Widek

Upgrade kompa / Modernizacja Komputera - pomoc, porady itp.

75448 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2007 o 21:08, Frytkasis napisał:

Tak Zotac 8800GT jest droższy od tego radeona o 180zł jeżeli to robi różnicę to zgoda, rozumiem,
że ktoś ma limit i nie zwiększy go o np. 200zł ale czy ja kurcze, zmuszam, nalegam ,szantażuje
? Chyba nie.

Logan10 powiedz za ile ma być cały komputer ?


No akurat to mam namyśli do wszystkich takich dokładaczy a Ty się nawinąłeś :) Zotaca można wyrwać już za 1000 czyli to jest 9 dych więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 21:10, dawidos170 napisał:

No akurat to mam namyśli do wszystkich takich dokładaczy a Ty się nawinąłeś :) Zotaca można
wyrwać już za 1000 czyli to jest 9 dych więcej.


Dobra, nic już nie powiem :P 100zł to jest dużo, a testów tego radka vs 8800 jeszcze nie widziałem. Zobaczę wtedy się może odezwę :) A i na proline.pl jest drogo, można poszukać tych komponentów na www.apollo.pl lub na www.pcprojekt.pl ale JA NIE ZMUSZAM róbta co chceta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2007 o 21:14, Frytkasis napisał:


Dobra, nic już nie powiem :P 100zł to jest dużo, a testów tego radka vs 8800 jeszcze nie widziałem.
Zobaczę wtedy się może odezwę :)


No ja widziałem już po starcie ;) wygląda to ciekawie.

>A i na proline.pl jest drogo, można poszukać tych komponentów

Dnia 11.12.2007 o 21:14, Frytkasis napisał:

na www.apollo.pl lub na www.pcprojekt.pl ale JA NIE ZMUSZAM róbta co chceta ;)


O lol na proline jest drogo ? Nie rozśmieszaj ;p Bo to jeden z tańszych sklepów a już na pewno najtańszy z trójki proline znak i komputronik ;)

Tanie są jeszcze np. esc czy gral.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 21:15, dawidos170 napisał:

O lol na proline jest drogo ? Nie rozśmieszaj ;p Bo to jeden z tańszych sklepów a już na pewno
najtańszy z trójki proline znak i komputronik ;)

Tanie są jeszcze np. esc czy gral.pl


Komputronik moim zdaniem to najlepszy i najdroższy sklep komputerowy. Dzięki za przydatne nazwy sklepów. A masz może link do testu tych dwóch kart graficznych ? Jakbyś miał to podziel się ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 21:17, Frytkasis napisał:

> O lol na proline jest drogo ? Nie rozśmieszaj ;p Bo to jeden z tańszych sklepów a już
na pewno
> najtańszy z trójki proline znak i komputronik ;)
>
> Tanie są jeszcze np. esc czy gral.pl

Komputronik moim zdaniem to najlepszy i najdroższy sklep komputerowy.


Ani z tym ani z tym zgodzić się nie mogę;) droższy jest vobis a kwestia czy najlepszy sklep to właśnie kwestia gustu - ja mam o nim kiepską opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 21:17, hans olo napisał:


Dzięki ;) Widzę, że te karty są porównywalne (po tym teście wydedukowałem xP) I myślę, ze nie jest taki zły jak to ja myślałem. Ale i tak gorszy od 8800GT :P Dobra można go brać ale nie wydaje mi się, żeby wystarczył on na długo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 21:30, Frytkasis napisał:

> http://www.benchmark.pl/artykuly/recenzje/Radeon_3800/strona-1.html

Dzięki ;) Widzę, że te karty są porównywalne (po tym teście wydedukowałem xP) I myślę, ze nie
jest taki zły jak to ja myślałem. Ale i tak gorszy od 8800GT :P Dobra można go brać ale nie
wydaje mi się, żeby wystarczył on na długo ;)


To jakby nie była najlepsza karta ATI i 4 na rynku ( po GTX nowym GTS i GT )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 21:30, Frytkasis napisał:

