Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Order: 1886 ładniejsze niż na zwiastunie - twierdzą autorzy gry

12 postów w tym temacie

A co maja powiedzieć? Kiedy którykolwiek twórca gry powiedział "Wiecie co, nasza gra jest nudna i szpetna, ale kupcie, bo nie mamy na chleb. No serio, kupcie. Przecież też musimy zarobić, nie?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady, nikt tu nie skamle o klienta- po prostu chwalą oprawę swojej gry, gdyż większość zainteresowanych tytułem dyskutuje głównie o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Każda mysz swój ogon chwali".

Mieliśmy sporo trailerów z konsol poprzedniej generacji, które w konfrontacji z rzeczywistością nie wiele miały ze sobą wspólnego. Ale zobaczymy jak będzie tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2013 o 13:08, kodi24 napisał:

No bez przesady, nikt tu nie skamle o klienta- po prostu chwalą oprawę swojej gry, gdyż
większość zainteresowanych tytułem dyskutuje głównie o tym...


To na swój sposób zabawne.
"Tworzymy kolejny "filmowy do bólu" klon Gears of War, jakich na rynku wiele, ALE BĘDZIE ON PRZEPIĘKNY, powali was na kolana, składajcie już zamówienia i bijcie się o PS4".
Tak na dobrą sprawę, wszystki gry z segmentu AAA są dziś wyprane z kreatywności, a na horyzoncie poprawy nie widać (bo ludzie i tak polecą do sklepów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No bez przesady, nikt tu nie skamle o klienta- po prostu chwalą oprawę swojej gry, gdyż
> większość zainteresowanych tytułem dyskutuje głównie o tym...
No przecież jasne, że przesadzam. nawet nie uważam,. że ta gra będzie zła. Po prostu chciałem podkreślić fakt, że jasne jest stanowisko twórców jakiejkolwiek gry wobec niej (właściwie jakiegokolwiek produktu wobec niego). Zawsze będą wychwalać jego zalety, bo przecież oni chcą go sprzedać, a nikt by nie kupił czegoś, co jest mu zaprezentowane jako ostanie dziadostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2013 o 14:14, Principes napisał:

"Tworzymy kolejny "filmowy do bólu" klon Gears of War, jakich na rynku wiele, ALE
BĘDZIE ON PRZEPIĘKNY, powali was na kolana, składajcie już zamówienia i bijcie się o
PS4".


Oglądam trailer po raz wtóry, klatka po klatce. Zobaczyłem nawet resztę materiałów jakie zostały nam udostępnione na temat tej gry i zachodzę się w głowę gdzie ty zobaczyłeś sklonowane Trybiki Wojny. Klimat zupełnie inny, bohaterowie bardziej... mniej... wcale nie karkowaci a i fabularnie to co innego. Chyba, że trollujesz to wtedy cię zrozumie.

Co do zachwalania twórców: Panowie, nie uwierzę dopóki nie zobaczę na własne oczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze szansa, że w swej wtórności będzie sprawiał wrażenie czegoś strawnego a może i satysfakcjonującego, za wcześnie dla mnie żebym psy na tym wieszał. Cała obecna generacja przebiegała w atmosferze graficznych przepychanek, ludzie są rządni krwi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować