Widek

Upgrade kompa / Modernizacja Komputera - pomoc, porady itp.

75448 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2007 o 10:07, DJ Danielus napisał:

Cieszę się, że mogłem pomóc!

To ja się cieszę ^^ A miałem kiedyś taką stronę, gdzie można było liczyć pobór mocy w watach, przez różne podzespoły PC. Wybierało się procka, kartę grafiki, RAM itp. (konkretne modele np. X1950Pro, albo Athlon jakiś tam) i pokazywało ile to ciągnie razem mocy, masz może linka do Niej ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 10:31, DJ Danielus napisał:

Będzie OK!

Ja mam zasiłkę Codegen (bardzo słaba) 300W i wyszło mi ok. 290W - co jest niemożliwe.

Bierz to z przymrużeniem oka!

OK :D A mógłbyś podać przybliżone wartości ile co ciągnie ? Wiem, że karta 60 W, procek też chyba koło 60 W, a reszta ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 14:40, Erwin160 napisał:

Witam ponownie:)
Dzwoniłem do sklepu i powiedzieli że te RAMY będą ze sobą pracowały:P juhuuu:D


Ja bym to na wszelki wypadek na piśmie poprosił, że jakby co to przyjmą reklamację. Pamiętam jak kolega miał podobną płytę główną, tyle że o generację wstecz: gniazda zarówno na starsze SDRAMy jak i na nowsze DDRy i razem ze sobą działać nie chciały: albo jedno albo drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 14:40, Erwin160 napisał:

Witam ponownie:)
Dzwoniłem do sklepu i powiedzieli że te RAMY będą ze sobą pracowały:P juhuuu:D


cos mi sie nie wydaje a szczegolnie opcja DUAL DDR :))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.10.2007 o 10:03, Steven8 napisał:

A takie pytanie, czy Ty jesteś jakiś czarodziej, czy zbieg okoliczności tylko ? :> Bo zawsze
jak coś napiszę to pięć minut nie mija i mam odp. od Ciebie, a zwykle nie ma Cię na forum ^^


HAhaha.....czarodziej..... hahaha. A juz myslalem, ze bede mial zly dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 14:45, Klimos napisał:

Ja bym to na wszelki wypadek na piśmie poprosił, że jakby co to przyjmą reklamację. Pamiętam
jak kolega miał podobną płytę główną, tyle że o generację wstecz: gniazda zarówno na starsze
SDRAMy jak i na nowsze DDRy i razem ze sobą działać nie chciały: albo jedno albo drugie.


Jeśli o to chodzi to w sklepie mi zamontują i od razu sprawdzą czy wszycho działa:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 15:28, Erwin160 napisał:

Jeśli o to chodzi to w sklepie mi zamontują i od razu sprawdzą czy wszycho działa:-))


Życie nauczyło mnie patrzenia innym na ręce, więc z dobrej woli radzę Ci byś był przy tym jak oni będą sprawdzać. Komputer może się uruchamiać i pozornie wszystko działać, ale tylko część RAMu może być widoczna. Jeżeli zobaczysz, że faktycznie system widzi i korzysta z pełnych 3GB, to widocznie mają rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 15:34, Klimos napisał:

Życie nauczyło mnie patrzenia innym na ręce, więc z dobrej woli radzę Ci byś był przy tym jak
oni będą sprawdzać. Komputer może się uruchamiać i pozornie wszystko działać, ale tylko część
RAMu może być widoczna. Jeżeli zobaczysz, że faktycznie system widzi i korzysta z pełnych 3GB,
to widocznie mają rację.


Ten sklep jest ze mną "zaprzyjaźniony" więc jeśli te RAMy by nie działały to bez problemu je oddam lub wymienię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 15:35, Moderatorix napisał:

Kto mi poda link do ściągnięcia bezpłatnego winrara bez licencji itp.?


Wpisz sobie w google...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 15:23, Misquamaqus napisał:


> A takie pytanie, czy Ty jesteś jakiś czarodziej, czy zbieg okoliczności tylko ?
:> Bo zawsze
> jak coś napiszę to pięć minut nie mija i mam odp. od Ciebie, a zwykle nie ma Cię na forum
^^

HAhaha.....czarodziej..... hahaha. A juz myslalem, ze bede mial zly dzien.

O co Ci chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się