Dobra można go brać ale nie wydaje mi się, żeby wystarczył on na długo ;)


O 8800GT można powiedzieć to samo. Zresztą nie istnieje nic takiego jak "karta na długo" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 21:32, dawidos170 napisał:

To jakby nie była najlepsza karta ATI i 4 na rynku ( po GTX nowym GTS i GT )


Tak jest i ceny są porównywalne (oprócz GTX''a oczywiście) Jak nie ma kasy to i taki radeonik dobry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 21:34, Artur von Fornal napisał:

> Dobra można go brać ale nie wydaje mi się, żeby wystarczył on na długo ;)

O 8800GT można powiedzieć to samo. Zresztą nie istnieje nic takiego jak "karta na długo" ;)


Wiesz, na razie 8800GTX jest w czołówce już dosyć długo jak na ten szybki rozwój kart graficznych. Ale to dlatego, ze lepszej karty na razie nie potrzeba i zajęli się produkowaniem słabszych modeli dla mniej zamożnych graczy, zapewne później zajmą się rywalami dla GTX''a. Ale na to będzie trzeba jeszcze troszkę poczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 21:34, Artur von Fornal napisał:

O 8800GT można powiedzieć to samo. Zresztą nie istnieje nic takiego jak "karta na długo" ;)

Stare dzieje, ale na Viper V550 za 600 zł w dniu premiery możnabylo grać dowoli przez bite 2 lata bez większych problemów. No ale to juz nie te czasy. 3dfx został wchłonięty i konkurencja zostala zastąpiona zmową cenową :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 21:38, DJ Danielus napisał:

Bodajże w lutym ma być już 9800, tak więc już nie długo. Zobaczymy co pokaże i w jakiej będzie
cenie :)


Dlatego powiedziałem, ze trzeba jeszcze TROSZKĘ poczekać ;) Nie wieki, lata tylko troszkę. Ale ciekawy jestem co z tego wyjdzie, czekam na testy tej karty graficznej. No i cena oczywiście też się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech.... Widać źle doczytałem, sorka.

Jedyne co mnie martwi to ten postęp technologiczny - i gier, i sprzętu. Kupując sprzęt "dzisiaj", "jutro" jest już za słaby i stary....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 21:42, DJ Danielus napisał:

Ech.... Widać źle doczytałem, sorka.


Nie Twoja wina, zdarza się ;)

Dnia 11.12.2007 o 21:42, DJ Danielus napisał:

Jedyne co mnie martwi to ten postęp technologiczny - i gier, i sprzętu. Kupując sprzęt "dzisiaj",
"jutro" jest już za słaby i stary....


Tak to mnie też martwi, kupisz grafikę za 3000zł dzisiaj, szpanujesz przed wszystkimi, jutro kupujesz grę i klapa... nie działa za słaba grafika. To jest straszne. Pomyślcie sobię co jest w Chinach i wszędzie tam gdzie wszystko to jest projektowane, obmyślane i produkowane ;) Ja bym chyba nie wytrzymał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 21:45, Logan10 napisał:


> Logan10 powiedz za ile ma być cały komputer ?

2200


No i to wszystko wyjaśnia ;) Pomyślę, i spróbuję coś dla Ciebie złożyć i nie przekroczę tego limitu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 21:47, Frytkasis napisał:

>
> > Logan10 powiedz za ile ma być cały komputer ?
>
> 2200

No i to wszystko wyjaśnia ;) Pomyślę, i spróbuję coś dla Ciebie złożyć i nie przekroczę tego
limitu ;]


oki ,ale pamiętaj ze monitor jest crt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 21:49, Logan10 napisał:

oki ,ale pamiętaj ze monitor jest crt


Tak jest ;)

A pomyśl nad obudową Sunbeam Quarterback albo Sharkoon Rebel 9 Value Black lub Eco Black Są tańsze i tutaj moglibyśmy zaoszczędzić, chyba, że Tobie zależy na wyglądzie zewnętrznym i te obudowy Ci się nie podobają, zrozumiem wszystko ;) Ja tu tylko doradzam. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się