Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Piątki z Thief - przygotujmy się na powrót legendy

22 postów w tym temacie

Czemu nikt nie może jasno powiedzieć w końcu, czy to jest kontynuacja, czy nie? "tak, to ten sam świat", albo "nie to alternatywna rzeczywistość". No chyba, że okaże się, że Garret to tak naprawdę Booker D. (panna i miasto jest) i wszyscy zapieją z zachwytu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2014 o 13:17, Nalfein napisał:

Czemu nikt nie może jasno powiedzieć w końcu, czy to jest kontynuacja, czy nie? "tak,
to ten sam świat", albo "nie to alternatywna rzeczywistość". No chyba, że okaże się,
że Garret to tak naprawdę Booker D. (panna i miasto jest) i wszyscy zapieją z zachwytu...

To klasyczny restart serii - czemu tu się dziwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po Simcity i X:Rebirth mam alergię na "restarty serii". Mam wrażenie, że to synonim dla "wykastrowana gra nawiązująca do poprzedniczki jedynie tytułem, z lepszą grafiką".

To jak, gra nawiązuje po poprzednich części fabułą czy odrzuca kompletnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Autorzy, mogliście się jednak bardziej postarać z tym materiałem. tekst jest ok, ale żeby gameplay po niemiecku wklejać, to jakieś nieporozumienie. w sieci jest od zaj... w sensie, że mnóstwo filmików z rozgrywki, a Wy smutnych Niemców zaproponowaliście... mnie tam akurat wsjo rawno, bo niemiecki znam, ale wydawało mi się, iż standardem serwisu jest umieszczanie filmów po polsku, a z braku często takich, po angielsku. w dodatku, już kiedyś, kiedy jeszcze producenci oferowali nam jakieś popierdółkowe teasery, widziałem u Was ten filmik. czyżby research ograniczył się tym razem do "kopiuj -> wklej"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny artykuł, z przyjemnością przeczytałem do samego końca :) Obok Wiedźmina 3, pecetowego GTA V i Watch Dogs nowy Thief jest najbardziej oczekiwaną przeze mnie grą tego roku.
Cały czas zastanawiam się jednak czy kupować grę w pre-orderze, czy jednak poczekać na pierwsze recenzje i opinie graczy.
Dishonored całe przeszedlem kryjąc się w cieniu i zabijając po cichu przeciwników i liczę na to, że Thief da mi przynajmniej tyle samo radochy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wygląda identycznie na screnach jak dishonored, ale miejmy nadzieje, że wyjdzie lepiej niż ten nowy Tomb Rider czy inne failowe restarty różnych serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak nowy Thief będzie choć w połowie dorównywał Dishonored to będę mile zaskoczony
Oby nie bo w Dishonored nie da się grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2014 o 23:52, Accid napisał:

Oby nie bo w Dishonored nie da się grać.


Dlaczego niby w Dishonored nie da się grać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2014 o 20:29, Garett napisał:

Co powiecie na przykład na gaz ogłuszający?

Powiem, ze juz byl w pierwszej czesci, zadna nowosc.

No była bomba błyskowa, ale z ogłuszającym gazem to przyznam szczerze, jeszcze się nie spotkałem. Można hukiem, albo młotkiem, ale gaz to chyba bardziej usypiający czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2014 o 00:00, pawbuk napisał:

Dlaczego niby w Dishonored nie da się grać? ;)

Jak niektórzy nie wiedzą, co w B:Infinite jest niesamowitego, tak ja nie rozumiem fenomenu tej gry. Zupełnie nie moje reali, nie mój gameplay, nie mój wygląd postaci choćby(!), grafika, fabuła, mechanika, przebajerowanie... Jest innowacyjna, jest kreatywna, ale za nic nie potrafi mnie wciągnąć ani zachęcić, bo zupełnie nie w moim guście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować