Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon - nowe szczegóły: system mikstur, ekonomia, a nawet sposób zakończenia!

76 postów w tym temacie

Dnia 17.02.2014 o 20:31, QST07 napisał:

W wiedźminach byl system zatrucia, co skutecznie utrudniało spozycie wiekszej ilosci
eliksirów.


No dobrze, ale bazując na tym co napisali i co było wcześniej, efekt toksyczności występował podczas działania mikstury. Tutaj może być o tyle ciekawie, że jeśli będzie tak samo, to eliksirów będzie można wypić nie wiadomo ile, a toksyczność wystąpi dopiero po ich "odpaleniu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Prawdziwy Wieśmin skończył się na części pierwszej. Każda kolejna to ukonsolowiony gniot,
> byle nie trzeba było myśleć, a jedynie szybciej machać toporem. Smutne, ale prawdziwe.....
Prawdziwy Wieśmin skończył się na Pani Jeziora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z miksturami niestety kiepski.

A propo Skyrim, to tam był wątek główny?! Świat wielki i piękny ale poza nim gra się niczym nie wybijała.

No i oczywiście prawdziwy Wieśmin się skończył zanim się zaczął. CDP totalnie się sprzedali, tak tak, firma próbuje zarobić tworząc RPGa roku ale i tak dobrze wiemy że chcą TYLKO pieniążki. (Mogli jeszcze mikrotranzakcje dodać, wtedy byśmy mieli pewność że są łasi na piniążki)

Litości ludzie, jeśli dwójka wam nie podeszła to musicie być naprawdę upierdliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, zawsze gdy porównujecie Wiedźmina do Skyrima, gdzieś na świecie płacze mała panda. Albo strzyga, jeśli ktoś woli ;p

A tak serio, to nigdy chyba nie przestanie mnie zadziwiać, że tak wielu ludzi nie jest w stanie żyć z faktem, że komuś może nie podobać się Wiedźmin. Wystarczy byle news z dwoma screenami i już, dłonie i zwieracze się wszystkim zaciskają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe

Pani Jeziora to prawidzwy upadek Spaka zgadzam się ;) .
Co do kolegi z paru postów powyżej odnośnie porównań do innych gier,
specjalnie porównuję do gry z 2011 roku (Skyrim [w tle pojękiwania pand] ) żeby jakoś nie było większej przepaści.
Porównywać Wiesława 3 do Age of Decadence, Wastelanda 2 czy Divinity:Original Sin byłoby już czystym sadyzmem ;) .
No i żeby było jasne mnie się gry o Wiesławie podobają, jednak nie na tyle żeby się zachwycać szczególnie.
Ot są, fajnie się grało i tyle.
No ale ja jeszcze zdawałem stara maturę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stawiam dolary przeciw orzechom, że moderzy obejdą wątek zablokowania świata po przejściu głównego wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2014 o 02:15, SpiralArchitect napisał:

Pamiętajcie, zawsze gdy porównujecie Wiedźmina do Skyrima, gdzieś na świecie płacze mała
panda. Albo strzyga, jeśli ktoś woli ;p

A tak serio, to nigdy chyba nie przestanie mnie zadziwiać, że tak wielu ludzi nie jest
w stanie żyć z faktem, że komuś może nie podobać się Wiedźmin. Wystarczy byle news z
dwoma screenami i już, dłonie i zwieracze się wszystkim zaciskają.


A mnie nie przestaje zadziwiać fakt, że tak nudna, wtórna i brzydka w dniu premiery gra, jak Skyrim jest przez wielu graczy uznawana za najlepszy RPG ever ...
w tę grę można sobie pograć przez godzinę dziennie i tyle, gdyż potem dopada cię wszechobecna nuda
" Wiedźmin Zabójcy Królów " jest grą tunelowa, podzieloną na akty - i dzięki Bogu!, dzięki temu gracz skupia się na fabule, na dialogach i dlatego martwi mnie podobieństwo W3 do Skyrima, oby nie wyszedł z tego tak samo pusty i nudny świat, który będzie tylko ładny i duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pijesz i dziala to jest najlepsze rozwiazanie, do rozmow czy innych tego typu nie uzywa sie mikstur przeciez a co do letho to jakby sie dalo ,to miksture by mozna bylo trzasnac po gadaninie i nie bylo by klopotu a tak to lipa bo nas zaatakuje i juz nie mozna a cutscenki czy cos to zawsze mozna miec kilka mikstur a i tak podczas walki zazwyczaj cutscenek nie ma. Jesli chodzi o dzialanie mikstur to wg mnie to jakas paranoja nie powinno byc wogole takiego tematu w 1 bylo najlepiej a udziwnianie tego jest bezsensu i cos mi sie zdaje ze wplynie minusowo na koncowa ocene gry niech pracuja nad animacjami walka grafika a nie sie bawia w takie bezsensowne zabawy ktore tylko przeszkadzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jedynce nie było dobrze, możliwość picia eliksirów w trakcie walki była po prostu głupia. Podane rozwiązanie jest niejako fuzją tego co było w W1 oraz w W2.

PS. Polecam popracować nad interpunkcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszkadzają? A w czym ci coś takiego przeszkadza? Przecież możesz sobie aktywować eliksir po wypiuciu, nikt nie zmusza cię do zwlekania z tym... Nawet nie wiesz jak to działa a już oceniasz, typowe, szczególnie że większość osób widzących gameplay, chwalą rozwiązania jakie były w nim zastosowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Macman78 i właśnie mi przyznałeś rację :) tak samo jak herezje pisze na temat Twojego
> nicka bo pisze to bez pomyślunku tak samo Ty piszesz na temat nowego Wiedźmina. Po prostu
> wypowiadasz się jakbyś grę już przeszedł.


Cokolwiek bym nie napisał to byś uznał, że przyznaję ci rację. Nic nie wyłapałeś z mojego nicka, więc po co się rozwodzisz jak panienka. Szkoda klawiatury na takie wywody i dyskusję z kimś, kto mnie "kasuje" na każdym kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2014 o 18:10, CAPTAINCOMMANDO napisał:

Urodziłeś się w 78'' i jesteś również użytkownikiem Maca. Ewentualnie czcicielem fastfoodów
;)


Prawie dobrze :D. Końcówka oznacza, że jestem mężczyzną. Do donalda nie chadzam a mam zwykłego Pcta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam że będzie dobrze,trochę zaufania dla redów.Mieliśmy dwie dobre części wieśka i zapewne teraz też będzie mnóstwo frajdy z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiecie systemu eliksirów , mi to osobiście nie będzie przeszkadzać . Ja to interpretuje tak, dobrze owszem wypijemy eliksir efekt można aktywować później ale to będzie tak jak byśmy wypili eliksir w chwili gdy aktywujemy jego efekt w czym wy tu macie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować