Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

FlatOut 2 - temat ogólny [M]

803 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2006 o 21:01, Numenpl napisał:

> lol plagiat burnouta. Przynajmniej tak wygląda.

Jeśli ty tę gre nazywasz plagiatem burnouta to co można powiedzieć o trzech ostatnich częściach
need for speed!!


Nie widze związku O_o
Wytłumacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 19:00, xRaphaelx napisał:

lol plagiat burnouta. Przynajmniej tak wygląda.


Tak wygląda i nic więcej! W Burnoucie rozwalasz samochody i zakłucasz ruch na autostradzie. Tu bardziej chodzi o sponiewieranie kierowncy niż samochodu...

PS. Każdą grę, w której można zniszczyć samochód nazwiesz plagiatem Burnouta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 21:47, Noxbi napisał:

> lol plagiat burnouta. Przynajmniej tak wygląda.

Tak wygląda i nic więcej! W Burnoucie rozwalasz samochody i zakłucasz ruch na autostradzie.
Tu bardziej chodzi o sponiewieranie kierowncy niż samochodu...

PS. Każdą grę, w której można zniszczyć samochód nazwiesz plagiatem Burnouta???


Nie chodziło mi tu o sam zamysł gry bo nie grałem, ale gdy tylko spojrzałem na screeny zobaczyłem Burnouta. Gra wygląda bardzo podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jaki związek wystarczy w to wszystko zagrać i ma sie te refleksje.Natomiast martwi mnie data wydania bo jedynie powiedziano że bedzie niedługo (a cos to dlugo idzie),a tu juz mija miesiac od premiery w europie i u nas tej gry nadal nie ma (co za chała!! :( )!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 10:49, PAPISHON napisał:

Podobało mi się Rally Trophy, podobało mi się FlatOut 1 to i to pewnie mi się spodoba i pewnie
sobie zakupie ;)


jaka była twoja ulubiona trasa we FO1?? mojajest crash alley run :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostantio przesledzilem recenzje drugiej czesci i ponoc teraz kierowcy nie wypadaja z takim impetem jakby po wystrzeleniu z katapulty w sumie troche szkoda bo mi sie to podobalo w jedynce :) to bylo cos teraz to tak nie wyglada I mam nadzieje ze wydadza ta gre w sierpniu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie !!

Czy ten numer z wydaniem Flatout 2 w 2008 co pisze na serwisie gry-online ta jakiś żart(mam nadzieje ze to zart)!!!!!!!!!!!!????????? Bo cierpliwosc ma swoje granice!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do CDP: Kiedy i w jakiej wersji języowe ukaze się gra FlatOut 2 bo 5 lipca pisaliście że juz niedługo:D
Może jakieś szczegóły? Czemu nie ma w planie wydawniczym CDP tak jak Micro Machines V4? Pewnie będzie po angielsku czyli tak samo jak OutRun który ukazał się w planie 5 dni przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do CDP: Kiedy i w jakiej wersji języowe ukaze się gra FlatOut 2 bo 5 lipca pisaliście że juz niedługo:D
Może jakieś szczegóły? Czemu nie ma w planie wydawniczym CDP tak jak Micro Machines V4? Pewnie będzie po angielsku czyli tak samo jak OutRun który ukazał się w planie 5 dni przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 12:24, MARCOS napisał:

Pytanie do CDP: Kiedy i w jakiej wersji języowe ukaze się gra FlatOut 2 bo 5 lipca pisaliście
że juz niedługo:D
Może jakieś szczegóły? Czemu nie ma w planie wydawniczym CDP tak jak Micro Machines V4? Pewnie
będzie po angielsku czyli tak samo jak OutRun który ukazał się w planie 5 dni przed premierą.

Przepraszam za spam i dubel. Niestety internet jak już zapewne pisałem jako Speedraid 40 razy:) Bardzi przepraszam. Z resztą to któryś juz raz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
bede wam dostarczał świerzych wiadomośći na temat Flatouta 2
wiec zacznijmy od wymagań na athlonie 2500+ ,768 ranu, radeon 9600XT gra działa na full detal bez zadnych zaciachów, gra wygląda jeszcze lepiej niz na jakikolwiek screnach...
gra jest podobna do.. destruction derby 1,2, need for speeda, crashdaya, burnouta, uważałem ze samochody dobrze sie rzobijają ale dopieto tutaj gra pokazuje jak to powinno wyglądać...
jeśli chodzi o trasy jest ich naprawde sporo i jak jezdzisz i nawt jestes 8 (czyli ostatni) masz to gdzieś bo.. jest dużo frajdy na swojej drodze ( w kanionie) spotkasz. wozki, szkietety, zardzewiałe mosty, kamienie, itp atrakcje... samochody mają dobrą fizyke jezdzi sie fenomenalnie.

Juz na początkowym filmiku (intro) jak go obejrzysz.. już wtedy wies ze gra którą zaraz bediesz grał nie jest gniotem i jak sobie pomyślisz ze zaraz to wszystko bedziesz robił to jest wecz niesamowicie.
jakieś pytania , proszę pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy podadza date wydaniatej gry po premierze spellforce 2. a z forum zagraniczych to wiem ze na kompie z 2Ghz i 256MBRAM i z jakas porzadna karta graficzna ktora ma 128 MB to dziala pieknie( wiec chester nic do ciebie nie mam ale watpie zeby tyle ramu bylo potrzebne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się Flatout kojarzy z faloutem. I nie chdzi o grę tylko o tytół. Nie wiem czymu ale zawzse jak to zytam wychodzi mi falout.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 19:32, pawlo131 napisał:

Mi się Flatout kojarzy z faloutem. I nie chdzi o grę tylko o tytół. Nie wiem czymu ale zawzse
jak to zytam wychodzi mi falout.:)


takie pomylki to norma chyba na kazdym forum myla flatout z fallout ;) choc troche nie wiem czemu ja natomiast nigdy nie mialem skojarzen z ta seria gier rpg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 19:30, Numenpl napisał:

ciekawe czy podadza date wydaniatej gry po premierze spellforce 2. a z forum zagraniczych to
wiem ze na kompie z 2Ghz i 256MBRAM i z jakas porzadna karta graficzna ktora ma 128 MB to dziala
pieknie( wiec chester nic do ciebie nie mam ale watpie zeby tyle ramu bylo potrzebne)


nie no spoko ja podałem swją konfoguracje kompa i napisałem ze działa bez zaciachów...
i wciąąąąąąąąga!
oraz musze Wam powiedzieć ze jeśli gra wam sie znudzi nawet... ( co szyyybko nie nastąpi) kupcie tą gre choćby dla MUZYKI. jest bowiem.. odjechan ana maxa świetnie pasujedo tej gry.
jest jeszcze jedna gierka która miała świetny, świety soundtrack i kązdy szanujący si egracz wam to powie Tony Hawk''s Pro Skater 2 , oraz dzisijeszy Flatout 2 . praktycznie te same klimaty.... świetna muza, dużo samochodów , dużo tras.. i co ważniejsze trasy są naaprawde świetne mozna probić kułka jeżdząc innymi trasami... ehh.. tuning jest oks.. oraz fajne są jeszcze mini gry...
na razie nie mam sie do czego przyczepić.. .. jak bedzie recenzja w CDA to sie zakładam o 10 gr ze bedie tak miedzy 9-10 ocena... czekam na wersje PL choć ang jest bardzej klimatyczna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować