Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox One bije rekord w Australii. Sony nie nadąża z dostawami PS4

19 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Antypody okazały się niezwykle chłonnym rynkiem dla next-genów. Xboksowi One udało się pobić rekord początkowej sprzedaży nowej konsoli, a zamówień na PS4 jest tyle, że Sony nie nadąża z dowożeniem.

Przeczytaj cały tekst "Xbox One bije rekord w Australii. Sony nie nadąża z dostawami PS4" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak będzie można grać w strzelanki myszką na konsolach to na pewno kupię.
> Póki co uznaje tylko PC :)
uwierz że pady też są wygodne...patrz wszystkie killzony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak będzie można grać w strzelanki myszką na konsolach to na pewno kupię.
> Póki co uznaje tylko PC :)
da się przynajmniej na ps4, co jednak ciekawsze dla mnie, da się podłączyć do niego pada od xboxa360, a to sporo zmienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak będzie można grać w strzelanki myszką na konsolach to na pewno kupię.
> Póki co uznaje tylko PC :)

A co za problem podłączyć zwykłą mysz USB i zwykłą klawiaturę USB do PS3/PS4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2013 o 14:29, TobiAlex napisał:

> Jak będzie można grać w strzelanki myszką na konsolach to na pewno kupię.
> Póki co uznaje tylko PC :)

A co za problem podłączyć zwykłą mysz USB i zwykłą klawiaturę USB do PS3/PS4?


Kłopot leży w wielu rzeczach. Najprosztszą z nich jest brak obsługi klawiatur i myszkek przez gry na konsole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Jak będzie można grać w strzelanki myszką na konsolach to na pewno kupię.
> > Póki co uznaje tylko PC :)
> da się przynajmniej na ps4, co jednak ciekawsze dla mnie, da się podłączyć do niego pada
> od xboxa360, a to sporo zmienia...
w jakis sposób?... pad od x360 z ps4 to by bylo coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Jak będzie można grać w strzelanki myszką na konsolach to na pewno kupię.
>
> > > Póki co uznaje tylko PC :)
> > da się przynajmniej na ps4, co jednak ciekawsze dla mnie, da się podłączyć do niego
> pada
> > od xboxa360, a to sporo zmienia...
> w jakis sposób?... pad od x360 z ps4 to by bylo coś :)

hehe dla mnie też byłoby to połączenie idealne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak będzie można grać w strzelanki myszką na konsolach to na pewno kupię.
> Póki co uznaje tylko PC :)

Mam i gram w strzelanki na PC i na PS3 i uwierz mi na PS3 gra się fajniej, jedynie BF3 gram na PC ze względu na większą ilość graczy choć i tak mam na PS3 i w takie tryby jak Squad DM gra się na PS3 lepiej. Opanowanie pada to kwestia miesiąca-dwóch i przejścia kilku gier na wysokim poziomie i kilkanaście godzin multi i na takim poziomie możesz uż spokojnie grać a z czasem (200h gry) opanujesz pada do perfekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem wojny PC vs Konsole. Przecież to dwa osobne tematy. Jedyne co ich łączy to to że na obu maszynach można grać.

Niechętnie odpalam samochodówki na PC, niechętnie TPP chociaż są wyjątki. Na pewno wolałbym grać na konsolach również w bijatyki, gry sportowe, itp. Tam gdzie nie jest wymagana precyzja która daje myszka.

Granie w FPSy na joypadzie to dla mnie koszmar. Mogliby mnie tym torturować.
Byłoby to dla mnie bardziej skuteczna metodą niż podłączanie akumulatora krokodylkami za sutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz gram w FPS (BF4) na padzie konsolowym i jestem załamany. Nie potrafię trafić w przeciwnika, nie mam żadnych szans, strzelam po ścianach. Nie sądziłem, że przesiadka z myszki jest tak trudna. Dużo potrzeba czasu, by się nauczyć strzelać na padzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Essau.
Przez kilkanaście lat byłem graczem pecetowym, od kilku jestem głownie konsolowym. Nie wiem ile mi to zajęło, ale w miarę szybko da się dobrze opanować pada. Ja już mam nadzieję nigdy nie wracać do myszy przynajmniej w shooterach. Nie chcę wszczynać wojny pecetowo-konsolowej, ale ilekroć grałem w strzelanki na jednej i drugiej platformie to odniosłem wrażenie, że na konsolach jest więcej normalnych graczy. Sporo graczy strzelanek to boty, grające latami w jeden jedyny tytuł i albo piszesz się na granie na pro-levelu, albo wybierasz konsolę i grasz z ludźmi, którzy traktują to jako rozrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2013 o 16:45, Essau napisał:

Pierwszy raz gram w FPS (BF4) na padzie konsolowym i jestem załamany. Nie potrafię trafić
w przeciwnika, nie mam żadnych szans, strzelam po ścianach. Nie sądziłem, że przesiadka
z myszki jest tak trudna. Dużo potrzeba czasu, by się nauczyć strzelać na padzie?


Też tak miałem gdy pierwszy raz odpaliłem Killzone 2. W nic nie trafiałem, ginąłem jak kretyn i tak dalej, a to wszystko w singlu na najniższym poziomie. Pograj trochę, nie zrażaj się. Nauczyć się grać na padzie z fpsy to żadna sztuka i nie jest to jakieś czasochłonne. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Jak będzie można grać w strzelanki myszką na konsolach to na pewno kupię.
>
> Kłopot leży w wielu rzeczach. Najprosztszą z nich jest brak obsługi klawiatur i myszkek
> przez gry na konsole

Koleś teraz mnie załamałeś tą wypowiedzią. Myślisz że jak ja w Crysisa 3 , CofD, Battlefield 3 gram na Ps3 tylko klawa i myszka. Jak nie masz pojęcia jak podłączyć te kontrolery i grać na nich to weź nie gadaj takich bzdur. Kupujesz Natec Adapter USB Genesis Eagle Eye czy jaki kolwiek inny i śmigasz na klawie i myszce.

PS4 kupuje w styczniu, ale myślę że z adapterem znów będzie klawa z mychą śmigać. Wszystko zależy czy chcecie wydać te 200-300zł na przejściówke a jak nie to śmigajcie na padzie i nie narzekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2013 o 18:37, ozoqq napisał:

Spokojnie Essau.
Przez kilkanaście lat byłem graczem pecetowym, od kilku jestem głownie konsolowym. Nie
wiem ile mi to zajęło, ale w miarę szybko da się dobrze opanować pada. Ja już mam nadzieję
nigdy nie wracać do myszy przynajmniej w shooterach. Nie chcę wszczynać wojny pecetowo-konsolowej,
ale ilekroć grałem w strzelanki na jednej i drugiej platformie to odniosłem wrażenie,
że na konsolach jest więcej normalnych graczy. Sporo graczy strzelanek to boty, grające
latami w jeden jedyny tytuł i albo piszesz się na granie na pro-levelu, albo wybierasz
konsolę i grasz z ludźmi, którzy traktują to jako rozrywkę.



klawiatura jak kontroler konsoli ... poznać tylko układ klawiszy ... tylko co jest wygodne w grze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować