Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Następny Assassin`s Creed nie zawędruje do Japonii

71 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2014 o 13:28, lis_23 napisał:

Trochę za blisko współczesności, więc wolałbym żeby to była tylko plotka, zresztą, czasy
Sherlocka Holmesa ostatnio są już zbyt często eksploatowane.


Też jakoś nie przepadam zbytnio za tym okresem, wolałbym coś bliżej starożytności lub średniowiecza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym zobaczył coś z innej parafii np okres WW1 lub WW2 [tu jest sporo opcji do osadzenia ciekawej akcji zwłaszcza w okresie drugiej wojny np Okupowana Francja, fronty Rosyjskie i Stalingrad, Anglia, fronty Afrykańskie i działania Rommla] tudzież np Irlandia i okres walk IRA o niepodległość.
Albo Ameryka czasów Capone''a i prohibicji.

Bo Japonia - w sumie sam podałeś największy argument przeciw. Egipt - hmm mieliśmy w 1szym AC Jerozolimę i w zasadzie sam Egipt pod kątem ujmę to "designu otoczenia" nie jest jakiś szczególnie kuszący [przynajmniej dla mnie, aczkolwiek lubię stare kino historyczne z tych "rejonów" tj Kleopatra, Ben Hur, nasz rodzimy Faraon]

Można by jeszcze kombinować nad powrotem do historii Rzymskich ekspansji i np osadzić akcję w czasie wojen Galijskich.

Ewentualnie wbić się w okres tzw "wyścigu o Afrykę" lub znów cofnąć się w czasie mocno w tył i osadzić historię np gdzieś na tle Hiszpańskiej inkwizycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2014 o 12:56, RaFeL napisał:

Powstanie Warszawskie to jest dobry temat dla AC :)

Nie. Nie jest.
Wiem, że na każdym kroku próbują Wam wmówić co innego, ale Polska ma bardzo bogatą historię PRZED II wojną światową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie byłbym zły gdyby dziki zachód miał byc motywem. Django niech i nawet będzie inspiracją. Inna sprawa, tak myślę, że okres do XX w. to najciekawszy wybór. Oczywiście AC w czasach współczesnych mógłby być, a nawet bardzo możliwe że będzie (po prostu w końcu opuścimy na dobre animusa) ale jednak to nie będzie już duch tej serii :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2014 o 13:48, noobie napisał:

Osobiście nie byłbym zły gdyby dziki zachód miał byc motywem.

Nie masz dość Indian po ACIII? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem ani wiktoriański Londyn, ani feudalna Japonia, ani rewolucja francuska. Londyn - za dużo już tego: Dishonored i The Order 1886. Japonia została zdementowana, a r. francuska byłaby ewidentnym klonem AC III. Ja stawiam albo na Kalifat Islamski (Imperium Osmańskie, może nawet okoliczności Bitwy pod Wiedniem co by było o wiele ciekawsze). Ewentualnie wojny napoleońskie lub I WŚ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2014 o 13:31, Pietro87 napisał:

A ja bym zobaczył coś z innej parafii np okres WW1 lub WW2 [tu jest sporo opcji do osadzenia
ciekawej akcji zwłaszcza w okresie drugiej wojny np Okupowana Francja, fronty Rosyjskie
i Stalingrad, Anglia, fronty Afrykańskie i działania Rommla] tudzież np Irlandia i okres
walk IRA o niepodległość.


Nie, tylko nie to, to by zabiło całą " magię " tej serii
już pomysł na umieszczenie akcji gry w Wiktoriańskiej Anglii zabiłby ową magię / rewolucja przemysłowa, itp. / a co dopiero XX wiek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze istnieje plotka o akcji w Rosji więc albo ten Londyn jest prawdziwy albo Rosja [Rewolucja Październikowa]:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogą tam już dać wszystko i tak mało kto będzie się przejmował naciąganą fabułą oraz niepasującymi klimatami. Shinobi i tak o wiele bardziej by już pasowali do tytułu serii niż piraci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2014 o 14:03, lis_23 napisał:

Nie, tylko nie to, to by zabiło całą " magię " tej serii


Może dla ciebie, bo dla mnie np by tą serie ruszyło na jakieś inne tory niż jeden otrzaskany schemat jakim jedzie cały czas [przynajmniej 3 i 4 dorzuciły trochę fajnego gameplayu ze statkami]

Dnia 25.02.2014 o 14:03, lis_23 napisał:

już pomysł na umieszczenie akcji gry w Wiktoriańskiej Anglii zabiłby ową magię / rewolucja
przemysłowa, itp. / a co dopiero XX wiek ...


Nie w moim wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2014 o 14:26, Pietro87 napisał:



Może dla ciebie, bo dla mnie np by tą serie ruszyło na jakieś inne tory niż jeden otrzaskany
schemat jakim jedzie cały czas [przynajmniej 3 i 4 dorzuciły trochę fajnego gameplayu
ze statkami]


Nie w moim wypadku.


No pewnie, ze dla mnie ;)
dla mnie, od 2WW są MoHy i CoH a nie AC ;) - AC to przeszłość, najlepiej jak najdalsza, i to właśnie jest głównym aspektem, który przyciąga do serii: nie mechanika tylko okres historyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2014 o 14:44, leeegolas napisał:

Wooo super!
W końcu będzie bitwa pod Grunwaldem!


Przecież akcja nie będzie w Polsce lub Zakonie Krzyżackim oO
Skąd nagle bitwa pod Grunwaldem, a sądzę, że prawdopodobnym scenariuszem będzie XIX wiek Epoka Wiktoriańska Londyn a tam nie ma Grunwaldu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2014 o 14:04, Isildur napisał:

Jeszcze istnieje plotka o akcji w Rosji więc albo ten Londyn jest prawdziwy albo Rosja
[Rewolucja Październikowa]:P

No pisać ludziom 50 razy.
Przeciek odnośnie Rosji został POTWIERZDONY jako fake.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2014 o 14:54, Kopiec napisał:

No pisać ludziom 50 razy.
Przeciek odnośnie Rosji został POTWIERZDONY jako fake.


Więc pozostaje Londyn xD
Właśnie sam doszedłem w materiałach, że Rosja to fake ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jeszcze istnieje plotka o akcji w Rosji więc albo ten Londyn jest prawdziwy albo Rosja
> [Rewolucja Październikowa]:P
A czy ktoś pamięta jeszcze o majach i konkwistadorach? W AC IV w Tulum w dziedziniec świątyni wmurowany jest symbol Asasynów i pojawia się jeszcze motyw z tym strojem odbijającym kule. Nie myślę, aby Ubisoft zapragnął tak szybko powrócić w te rejony (o ile w ogóle), aczkolwiek Ubi mogłoby nie wymyślić ciekawej fabuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2014 o 15:33, Meloks napisał:

A może by tak wojna secesyjna


Zbyt duże podobieństwo do AC III / tak, wiem, inna wojna i inne stulecie ale jednak podobieństwo istnieje /.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować