Zaloguj się, aby obserwować  
SEBpl

Dungeon Siege II: Broken World

208 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2006 o 16:13, kumak nizinny napisał:

psycho chcesz broken world?

Poczekam sobie na oryginała, wyrosłem już ze ściągania gier z neta. Może też kiedyś zrozumiesz co to znaczy złodziejstwo, a na dzień dziesiejszy radzę ci przestać pisać takie rzeczy, bo cię degrad czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, ze mialem to samo. Nadal duzo moich kumpli mowi "a ty kupujesz orginalne-kasy ci nie szkoda" Jkos to zrozumialem i wole sobie kupic gierke z full opcjami, pomoca techniczna, no i co najwazniejsze w sieciowkach gram na official a nie na pprivach!! Co do DS2-fajna giera. Sam jej nie mam ale gralem w nia raz u kuzyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 18:03, Dark Templar napisał:

> ja mam dotatek ale po angielsku

To nie ma znaczenia. Sam mam DS II PLO, ale dodatek jest w wersji ANG i wszystko działa tak
jak napisałem.


Ty i twój kolega kumak już zostaliście zgłoszeni do moderacji. piratów tutaj nie tolerujemy...

PsychoMan ===> wiadomo juz na bank że 25 premiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 21:49, Deejay napisał:

> > ja mam dotatek ale po angielsku
>
> To nie ma znaczenia. Sam mam DS II PLO, ale dodatek jest w wersji ANG i wszystko działa
tak
> jak napisałem.

Ty i twój kolega kumak już zostaliście zgłoszeni do moderacji. piratów tutaj nie tolerujemy...

PsychoMan ===> wiadomo juz na bank że 25 premiera?



ROTFL&LOL Man :D Państwa w których premiera była wcześniej - mówi Ci to coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 21:55, Dark Templar napisał:

ROTFL&LOL Man :D Państwa w których premiera była wcześniej - mówi Ci to coś?


moderator zadecyduje... BTW po co niby kupować grę za granicą jak można w polsce po polsku.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 22:02, Deejay napisał:

> ROTFL&LOL Man :D Państwa w których premiera była wcześniej - mówi Ci to coś?

moderator zadecyduje... BTW po co niby kupować grę za granicą jak można w polsce po polsku..
:/


Dla mnie tą różnicą są 3 miechy. Poza tym CDP nie spolszcza DSII:BW, więc jest dużo szansa, że nowemu dystrybutorowi coś nie wyjdzie, a ja jestem za dużym fanem DSII by ryzykować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 22:06, Dark Templar napisał:

Dla mnie tą różnicą są 3 miechy. Poza tym CDP nie spolszcza DSII:BW, więc jest dużo szansa,
że nowemu dystrybutorowi coś nie wyjdzie, a ja jestem za dużym fanem DSII by ryzykować :D


taaa... jakbyś nie zauważył to właśnie CDP nie wyszło spolszczenie DS II... już nie pamiętasz afery z wydajnością gry w wersji PL ?? bardzo się cieszę że to cenega wzięła się z spolczszenie. pokazali na co ich stać wzorowo polonizując obliviona. skoro utrzymujesz że masz legalna kopie to ok. sorry za oskarżenia. poprostu wdałes sie w dyskusję z ewidentnym piratem i jeszcze udzieliłeś mu pomocy... to jest propagowanie piractwa... nie ważne...
BTW. gratuluję awansu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim przypdaku DSII chodził całkiem spokojnie, choć nie było filmików :/ Mimo to miałym większe zaufanie do CDP niż do Cenegi. Może i rzeczywiście się poprawili, ale jednak lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu :D

A co do piractwa. Pomagałem mu, bo z początku wyglądał na typowego "żółtodzioba" (no offense), który ma problemy z orginalną gierką, choć z każdym kolejnym postem odsłaniał swe "pirackie" oblicze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 21:39, kumak nizinny napisał:

ma ktos spolszczenie?
podaj maila to ci wysle obraz plyty

>psycho chcesz broken world?

http://www.gram.pl/forum_regulamin.asp
propagowanie piractwa, a szczególnie oferowanie, udostępnianie bądź linkowanie do pirackich plików
wysyłanie zapytań dotyczących pirackich plików, a szczególnie wysyłanie zapytań odnośnie tego gdzie i jak pobierać pirackie pliki
------>> pozbawienie możliwości wypowiadania się na stronie gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 22:29, PsychoMan napisał:

Wiadomo, chyba że Cenega ściemnia na swojej stronie :)


hmm.. właśnie jestem na stronie cenegi i jedyne co jest napisane to:

Wydanie Premierowe
Gatunek: RPG
Wydawca: Take 2
Premiera: Październik 2006
Platforma: GRA PC
Cena det.: 69,90 zł
Dwie wersje językowe do wyboru

gdzie ty widzisz informacje o dokładnym dniu premiery...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 17:36, Deejay napisał:

gdzie ty widzisz informacje o dokładnym dniu premiery...?

Damn, przełożyli. Data ktorą podawałem była tam napewno. Oznacza to, że w ostatnim tygodniu coś się zmieniło. Ja już nie wytrzymam z tą Cenegą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 21:46, PsychoMan napisał:

> gdzie ty widzisz informacje o dokładnym dniu premiery...?
Damn, przełożyli. Data ktorą podawałem była tam napewno. Oznacza to, że w ostatnim tygodniu
coś się zmieniło. Ja już nie wytrzymam z tą Cenegą :(


Faktycznie premiera się bardzo delikatnie ślizgnęła ale nie dużo.

Postaramy sie podać jak najszybciej datę premiery.

Bardzo za to przepraszam.

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 21:48, Marcuz napisał:

Faktycznie premiera się bardzo delikatnie ślizgnęła ale nie dużo.

Tzn. ile? I czemu ta wasza strona tak fatalnie działa? Zamawiam właśnie BW i wszystko się ładuje po 2 minuty. :/
Chyba pojdę do sklepu, szybciej będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzę że macie w ofercie Dungeon Siege II: Edycja Deluxe. Tyle że link nie działa (albo specjalnie nie działa...). nawet nie wiem co to ma być... mogę się tylko domyślać że to podstawka + broken world... więc mam pytanie: ta podstawka jest przez cenegę od podstaw, od nowa przetłumaczona? i kiedy się ukaże? na stronie jest data - listopad. to jest szansa że przed sylwestrem sie jeszcze ukaże...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie;) czy dodatek będzie działać tak jak w Gothicu II czyli że będzie wpleciony w podstawkę czy tak jak w Warhammer: DoW że będzie to zupełnie osobna misja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 19:41, Bambadil napisał:

a ja mam pytanie;) czy dodatek będzie działać tak jak w Gothicu II czyli że będzie wpleciony
w podstawkę czy tak jak w Warhammer: DoW że będzie to zupełnie osobna misja???


to jest kolejny akt. tak jak w diablo II. konwertujesz postać i jedziesz dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 19:43, Deejay napisał:

to jest kolejny akt. tak jak w diablo II. konwertujesz postać i jedziesz dalej :)


no to mi wyjaśniłeś:P ja w Diablo II nie grałem więc nie wiem czy dobrze cię zrozumiałem:) czy to jest tak jak w BG II ( grałem co prawda jakieś 10-15 min ale za to na samym początku jak jestem w jakimś lochu....nic nie pamiętam i tak dalej:P:P:P) jeśli nie to nie rozumiem:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować