Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA chce usłyszeć, co sądzicie o Battlefieldzie 4

39 postów w tym temacie

Grę kupiłem zaraz po premierze, pograłem z 50 godzin, ale zniechęcony problemami technicznymi stwierdziłem, że wrócę do gry za jakiś czas, jak już większość błędów naprawią. Kilka dni temu wróciłem do gry i niestety, problemy, które mnie tak denerwowały występują nadal. Co więcej, pojawiły się też nowe :D
Miałbym problem z tą grą - z jednej strony sama rozgrywka bardzo mi się podoba. Z drugiej - gra jest tak zabugowana, że mniej cierpliwe osoby by sobie od razu z nią dały spokój :D
W każdym razie mam nadzieję, że następną odsłoną serii będzie Bad Company 3 - mniejsze, ale ciekawsze mapy, powrót w wielkim stylu trybu Rush (który w BF3 i BF4 trochę został zmarginalizowany), więcej dżungli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie moge jak grałem u kolegi w BF4 Dodatek Chińska Nawałnica na Xklocu 360 grafika była jak na poziomie z CS a co smieszne w pagórce jednej były szczeliny nie nie takie zwykłe one pokazywały teren poza mapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja nie moge jak grałem u kolegi w BF4 Dodatek Chińska Nawałnica na Xklocu 360 grafika
> była jak na poziomie z CS a co smieszne w pagórce jednej były szczeliny nie nie takie
> zwykłe one pokazywały teren poza mapy.

Fajnie, a teraz wracaj do przedszkola i wróć jak dorośniesz i przestaniesz wyolbrzymiać i pisać takie bzdury jak te o grafice na poziomie cs...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem od czego to zależy, a ja jako jeden z nielicznych(podobno) nie mam żadnych problemów
> z grą!

Bardzo możliwe (możliwe, że jako jeden z nielicznych ;-) ), Ja instalowałem bf3 dokładnie 3 razy. Po premierze były problemy. Za drugim razem po około 8 miechach od razu po instalce było wszystko ok. Ostatnio - raptem kilka tygodni temu, wywalało mnie z gry. Potem doszły problemy z PB. Tak więc prawie ten sam komputer, to samo łączę, to samo konto a i tak losowość występowania problemów :P.

Swoją drogą polecam wydać 5ozł na Premium do BF3 zamiast kupować słabiaka bf 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Bardzo możliwe (możliwe, że jako jeden z nielicznych ;-) ), Ja instalowałem bf3 dokładnie
> 3 razy. Po premierze były problemy. Za drugim razem po około 8 miechach od razu po instalce
> było wszystko ok. Ostatnio - raptem kilka tygodni temu, wywalało mnie z gry. Potem doszły
> problemy z PB. Tak więc prawie ten sam komputer, to samo łączę, to samo konto a i tak
> losowość występowania problemów :P.
>
> Swoją drogą polecam wydać 5ozł na Premium do BF3 zamiast kupować słabiaka bf 4.

W większości to te same gry, z tymi samymi błędami, a bf4 ma lepsze mapy - więc gdzie tu masz słabiaka?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W większości to te same gry, z tymi samymi błędami, a bf4 ma lepsze mapy - więc gdzie
> tu masz słabiaka?...

Bf3 już zdążyli poprawić. Mało kto ma ochotę "zastawić" 100zł i pograć bez wkurzania się dopiero za 6 miesięcy. Za 6 miesięcy będzie miał okazję kupić BF4 + premium za 130zł nie za 240:P. Sam mówisz, że obie gry to "prawie" to samo, więc skoro sporo serwerów 3 wypełnionych jest graczami po co szarpać sobie nerwy za większe pieniądze:P Czym innym jest wydanie paru dych za grę niezłą a czym innym 140 w dniu premiery za grę dopiero aspirującą do miana niezłej, czy raczej w tym wypadku grywalnej:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast po premierze problemów nie mialem. Wypuścili patche i wszystko poszło w piz... Ostatnio wszedłem to było lepiej. Gra przez 2 godziny się nie wykrzaczyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupilem gre kilka dni po premierze i przyznaje były bledy,zanikajacy dźwięk na niektórych mapach lub od czasu do czasu program battlefield przestal dzialac,ale po latkach już nie mam zadnych problemów,gra się znakomicie.Dlatego przestańcie hejtowac,albo zadbajcie o porządek w kompach.A najlepsza rada Battlefielda 5 w ogole nie kupujcie i skończy się placz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty nie masz problemów, to na pewno nikt nie ma? :D Bardzo wygodne podejście, naprawdę...
Nadal mnie wywala z gry, nadal zawiesza mi się gra pomiędzy kolejnymi rundami, nadal zanika mi dźwięk, a do tego teraz jeszcze potrafią mi nagle znikać elementy interfejsu (w tym celowniki) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PS4 znowu brak serwerów, jak chcę zagrać np w przejęcie flagi to wyskakuje komunikat, że nie mam całej zawartości gry- którą oczywiście mam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Na PS4 znowu brak serwerów, jak chcę zagrać np w przejęcie flagi to wyskakuje komunikat,
> że nie mam całej zawartości gry- którą oczywiście mam,

A czy przejęcie flagi to nie jest z dodatku, który jeszcze nie wyszedł na PS4 ? Walka powietrzna też jest widzialna przez wszystkich nawet tych co nie posiadają Chińskiej Nawałnicy. To jest ich błąd, że to pokazują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od czego zacząć... nie licząc błędów technicznych, które pozostają, ze mną w każdym razie, od premiery gry - takie jak wywalanie w trakcie rozgrywki, co najgorsze pod jej koniec - oraz słabe, jak gdyby robione na siłę mapy, gra wygląda i jest w praktyce jedynie podstawką pod premium. Sama kampania wygląda jakbyśmy zostali olani przez twórców na całej linii. Płacąc za Battlefield 4 - czy raczej 3,5 - płacimy wyłącznie za późniejszy dostęp do konta premium, tak to przynajmniej wygląda w moich oczach. W dodatku pierwszym dodatkiem będą odświeżone mapy z BF-a 3... parodia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi gra rwie jak poje...na. Nie da się pograć dłużej niż 5min. Sprzęt trochę ponad minimalne. I nie mówcie że czas kupić nowego kompa, bo wiem o tym. Ale jak gra ma minimalne wymagania to ma na minimalnych ustawieniach płynnie działać. A nie działa normalnie 5 min i się zaczyna ciąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować