Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS3 zwycięży, na przekór wszystkim przeciwnościom!

50 postów w tym temacie

Domek

Pewność siebie wysoko postawionych pracowników Sony ma się dobrze, wbrew dochodzącym zewsząd krytycznym głosom na temat posunięć firmy. Podobnie zresztą ich przekonanie o tym, że PlayStation 3 zmiecie konkurencję z konsolowego rynku. Wyraz tym jakże optymistycznym poglądom dał ostatnio Sir Howard Stringer, pierwszy po Bogu w japońskiej korporacji.

Przeczytaj cały tekst "PS3 zwycięży, na przekór wszystkim przeciwnościom!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy oni mają jakiś inny wybór?
Zresztą, dlaczego tylko konkurencje ma zmieść? Zmiecie Xboxa, Wii, PC, Mac, odtwarzacze dvd/blueray, przenośne odwtazracze dysków, przenośne palmy oraz zegarki. ps3 zastąpi Twoja dziewczyne/chlopaka/psa/rodzine etc itp.
Sony jest żałosne, dobra mina do złej gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko nie rozumiem dlaczego w tekście jest mowa o firmie Sony a w podpisie zdjęcia Sir Howard Stringer został mianowany prezesem Nintendo?

No chyba, że to taki żart;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 12:40, Jester napisał:

Haha... ok... Domek zmienił to chyba jak pisałem powyższy komentarz:)


I co, trzeba się było tak spieszyć? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba Teen Titans...


Btw. ja szczerze mowiac nie przejmuje sie cena... jesli mialbym kupowac konsole kupilbym sony, mimo tego, co gadaja media na ich temat... ta firma wedlug mnie wie co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak PS3 będzie miał wszystkie te funkcje o których mówią, to jest prawdopodobieństwo że mimo ceny będzie sie sprzedawał. Ale równie dobrze może wyjść im kaszana taka jak PSX :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 12:46, Night Elf napisał:

Btw. ja szczerze mowiac nie przejmuje sie cena... jesli mialbym kupowac konsole kupilbym sony,
mimo tego, co gadaja media na ich temat... ta firma wedlug mnie wie co robi.


Wielu ludzi tak uważa, ja w pewnym sensie ciągle też, ale takie przekonanie należy chyba już traktować bardziej w kategoriach wiary niż wyciąganych na podstawie obserwacji wniosków. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konsole Sony się kupi, oczywiście :)
Za 3-4 lata :)
Sony uważa, że to bedzie gigantyczny sukces w chwili przemiery i tutaj się może przejechać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 12:59, Selv napisał:

Konsole Sony się kupi, oczywiście :)
Za 3-4 lata :)
Sony uważa, że to bedzie gigantyczny sukces w chwili przemiery i tutaj się może przejechać...



Będzie hitem, ale nie w Polsce... moze dla polaków 500 euro na konsole to duzo, to już na zachodzie nie sa to, az takie straszne pieniadze, male tez nie sa, ale napewno Sony chce sprzedac ta konsole w USA, Europie Zachodniej i Japoni, a kraje takie jak Polska beda mialy pewnie paru kupcow, ale raczej nie az tylu, by traktowac je jako Panstwa strategiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdziwisz się - na przykład Niemcy są oszczędni, mimo że mają więcej kasy... Będą woleli kupić X360 i jakieś gry niż gołego PS3, w dodatku wcale nie tak rewelacyjnego. A co do argumentu że na X nie ma gier - jeszce nie ma, niedługo wyjdą, a wtedy Sony może cienko śpiewać... Ale pożyjemy, zobaczymy, ja póki co źle wróżę PS3. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 12:49, Selv napisał:

Weź się puknij w głowe, psx było hitem który pozwolił sony wejść na rynek konsol ;)


Chodziło o PSX "kombajn multimedialny", który okazał się być niewypałem, głównie z powodu wysokiej ceny czyli coś w stylu PS3;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem, ze powoli zaczynaja mnie denerwowac te komentarze Domka na temat PS 3. Co by przedstawiciel Sony nie powiedzial o PlayStation 3 Domek zawsze to wykorzysta tak, żeby udowodnić, że Microsoft i jego X-Box 360 to super sprawa (a w praktyce okazuje sie nie taka super - wystarczy przypomniec problemy z zasilaczami do tej konsoli) a PlayStatnio 3 to mozna no powiedzmy w kąt wyrzucić. Co do tego, że producenci narzekają na tzw. developery kity... Moim zdaniem to bardzo dobrze, że na nie narzekają. Bo Sony w takim przypadku wie co się nie podoba i ma okazję ku temu aby finalna wersja konsoli była naprawdę fajną zabawką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować