Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Garść statystyk na temat Origin

23 postów w tym temacie

No to fakt, na początku z Originem miałem problemy. Kiedyś nawet mi chyba gra zniknęła... Tak czy inaczej sprawa jest taka, że teraz używam go w sumie tylko do odpalenia BF3 i tyle. Potem go wyłączam i nie jestem do niego przywiązany tak jak do Steama, który jest od razu fajnym komunikatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steam, Origin, jedno g***o, staram się mieć z nimi jak najmniej wspólnego. I żadne statystyki nie sprawią, że będzie inaczej.

Spoiler

A propo - pamiętacie to powiedzenie o milionach much? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Chociaż tak samo nie narzekałbym na świąteczne wyprzedaże gotowe konkurować z tymi ze Steama."

Przecież Origin często robi bardzo atrakcyjne wyprzedaże, dla nas chyba nawet bardziej atrakcyjne niż te Steamowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2014 o 23:57, zadymek napisał:

Steam, Origin, jedno g***o, staram się mieć z nimi jak najmniej wspólnego. I żadne statystyki
nie sprawią, że będzie inaczej.

Spoiler

A propo - pamiętacie to powiedzenie o milionach much? ;)



Spoiler

A co? Wydaje Ci sie, ze nia jestes?



Kompletnie bezsensowne statystyki. "Lanie wody pierwszej wody";)
Nic to nie mowi. Rownie dobrze mogliby wszystko przemnozyc przez liczbe PI i dokladnie taki sam efekt by to wywarlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2014 o 01:12, Kadaj napisał:

Ja z Originem nie mam żadnych problemów - wywaliłem rok temu z dysku i nie kupuję nowych
gier od EA. ; >


Dlaczego wywaliłeś z dysku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2014 o 01:28, pawbuk napisał:

Dlaczego wywaliłeś z dysku? :)


Pytanie powinno brzmieć "Dlaczego ci się wydaje że wywaliłeś" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O dziwo to Steam sprawia ostatnio więcej problemów, hehe. Origin też jest wadliwy, owszem. Mimo to, promocje na złotówki mają czasem lepsze. Jak dla mnie, bez większej różnicy, oba używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pamiętam kiedy ostatnio odpaliłem Origin.
Chyba jak grałem w Mass Effect 3 po wydaniu Omegi.
Jednak większość gier w które gram korzysta ze Steam więc korzystam z niego zdecydowanie częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest śmieszne, że na Origin który funkcjonuje kilka lat mamy ceny w PL (no przynajmniej są, choć normalne ceny nie powalają i gry są droższe niż w innych sklepach; no ale od czego są promocje) - więc plus za to że mamy swoją walutę. A na takim Steamie który ile to już funkcjonuje mają z tym problem, ba olewają nas a ten news jest doskonałym przykładem http://www.gram.pl/news/2014/01/16/steam-ze-wsparciem-dla-nowych-walut-valve-chce-zrezygnowac-z-programu-greenlight.shtml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wole bardziej steama, bo to jakieś przyzwyczajenie jest, ale Origin, z platnoscia paypal i zł, ma u mnie plusa, promocje też fajne jak na polska kieszen, wiec wszyscy fanboye, dla mnie zadnej roznicy, byle gry dzialaly i jak najmniej bugów, nie mam nic do drm. A , byle sie dało wlaczyc gry w offline./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dla mnie jest śmieszne, że na Origin który funkcjonuje kilka lat mamy ceny w PL (no przynajmniej
> są, choć normalne ceny nie powalają i gry są droższe niż w innych sklepach; no ale od
> czego są promocje) - więc plus za to że mamy swoją walutę. A na takim Steamie który ile
> to już funkcjonuje mają z tym problem, ba olewają nas a ten news jest doskonałym przykładem
> http://www.gram.pl/news/2014/01/16/steam-ze-wsparciem-dla-nowych-walut-valve-chce-zrezygnowac-z-programu-greenlight.shtml

być może dlatego, że EA ma swój oddział w PL, a Valve nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2014 o 01:28, pawbuk napisał:

Dlaczego wywaliłeś z dysku? :)

Bo tak się robi z programami, z których nie ma zamiaru się korzystać? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2014 o 15:10, BS15 napisał:

oba to jedno wielkie G origin i steam tak jest prawda a my gracze używamy ich czasem
bo nie mamy wyboru


Dokładnie - gdyby nie to że tylko poprzez Origin można zagrać np. w FIFĘ 14 albo BF4 to odinstalowałbym ten bezużyteczny program w cholerę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2014 o 14:47, Kadaj napisał:

Bo tak się robi z programami, z których nie ma zamiaru się korzystać? ;p


Nie grasz w żadne produkcje EA? :) Ja korzystam regularnie z Origina - program działa szybko, nie stwarza problemów, a mnóstwo czasu spędzam z FIFĄ i z BFem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic do Origina, przynajmniej jest bezproblemowy, nie to co wiecznie krzaczący się i miejscami zupełnie nieprzemyślany (aktualizacje!) uPlay. Do Steam nie ma startu, ale jako katalog gier cyfrowych spisuje się nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować