Zaloguj się, aby obserwować  
SEBpl

Dungeon Siege II: Broken World

208 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2006 o 20:18, turtlesomaniak1 napisał:

eh z jednej smuce sie ze nie bedzie dostepne w gram.pl bo kupilbym tu z wykorzystaniem Wpln
znacznie taniej , a zdrugiej strony ciesze , czy tez mam nadzieje ze polska czcionka tym razem
nie bedize powodowala zacinania sie gry i zamulania


Cenega też miała w swoich polonizacjach wzloty i upadki. Z tym że te upadki były dużo gorsze niż DS2 w wykonaniu CDP. Że przypomnę Westerner i FarCry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm... moze to i dobrze ze wydaje Cenega... na mojej zakupionej przedpremierowej versi by CDP gra baaardzo czesto spada do 8 fps''ow a powoduje to zle (FATALNIE) dobra czcionka, po co wogole ja ruszac, jak skasowalem plik spolszczenia to gra tylko przy maxymalnych zadymach spadala do 25fps''ow a ciagle 30 bylo - tylko mialem gre po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz sprzet że ci tak przyspoieszyło?
U mnie czcionka wyświetlała się wszędzie dobra, to był błąd na niektorych komputerach.
>a tak btw, to bedzie dodatek nakladka czy samodzielna gierka nie wymagajaca podstawki ???.
Niestety jeszcze nie wiadomo :/ http://cenega.pl/gra_opis.php?ID=3671 to strona polskiego wydania gry, i pisze tylko że będą dwi wersje językowe do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 11:00, PsychoMan napisał:

Jaki masz sprzet że ci tak przyspoieszyło?


Mojk: ALthon XP 1700+, Raden 9100 PRO, 640 DRR. I czytalem ze na sprzeciorach typu 3.0, nowiutki GForce + 2x 512 w dualu tez spada na 8klatek... to nie wina gry (bo versja angielska dziala super), tylko spolszczenia, dlatego ciesze sie ze wyjdzie od kogos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a no tak czcionka wyswietla sie dobrze, ale moim zdaniem ta orginalna jest 1 duzo ladniejsza (po kiego bylo ja zmieniac, dla paru "ogonkow" ???), i wydajniejsza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najdziwniejsze jest to, że potężna gra (w tym przypadku dodatek) zawsze ma demonstracyjną wersję tej gry, dlaczego nie ma dema broken world. [Jeżeli uważacie ze dodatki nie maja demo to wpiszcie w www.google.pl np. legends of aranna demo(dodatek do DSI)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 19:08, Lesniewski napisał:

Najdziwniejsze jest to, że potężna gra (w tym przypadku dodatek) zawsze ma demonstracyjną wersję
tej gry, dlaczego nie ma dema broken world. [Jeżeli uważacie ze dodatki nie maja demo to wpiszcie
w www.google.pl np. legends of aranna demo(dodatek do DSI)]


Dodatki mają dema, ale rzadko. Zawsze przecież możesz ściągnąć demo podstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 19:52, turtlesomaniak1 napisał:

demo jest dostepne na fileplanet , niestety trzeba placic z tego co soe orientuje

Fileplanet jest darmowy, tylko trzeba "stać w kolejce" do ściągnięcia. Wykupienie płatnego konta umożliwia pobieranie plików bez czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 00:22, ravenzero napisał:

No i zła wiadomość Broken World zostanie w Polsce wydany po listopadzie 2006, tak wynika z
planu wydawniczego Cenegi.


Nieee!!! To tylko demo mi zostało :( Ale pocieszenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jak to możliwe, że cenega polonizuje i wydaje w polsce gre DSII Broken World. To okropne. Dlaczego pytacie?:

1.- brak wirtualnych pieniedzy
2.-CDP ma zawsze niskie ceny Dodatków (Dark Crusade 59 zł)
3.- Nie będzie złotej edycji, bo jak niby ma być jak DSII jest u CDP a Broken World u Cenegi.

Przecież to koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PsychoMan, napewno nie... beda 2 edycje, przeciez Cenega to nie jest jakas firma zza wschodniej granicy w ktorej pracuja jacys idioci. To duza i trzymajaca sie na rynku firma, ktora napewno zdaje sobie sprawe ze DS2 sprzedal sie niezle, wiec dodatek tez sie sprzeda, a sprzedawanie tylko dodatku i podstawki w jednym to tak jak zarznac kure znoszaca zlote jaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 15:46, Rebellion napisał:

PsychoMan, napewno nie... beda 2 edycje, przeciez Cenega to nie jest jakas firma zza wschodniej
granicy w ktorej pracuja jacys idioci. To duza i trzymajaca sie na rynku firma, ktora napewno
zdaje sobie sprawe ze DS2 sprzedal sie niezle, wiec dodatek tez sie sprzeda, a sprzedawanie
tylko dodatku i podstawki w jednym to tak jak zarznac kure znoszaca zlote jaja...


Wiesz, kupi mniej osob ale zapłaci więcej kasy. Ale teraz doszedłem do wniosku że tak nie będzie, bo CDP nadal ma prawa do wydawania podstawki, a Cenega tylko dodatku. Mam tylko nadzieję że nie będą chcieli za to 100zł, tylko z 70-80zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować