co zmienia update do 1.21? I czy jeśli zrobię taki update stracę gwarancję? I czy jeśli go zrobię, to polskie znaki w plikach txt będą poprawnie wyświetlane, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, 3 lata to górna granica żywotności akumulatorów litowo-jonowych. Taka wstydliwa tajemnica tej wciąż rozwijającej się technologii ;) ("najlepsze" i tak jest to, że takie akumulatory starzeją się same z siebie - więc taki intensywnie używany przez powiedzmy dwa lata może być tylko w niewiele gorszym stanie od takiego, który taki sam czas przeleżał w magazynie). Domowych sposobów regeneracji nie polecam (powątpiewam w ich skuteczność, nie wiem też, czy nie są niebezpieczne), jakby co, to nie biorę odpowiedzialności za ewentualne szkody. Czuj się ostrzeżony :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, mam problem z Pentagram Vanquish R-Touch - jak włączam, to pokazuje się biały ekran i prawy dotykowy panel się nie zaświeca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 14:20, DesMonD__PL napisał:

Siemka mam sprawe
Chcialbym kupic nowe mp3 /mp4 gdyz stare sie zepsulo i nie wiem czy te to jakas atrapa
czy jest dobra http://www.allegro.pl/item712706707_8gb_mp4_dotykowy_aparat_chip_samsung_gratisy.html


Standard, chińszczyzna robiona na wzór iPodów. Podziałą z rok-dwa max jak będziesz miał szcęście. Na bebeach Samsunga wszystkie robią. Ciekawe czemu na aukcji nie ma nic o gwarancji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować