Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

Czat gram.pl.

1435 postów w tym temacie

Mała aluzja (odnośnie wyboru użytkowników forum do przetestowania czata) do Shreka:
Wybierz mnie, wybierz mnie - mnie wybierz :D Czy jakoś tak to szło jak osioł chciał iść ze Shrekiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 19:14, shinian napisał:

A od kiedy mają trwać te testy? Bo ja za 2h wyjeżdżam, wracam za kilka dni i nie wiem czy opłaca
się maila wysyłać:P

Prawdopodobnie od jutra wieczorem... Sądząc po terminie nadsyłania mejli... Chociaż uwzględniając konieczność wyboru możliwe, że w sobotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 19:14, shinian napisał:

A od kiedy mają trwać te testy? Bo ja za 2h wyjeżdżam, wracam za kilka dni i nie wiem czy opłaca
się maila wysyłać:P


Do jutra do 18:00 należy sie zgłosić poprzez e-mail więc chyba nie zdążysz bo wyniki pewnie będą pojutrze... A może się mylę...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 19:16, Marrbacca napisał:

> A od kiedy mają trwać te testy? Bo ja za 2h wyjeżdżam, wracam za kilka dni i nie wiem
czy opłaca
> się maila wysyłać:P
Prawdopodobnie od jutra wieczorem... Sądząc po terminie nadsyłania mejli... Chociaż uwzględniając
konieczność wyboru możliwe, że w sobotę...

tfu... pojutrze chciałem napisać... nie wiem dlaczego, ale cały czas mi się wydaje, że czwartek dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Goooool!

Znaczy... bardzo dobry pomysł, pamiętam, jak kiedyś zgłaszałem podobną propozycję, traktując to raczej niezbyt serio...
Jest jednakże i druga strona medalu... Otóż: gdy obok Forum powstaje Czat, to często (acz nie zawsze) zdarza się, iż ten ostatni:
a) b. mocno ogranicza pisanie na Forum; <skrajność nr 1, w przypadku leniwych Forumowiczów>
b) po chwilowym zapale pozostaje raczej ignorowany; <skrajność nr 2, w przypadku braku jakichś specjalnych "zachęt">

Nie zmienia to faktu, że podobną ideę jak najbardziej popieram i mam nadzieję, że do żadnej z powyższych (pesymistycznych, a jak!) sytuacyj nie dojdzie; kończę przeto swoje ględzenie i zabieram się za zgłaszanie swej kandydatury :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dizi,

Strzał w dziesiątkę to Twój post. Również jestem (byłam) zapaloną ircowiczką. Rozwiązania tam przyjęte są sprawdzone i dobre. Wprowadzimy podobną funkcjonalność :)

Na czym będą polegały testy? Przede wszystkim na klikaniu. Sprawdzimy wstępnie obciążenie, ew. bugi..

Poprostu - pogadamy ;)

Ile będą trwały testy? Trudno powiedzieć. Nie bójcie się - z wakacji nie musicie rezygnować.

Czat na specjalne okazje? To na pewno. :) To jedna z funkcji czata.

Literówka? Ale Wy czepialscy jesteście! I dobrze. Tego od testerów się wymaga ;>

Kamil, Maciek - no nie... 24h na dobę? Mama Wam net odetnie i co wtedy, hm?;]

JJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 19:45, Piotrbov napisał:

A o czym trzeba napisać w tym pare słów o sobie? Trzeba napisać o swoich zainteresowaniach,
co robisz w wolnych chwilach itd. ?


:)

Nic szczególnego.. parę zdań, które przyjdą Ci do głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mail poszedł ale błąd zrobiłem napisałem że mam 18 a mam 19 lat ale to chyba nie problem ?? Mam nadzieje że Ci się spodoba me podanie ^^


Taki czat to fajna sprawa a jeszcze jego tostowanie to już wogóle frajda na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 19:06, Dizi napisał:

Czat GRAM.PL.... Ciekawa sprawa ale niepokoje się że zmieni się on w CZATerie a jak wiadomo
ich aplikacja jest bardzo niewygodna. Osobiście cieszyłbym się gdyby CDP zdecydowało się na
coś w stylu IRCa (wiadomo +o dla modkow, +v dla aktywnych i takie tam :D). Z własnego doświadczenia
(dużo IRCuje) mogę powiedzieć że atmosfera na takich "czatach" po pewnym czasie staje się bardzo
przyjemna.
Szczerze trzymam kciuki za ten projekcik i oby okazał się strzałem w dziesiątkę.


tez duzo ircuje, ale niestety na niektorych kanalach niektore Opy czuja zbyt wielka wladze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 19:43, Soleila napisał:

Na czym będą polegały testy? Przede wszystkim na klikaniu. Sprawdzimy wstępnie obciążenie,
ew. bugi..

Poprostu - pogadamy ;)

Trzeba przyznać, że taka idea testów bardzo mi się podoba :D:D. Chciałbym, żeby każde testy w jakich brałem udział były tak relaksacyjne :D:D Ja chcę do testów....... :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 19:55, SD4HJ napisał:

Wkoncu ale gdzie ta info o nim bo na głownej stronie ma?

Najwyraźniej tylko dla forumowiczów news jest. Podejrzewam, że jak już otworzą po testach to dadzą i na głównej newsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 19:46, Soleila napisał:

Nic szczególnego.. parę zdań, które przyjdą Ci do głowy :)


A ja poszedłem na łatwizn, gdyż wszystko o mnie wiesz, więc napisałem tylko ksywke i kiedy jestem w Warszawie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak nie mam co robic godzinami więc... czemu nie? Wysłałem zgłoszenie i trzymam kciuki bo to w końcu jakies zajęcie. (a nawet lubię pisać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 19:43, Soleila napisał:

Rozwiązania tam przyjęte są sprawdzone i dobre. Wprowadzimy podobną funkcjonalność :)


Czyli mam rozumieć że budujecie coś na kształt IRCa?? a jaki serwer to pociągnie?? IRCd czy jakiś autorski?? Bo jak ircd to znaczy ze będzie można połączyć się normalnymi klientami (mIRC, irssi) co bardzo by mnie ucieszyło.

Night Elf -> nadgorliwi opi?? trzeba znaleźć kanał na którym są spokojni.... ale wiesz... każdemu woda sodowa może uderzyć do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować