Widek

Upgrade kompa / Modernizacja Komputera - pomoc, porady itp.

75448 postów w tym temacie

Wszystko zależy od tego co masz pod budą - jeżeli jest stary (ma swoje lata) to raczej pomyśl nad nowym - za wiele nie zawojujesz.
Jeżeli jest w miarę nowy to raczej można dodać/wymienić jakieś komponenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja mam problem. czy ktos moze mi powiedzieć czy wyierając dostawę : kurier HDL przywiozą mi do domu czy jak ? Bo wybierając godz. 8.00 - 17.00 nic mi na dole nie pisze , natomiast wybierając inne godziny dostawy np. 8.00 - 11.00 wyskakuje że ,, Uwaga! Ta dodatkowa usługa dostępna jest tylko w wybranych lokalizacjach ,, . Czyli mieszkając w Żorach powinienem wybrać godz. 8.00 - 17.00 tak? prosze o pomoc i odp.I czy przywiozą mi go do domu czy gdzieś do innego miasta bede musial jechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 22:26, pendejo napisał:

jeśli wymieniali ci te części w sklepie to może sobie pożyczyli twoje 512 i wsadzili 256, choć
to by było chamskie, a ilość pamięci pokazuje się jak włączasz kompa te szare literki na czarnym
tle czasem jest napisane ile tego masz, może po prostu system ma błąd i obcina pamięć



karte sam wymienialem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 23:23, DJ Danielus napisał:

Poczytaj w informacji o sklepie, np. pomoc - zakupy.

przepraszam ze tamtego newsa . możecie to przeczytać imi powiedziec czy dobrze je interpretuje?
Towar dostępny jest w naszym magazynie. Zamówienie złożone i potwierdzone (zrealizowane) do godziny 18:00 (w dni robocze poniedziałek - piątek) jest wysyłane tego samego dnia. Kupujący otrzyma paczkę następnego dnia do godziny 17:00 lub w poniedziałek do godziny 17:00 w przypadku złożenia zamówienia w piątek. Dotyczy zamówień, w których jako formę płatności wybrano "Pobranie". W przypadku zaznaczenia płatności "Przelew na konto" lub "Zakupy na raty" czas realizacji zamówienia wydłuża się o czas wpłynięcia przelewu na nasze konto i jego zaksięgowanie w programie sprzedaży lub o czas otrzymania kredytu i dostarczenia podpisanych dokumentów do firmy Komputronik - w przypadku zakupów na raty.
Przy płatności za pobraniem istnieje możliwość otrzymania paczki następnego dnia do godziny 11:00 lub w godzinach 17:00 - 22:00, lub w sobotę do godziny 14:00. Ta usługa jest dostępna tylko w wybranych rejonach kraju oraz wiąże się z dodatkową opłatą - więcej tutaj.

Chce po prostu sie upewnić czy otrzymam do domu przesylkę czy bede musial leśc do innego miasta. Dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 23:13, Kubak10 napisał:

karte sam wymienialem :P


może w takim razie twoja karta graficzna zjadła tą pamięć, choć nie spotkałem się żeby te modele to potrafiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dość skomplikowany (jak dla mnie) dylemat. 2 miesiące temu formatowałem dysk c:\ i ustawiałem w biosie start z dyskietki. Po sformatowaniu dysku c:\ (mam kilka dysków) komp mi zaczął wolniej chodzić. Zapomniałem jak należy ustawić start biosu. Mam płytę główną Phoenix - awardbios 6.00 agp. Obecne ustawienia startu biosu:

First - CDROM
Second - HDD-0
Third - Floppy

Jeśli potrzeba wam więcej info o moim configu, to mówcie. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 14:43, DJ Danielus napisał:

Do jakiej ceny?

Fajnie byłoby do 300 zł..

Dnia 21.10.2007 o 14:43, DJ Danielus napisał:

Procki są drogie na ten socket, ale coś wyszperałem:
http://pc-abc.pl/ceneo-p-PROAMDATH0217.html


Na allegro widziałem po 240-280 zł,ale boję się tam kupować trochę.

A w ogóle jak z ich wydajnością? Raczej słabo, czy wystarczająco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 14:43, DJ Danielus napisał:

Do jakiej ceny?

Procki są drogie na ten socket, ale coś wyszperałem:
http://pc-abc.pl/ceneo-p-PROAMDATH0217.html

Inne są dużo droższe!


Kurde w tym linku pisze, ze procek wcina 89 wat....to dziwne poniewaz moj athlonik 6000 pobiera 91 wat (tak okreslil benchmark "si - soft sandra") tym bardziej, ze jade na 3.3 giga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się