Zaloguj się, aby obserwować  
Moras1990

Wpadki z produktami spożywczymi itp.

65 postów w tym temacie

Piszcie tu jakie mieliscie wpadki z np. jedzeniem...temat kontrowersyjny, dla niektórych moze byc mało apetyczny :P

Mi np. kiedyś w twarożku trafiły się robaki...za fajne to to nie było..
Jak chcecie to dopiszcie sie do tego tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja pamiętam kiedyś przez przypadek wypiłem łyk przeterminowanego soku z pomarańczy.Nie wiem czemu ale był gazowany.Najgorsze było to że mnie po nim zwymiotowało.ŁŁŁEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś kupiłem przeterminowaną colę, ale to nie było w supermarkecie, tylko w zwykłym spożywczaku, więc podał mi kasjer. Kiedy przyszłem do domu, zauważyłem to. Ja tego nie piłem, tylko moi rodzice :P. Nie miałem zbyt wesoło, ale kasjer też nie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie w gazecie była afera. Jaka ? Pan Wiesław znalazł w LEADER PRICE w swoich śliwkach w czekoladzie robaki... tak zwane śliwki robaczywki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 20:38, Adam k. napisał:

Ja kiedyś założyłem sie z kimś o to że wypije szklanke oleju. Wypiłem i o mało po tym nie zwymiotowałem



Skoro już o oleju mowa to ja pamiętam jak kumplowi po treningu dałem w bidonie olej i powiedziałem że to sok jabłkowy.Ale miał mine :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja kumpela z klasy ( teraz to już z dawnej klasy :P ) ma młyny i piekarnie.... po zrobieniu chleba jej rodzinka chciała sobie skosztoać swojego produktu, gdy rozcieli chleb na pół znaleźli w nim zdechłą mysz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na komersie zrobilem zawody kto wypije wiecej "rozcieczanej" coli bieda w kraju nie ma co narzekac] gdy po 2 butelkach coli przyszedl czas na gazowany napoj pomaranczowy on wyprul z sali jak rakieta ostatecznie ja wygralem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu mama robila szarlotke. troche dlugo ta szarlotka stala. pewnego dnia przychodze i zasiadam jesc ze smakiem. I tak spojrzalem na ostatnie dwa kawalki, ico zobaczyle?? Plesn. zjadlem splesniale ciasto. Wielce mnie to zdziwilo, choc smak byl rzeczywiscie inny, ale co ciekawe nie pogonilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie paczkę chipsów - otwieram... A w środku martwa mysz rodzinka odrazu wyrzuciła - a szkoda - bo mogłem to do telewizji podać... Od tamtej pory nie dotykam chipsów (nie powiem wam, że to były SNACKI bo to będzie reklama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 21:51, KrisK91 napisał:

Kupiłem sobie paczkę chipsów - otwieram... A w środku martwa mysz rodzinka odrazu wyrzuciła
- a szkoda - bo mogłem to do telewizji podać... Od tamtej pory nie dotykam chipsów (nie powiem
wam, że to były SNACKI bo to będzie reklama ;)

WoW, dobrze że nie jem Chpsów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem sobie żółty, wędzony ser w plasterkach. Jakie było moje zdziwienie kiedy okazało się, że środkowe plasterki są spleśniałe :( Ohyda !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować