Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Główna oś w Lords of the Fallen to 15 godzin, ale zabawa może nigdy się nie skończyć

13 postów w tym temacie

> > Kiedy to ma mieć premierę? W tym roku czy dopiero w przyszłym?
>
> Czytales newsa?
>
Wybacz, nie zauważyłem bo podałeś to w linku na które z reguły nie zwracam uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli styl gry będzie podobny do tego z DkS i dadzą multi to nie widzę powodu by w te „nieskończoność” wątpić. Sam mam w DkS coś ponad pewnie 600h a i znam ludzi deklarujących ponad 2000h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli producent chwali się 15 godzinami na przejście gry, to w najlepszym wypadku można liczyć najwyżej na 10 :( W atrakcyjność ponownego przechowania gry też nie bardzo wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyraźnie TG zaznaczył, że jak się idzie na skróty to wtedy jest to 15g., kiedy będziesz się spieszyć żeby przejść całość. Wystarczy trochę odpuścić i cieszyć się dobrą zabawą jaką na pewno zapewni ta gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę chcę wierzyć w to, że ta gra będzie świetna. I mówię to bez cienia ironii - napaliłem się na nią jak szczerbaty na suchary i mam ogromną nadzieję, że się nie zawiodę. Najbardziej w tym momencie obawiam się tego, jakie to bydlę będzie miało wymagania, bo i5, 8GB RAMu i półtoragigowa GTX560M raczej na kolana nikogo nie rzucają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jakiś czas temu gameplay się pojawił i może sama dyskusja na jego temat zwolniła tempa ale z tego co widzę gra dalej przyciąga osoby chętne do grania. To cieszy że polskie produkcje cieszą się dużym poparciem w swoim kraju:) Mam nadzieję że na 15 godzinach gra się nie skończy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować