Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

Czat gram.pl.

1435 postów w tym temacie

Wiem że jestem nieskapnięty ale wróciłem po dwóch tygodniach przerwy i nie wiem o co chodzi z czatem gram.pl.Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 18:56, maciekstaar napisał:

Wiem że jestem nieskapnięty ale wróciłem po dwóch tygodniach przerwy i nie wiem o co chodzi
z czatem gram.pl.Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć?

Ruszył Czat Portalu gram.pl wybrana grupa ludzi (czyli my ) go testuje
A ja przez ten czat zapominam pisac na forum;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 18:56, maciekstaar napisał:

Wiem że jestem nieskapnięty ale wróciłem po dwóch tygodniach przerwy i nie wiem o co chodzi
z czatem gram.pl.Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć?



Nie weim czemu poprzedni post sie niedodał;/ W kazdym razie ruszył czat gram.pl a wybrana grupa (grupy) testują go liste masz w przyklejonym poście;D

A ja przez niego zaniedbuje forum. (mam nadzieje że ten post teraz sie doda ;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 20:59, maciekstaar napisał:

A kiedy wszyscy będą sie mogli do czatu dostać??I jak można było/się dostać do tych grup?


Wysyłając maila w odpowiednim czasie :) Poza tym czat jest robiony dla wszystkich, nie jest robiony dla określonych grup będzie publiczny, tyle że osoby z listy to testerzy i jeszcze tam nadzorują wsio. Troszke wcześniej niż wszyscy mają taką możliwość już przebywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 20:59, maciekstaar napisał:

A kiedy wszyscy będą sie mogli do czatu dostać??I jak można było/się dostać do tych grup?

Z tego co pamiętam na zgoszenie się do testingu czata był dzień albo dwa. Trzeba było wysłać maila z chęcią udziału. Jak się nie mylę za jakieś 2,5 tygodnia czat już będzie ogólnodostępny. Więc cierpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwości, bo jeżeli będziesz tak często nawoływał o czat, to cię Soleila razem z Tyhe pożrą.
Jak to mówią producenci wielu gier, "it will be done when it''s done" czy jakoś tak ;-)
Czyli będzie gotowe, kiedy będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 16:33, WorldWar3PL napisał:

Cierpliwości, bo jeżeli będziesz tak często nawoływał o czat, to cię Soleila razem z Tyhe pożrą.
Jak to mówią producenci wielu gier, "it will be done when it''s done" czy jakoś tak ;-)
Czyli będzie gotowe, kiedy będzie.

Mam nadzieję że w takim razie czat gram.pl nie skończy jak DN Forever:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 16:16, ciusiek i luka napisał:

jest już ten czat?? kiedy będzie??


Jest już właśniie na nim pisze a kiedy będzie ogólnodostępny to niewiadomo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Superowo;/ Wtedy kiedy 3 grupa otrzymuje dostęp do czata ja... wyjeżdżam na 10 dni nad morze;/ Jakoś przeżyję, ale jednak chciałbym zobaczyć jak to wygląda rzeczywiście:[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 13:08, ZOOO napisał:

Czy z tego czatu mogą wszyscy
korzystać



Jasne. Czat będzie dostępny dla wszystkich posiadaczy konta na gram.pl. Ale jeszcze nie teraz, na razie tylko dla testerów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee.. a ty z księżyca spadłeś? :) Nie ten temat :)) Ale podpowiem Ci obok klawisza f12 z prawej strony jest taki guzik z napisem Print Screen kliknij na niego raz, potem wejdź w painta kliknij prawym przyciskiem myszy na białą tapete w paincie.
Wtedy ukaże się kopiuj wklej itd wciśnij wklej. Program wklei twojego screena, zapisujesz jako jpg i masz już zrobionego screena :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj chciałem zalogowaać się do czatu, korzystając z przeglądarki Opera 9.01 kompilacja 8518. Na początku wyskoczyło mi okienko, że muszę zainstalować Javę. Wszedłem więc na www.java.com i ściągnąłem co trzeba. Teraz, kiedy chcę ponowanie się zalogować pojawia mi się to, co widzicie na screenie 1. Myślałem, że Opera nie wykrywa Javy, ale tak nie jest (screen 2). Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kożystam Z FireFoxa :) używam Javy dołączonej do opragromowania z Neostradą tp zwie się Java(TM)2 Runntime Enviroment, Standart Edition 1.4.0_03
Ze swojej strony moge powiedzieć, że Opera nie raz mnie zawiodła między innymi w otworzeniu plików pdf- to właśnie mnie skłoniło do przejścia na Liska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 13:03, Kamil.i.Maciek napisał:

Ze swojej strony moge powiedzieć, że Opera nie raz mnie zawiodła między innymi w otworzeniu
plików pdf- to właśnie mnie skłoniło do przejścia na Liska :)

Ja używam obu przeglądarek ale wolę Operę , dopiero jak ona nie daje rady to szukam innego wyjścia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować