Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Elders Scrolls Online na PS4 nie wymaga abonamentu PS Plus. Na Xboksach One już tak różowo nie jest

33 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2014 o 23:56, Niflheim napisał:

Ja słyszałem coś innego i dlatego ludzie nie byli zadowoleni z decyzji Sony. Widać musieli zmienić zdanie a ja nie zauważyłem owego artykułu o tym, no cóż zdarza się, i tak Microsoft już się dawno przed premiera pogrążył jak nie da grać w MMO za free na swojej konsoli to pogrąży się jeszcze bardziej, ale oni są tacy pazerni że pewnie nie dadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2014 o 00:02, Eternal101 napisał:

Ja słyszałem coś innego i dlatego ludzie nie byli zadowoleni z decyzji Sony.


Nic takiego nie było, jeśli już to niezadowolenie pojawiło się kiedy ogłoszono wymóg PS+ dla grania online, wtedy wyjątek dla F2P/MMO był niewiadomą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A widzę Sony jak kobieta zmienny jest, bo jeszcze nie dawno mówił że KAŻDA gra będzie
> wymagała ale co tam.
>
wydaje mi się, że od e3 mówili, że nie będzie wymagany plus, jeżeli gra ma oddzielny abonament/ jest f2p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co daje Xbox? Lepsze gry, Panie. ;)
>
> A Kinect nie jest przymocowany do konsoli. ;]
Możesz wymienić te lepsze gry? Sony zawsze miało lepsze exclusivy daj mu się rozkręcić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2014 o 00:11, Niflheim napisał:

Nic takiego nie było, jeśli już to niezadowolenie pojawiło się kiedy ogłoszono wymóg
PS+ dla grania online, wtedy wyjątek dla F2P/MMO był niewiadomą.

Możliwe że źle zrozumiałem artykuł ale pamiętam że było napisane "kazda gra". Muszę poszukać jak znajde chwilkę czasu artykuł.

MrGregorA No nie wiem z tego co wiem miało być tak samo jak z Xboxem czyli wymagany PS+ dla każdej gry.

Fred778 Póki co ani Sony ani Microsoft nie zabłysnęli grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Możesz wymienić te lepsze gry? Sony zawsze miało lepsze exclusivy daj mu się rozkręcić
> :)

Możecie sie kłucić, a i tak nic nie pobije normalnego PC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Możesz wymienić te lepsze gry? Sony zawsze miało lepsze exclusivy daj mu się rozkręcić
>
> > :)
>
> Możecie sie kłucić, a i tak nic nie pobije normalnego PC ;)

"kłucić"?!!! Jak tak świetny ten twój PC to dzisiaj wpadam i odpalisz mi TLoU, Uncharteda 3 i GTA V oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2014 o 08:22, Chopek napisał:

"kłucić"?!!! Jak tak świetny ten twój PC to dzisiaj wpadam i odpalisz mi TLoU, Uncharteda
3 i GTA V oczywiście :)


Oks, wpadaj, ja wpadne jutro do Ciebie odpalisz mi WoW-a i LoL-a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To jest lepsze: Imperialami pogramy TYLKO z kolekcjonerką: http://i.imgur.com/VXno9hg.jpg
znając życie rasy będzie można odblokować, więc bym się nie spinał za bardzo na podstawie screena z kolekcjonerki - tak czy siak juz sam podział na trzy frakcje gdzie "sztywno" dopasowane są rasy jest zupełnie bez sensu - ale cóż taki urok mmo i jego uproszczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować