Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mistrzostwa Polski 2006 w grach Starcaraft i Warcraft

21 postów w tym temacie

szkoda że mnie tam niebyło :( zgniutłbym przciwników jak robaczki .................. jadno zdjęcie jest troszkę pokryte wazelinką ,a podpisane jest : "Widownia pod dobrym patronatem" ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ze taki turniej sie odbyl ale nieprzypominam sobie aby gram.pl informowalo cokolwiek o nim wczesniej a tak to bym sobie ogladnal relacje w tej TV internetowej. :(

>Jak widać, również nie najnowsze już gry, takie jak WarCraft 3 i, przede wszystkim, StarCraft, wciąż wzbudzają >wiele emocji i w dalszym ciągu są gracze, którzy poświęcają im wiele czasu i uwagi.

Niezwykle jest to zdziwienie relacjonujacego, jakby niewiedzial, ze Star Craft jest tak popularna gra pomimo tych kilku lat a W3 to juz wstyd. Sceny tych gier w internecie sa chyba jednymi z najaktywniejszych. Moze by tak nastepnym razem wyslac kogos kto siedzi w tym temacie albo chociaz niech przestudjuje pare stron o ST i W3. No i informujcie o takich wydarzeniach przed turniejem a nie po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wstyd - prawdziwy gracz nie patrzy czy gra jest passe czy nie - to dzisiejsze dzieci neostrady interesują się tylko grami z wypasioną grafa i zmieniają gry jak rękawiczki. GRACZ ma głęboko modę w grach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 16:55, Lucas the Great napisał:

> To jakaś nowa gra, ten Starcaraft ;P?
Nie to stary, zmęczony długotrwałym upałem Naczelny z oczmi zalanymi potem :D

Podobno im większymi literami byk zrobiony, tym łatwiej go przeoczyć ;).
Tak nawiasem mówiąc, to tytuł tego tematu też pasowałoby skorygować, bo "odziedziczył" literówkę po newsie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 12:09, Soleila napisał:

:)


Spozniłaś się, ktos pare postow wyzej mi to juz wyrzucil. Degradacja za spozinienie i nieczytanie postow przez CD Projekt. ;)

A tak czy siak dalibyscie jeszce troche materialow z tego wydarzenia, w konicu to ogolno krajowy turniej a nie jakas wiejska impreza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja sie nie przyznam przed CD Projectem ... bo na przyszlosc mnie na zaden z ich miliona konkursow nie wezma xD :P ... ja tam wole obie gry ... ale w domowym zaciuszu. Chociaz podoba mi sie koncept imprezy, i sam fakt ze w polsce rozwija sie Cyber Rozgrywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować