Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Następny Assassin`s Creed nie zawędruje do Japonii

71 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2014 o 09:46, swgs1994 napisał:

Czyli Rewolcja Francuska i znowu Connor...uch.

Skąd niby Connor we Francji? o.O
i dlaczego miałby to być ulubiony okres Jade Raymond?

Co do newsa. Dzięki Bogu. :D
Skoro stawiamy zakłady, o nic się nie zakładam, ale sam chciałbym Szwecję i inne strony konfliktu z 1655roku. ;) Wiem, że to prawdopodobnie nie jest ulubiony okres historyczny Jade. :D

A co do azjatyckich klimatów, Chiny byłyby dużo ciekawsze i nawet mogłyby pasować do klimatu.Embers dało mały przedsmak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2014 o 11:50, Isildur napisał:

Japonia się nie nadaje na serię, co mielibyśmy grać Ninja?

Niekoniecznie. Mogłaby to być historia samuraja, który np później został roninem próbującym wyjaśnić śmierć swojego pana plus zaplątany wątek jakiegoś artefaktu (chociaż nie wiem po co). Do tego misje typu steal czy właśnie sławni Ninja (i nie, nie mam tutaj na myśli amerykańskiego wytworu w czarnym wdzianku). Arsenał w postaci zabójczych zabawek, trucizn, strzał, nie wiem co jeszcze, pistolety też by mogły być... i ostrze oczywiście :P. Pomysł jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem serii, ale Japonia średnio pasuje, a poza tym jest przereklamowana. Jest wiele interesujących lokacji i epok, które leżą odłogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jakby mieli zrobić by akcja działa się w Japonii, tylko by nie robili amerykańskiego wytworu w czarnym wdzianku, a znający życie tak by się stało, więc może lepiej niech Japonii póki co nie ruszają ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby mieli tworzyć Assassin''s Creed w Japonii zgodzę się na to tylko i wyłącznie jeśli Hideo Kojima będzie przy tym uczestniczył. Od lat krążą plotki, że Hideo współpracuje z Maxime Belandem nad crossoverem Splinter Cell i MGS, ale co jeśli tak naprawdę Kojima z Ubisoftem współtworzy coś innego? Think about it (przypominając sobie to: http://youtu.be/EI3XJ1I_MWs i to: http://youtu.be/N-QN-MPKEbg did you like it?). :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2014 o 12:08, Isildur napisał:

No właśnie jakby mieli zrobić by akcja działa się w Japonii,

Nie wiem czy grałeś w Black Flag, ale tam to wygląda tak, że animusy zamieniły się w centrum rozrywki gdzie możesz się przenieść gdzie chcesz i jak chcesz :P.

Dnia 25.02.2014 o 12:08, Isildur napisał:

wytworu w czarnym wdzianku, a znający życie tak by się stało, więc może lepiej niech
Japonii póki co nie ruszają ;]

Do tej pory Ubi raczej trzymał się jako tako tych historycznych faktów to kto wie... no ale ok. Widać ludziska nie chcą. Zawsze zostaje jeszcze Ishin, który właśnie miał premierę w JP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem... niech ruszą. Akurat mi się film Ostatni Samuraj spodobał, więc za taki obrót wydarzeń bym się nie obraził. Albo coś w stylu Shoguna - to by było też niczego sobie. Oby tylko było to lepiej zrobione niż trzecia część, po której mały niesmak mi nadal pozostał ze względu na zakończenie i kurczę trochę Connor był średni. Nie, że był zły... ale czegoś mu zabrakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2014 o 12:15, Muradin_07 napisał:

Czy ja wiem... niech ruszą. Akurat mi się film Ostatni Samuraj spodobał

Jakby nasz potencjalny Asasyn był taką postacią jak Tom Cruise w filmie... Hmm, może i bym zmienił zdanie na ten temat, ale póki popieram Isildura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wszystko zależy od tego jak to Ubisoft by ruszył. A powiem szczerze - są wstanie wziąć albo zrobić genialną grę w ciekawym środowisku (przykład - AC II, Wenecja, Ezio, miodzio) lub sknocić coś zapowiadającego się nieźle (przykład - dla mnie AC III, może świat nie był dobrym gruntem do tego, ale zapowiadało się miodnie). W przypadku AC IV nie wypowiadam się jeszcze, bo jestem w trakcie grania od dłuższego czasu. Na początku byłem sceptyczny, ale teraz jakoś mi się zaczyna podobać do wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam wypowiedzi Patrice Desiletsa chyba jeszcze przed premierą Brotherhooda. Twierdził, że osobiście nie ma pojęcia jak ruszyć Japonię (przynajmniej w kontekście AC, w końcu seria to jego dzieło), którą zresztą odradza mu wielu japońskich kolegów po fachu. Stwierdził, że Japonię lepiej zostawić Japończykom. No, ale on już w Ubisofcie nie pracuje. Może inni jego koledzy z Ubisoftu wiedzę na ten temat mają większą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jakby w grę osadzoną w Japonii był zamieszany ktoś z Japonii, kto ma jako takie pojęcie o tym kraju... Ludzie nie mający styczności z tym krajem zepsują grę, gra nie będzie posiadała klimatu, dlatego jeśli nie mają takich osób a nie chcą zniesmaczyć graczy to niech lepiej się wstrzymają do czasu, aż znajdą odpowiednich ludzi, którzy będą potrafili odwzorować na tyle ile się da klimat Japonii i nie zepsują tego. Wolę poczekać dłużej niż dostać produkt na którym się zawiodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem, co niektórzy widzą w Egipcie? - kilka piramid na krzyż i tony piachu ... nuda ...
starożytny Rzym też już był i to dwa razy
jeżeli już, to może Babilonia, Persja, czasy Aleksandra Wielkiego?, ale i tak najbardziej marzy mi się Francja / Paryż / lub Anglia / Londyn /.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Chociaż nie pogardziłbym Starożytnym Rzymem, mój ulubiony okres lub by akcja toczyła
> się tym razem w Polsce :P

Powstanie Warszawskie to jest dobry temat dla AC :) Chociaż nigdy fanem serii po 1. części nie byłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2014 o 12:56, Isildur napisał:

Gdzie miałeś Starożytny Rzym? oO

Sorki, to nie był starożytny Rzym ;) tylko renesans ;)
ale Rzym już był, więc wolałbym coś nowego a jeżeli już powtórki to powrót do czasów Krucjat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2014 o 13:18, Isildur napisał:

Znalazłem plotkę, że AC V będzie akcja w XIX wiecznym Londynie, plotka zamieszczona 17
godzin temu ;]

Nie wiem na ile to prawdziwe ale macie linka: http://www.pssite.com/news-31307-plotka__assassin_s_creed_v_w_xix_wiecznym_londynie.html

Jeżeli to prawda to wracamy znów do Europy xD


Trochę za blisko współczesności, więc wolałbym żeby to była tylko plotka, zresztą, czasy Sherlocka Holmesa ostatnio są już zbyt często eksploatowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować