Zaloguj się, aby obserwować  
SEBpl

Dungeon Siege II: Broken World

208 postów w tym temacie

/ciach/

myślałem że w diablo II każdy grał... ;)
ja za to w BG nie grałem :P
dodatek jest ściśle powiązany z podstawką.
możesz przekonwertować postać którą grałeś w podstawkę i grać nią dale w broke world :)

pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 20:06, Deejay napisał:

myślałem że w diablo II każdy grał... ;)


jak widać nie każdy;)

Dnia 21.10.2006 o 20:06, Deejay napisał:

dodatek jest ściśle powiązany z podstawką.
możesz przekonwertować postać którą grałeś w podstawkę i grać nią dale w broke world :)


aha już chyba rozumiem:D wielkie dzięki Deejay:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 17:03, Rusty Mike napisał:

Ja w sumie spodziewałem się że BW wniesie coś nowego. Trochę jest, ale czuje pewien niedosyt
:-P

a skąd masz grę? jeszcze nie było premiery w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niby data premiery Pl ma być

Data Premiery:
Świat: 01 sierpnia 2006
Polska: 10 listopada 2006


Licze na to że Cenega udostępni spolszczenie.

Czy ktoś tutaj jest z cenegi?
Prosiłbym o udostępnienie spolszczenia po jego wykonaniu. I podanie linka w tym temacie.
Tylko nie na Rapidshare.

Już tylko wyczekuje na sam plik spolszczający bo nie bardzo mi się chce grać w Angielską wersję. Angielskie teksty z dodatku mieszają mi się z Polską podstawką dlatego czekam na PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 19:34, dwlodarczyk13 napisał:

Licze na to że Cenega udostępni spolszczenie.

Czy ktoś tutaj jest z cenegi?
Prosiłbym o udostępnienie spolszczenia po jego wykonaniu. I podanie linka w tym temacie.
Tylko nie na Rapidshare.

Już tylko wyczekuje na sam plik spolszczający bo nie bardzo mi się chce grać w Angielską wersję.
Angielskie teksty z dodatku mieszają mi się z Polską podstawką dlatego czekam na PL.


nie będzie osobnego spolszczenia... niby po co miałoby wyjść skoro gra ma premierę w języku polskim? skąd taki pomysł? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem Broken Worlda i powiem wam, że o ile giera sama w sobie jest miodna, bo to poprostu to samo tylko w większych ilościach :) To rozczarowało mnie to, że nie naprawiono tego co CDP spartolił, czyli smolenie gry w polskiej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 17:24, PsychoMan napisał:

Dziś dostałem Broken Worlda i powiem wam, że o ile giera sama w sobie jest miodna, bo to poprostu
to samo tylko w większych ilościach :) To rozczarowało mnie to, że nie naprawiono tego co CDP
spartolił, czyli smolenie gry w polskiej wersji.


łeee... ale do kitu :( a ja sie na de-lux edycję szykowałem... w grudniu będzie za 99 zł. czyli podstawka za 20 zł wychodzi :) może to że gra wolno chodzi jest sprawką podstawki z cdp a jak sie tą z cenegi zainstaluje to będzie dobrze... tylko ciekawe czy cenega robila swoje wlasne spolszczenie do podstawki czy wykupiła prawa od cdp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polonizacja jest tylko do dodatku, do instalacji nie jest nawet potrzebne włożenie płyty z podstawką do napędu. Ale miałem nadzieję, że przynajmniej ten 4 akt będzie śmigał, bo spolszczenie w całości robi Cenega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 12:25, PsychoMan napisał:

Polonizacja jest tylko do dodatku, do instalacji nie jest nawet potrzebne włożenie płyty z
podstawką do napędu. Ale miałem nadzieję, że przynajmniej ten 4 akt będzie śmigał, bo spolszczenie
w całości robi Cenega.


nie rozumiem... broken world nie jest dodatkiem samodzielnym. a jeżeli tak, to korzysta w większości z podstawki. a skoro tak to m. in. z polskich nazw, opisów np. przedmiotów z podstawki. więc grając nawet w czwartym akcie przede wszystkim korzystasz z polonizacji z podstawowej wersji gry. Cenega musiała spolszczyć tylko te nowe elementy dodatku, których w ogóle nie było w podstawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to mi chodzi, że nie robili spolszczenia całęj gry od podstaww, ale tylko tego czego nie było w podstawce. Jakby chłopaki z Cenegi byli wporządku to by zrobili spolszczenie całości, szczególnie pamiętając o prawie 4 miesięcznym poślizgu w stosunku do premiery światowej. A tak robią pełne spolszczenie dla wersji Deluxe i ona będize śmigać bez problemu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 20:23, PsychoMan napisał:

Właśnie o to mi chodzi, że nie robili spolszczenia całęj gry od podstaww, ale tylko tego czego
nie było w podstawce. Jakby chłopaki z Cenegi byli wporządku to by zrobili spolszczenie całości,
szczególnie pamiętając o prawie 4 miesięcznym poślizgu w stosunku do premiery światowej. A
tak robią pełne spolszczenie dla wersji Deluxe i ona będize śmigać bez problemu :/


hmmm.. a jak mogli zawrzeć w dodatku do gry spolszczenie do podstawki...? tym bardziej że jest ona już spolszczona. to chyba było do przewidzenia że dodatek będzie spolszczony przez cenegę a podstawa, która kupiłeś rok temu zostanie spolszczona przez cdp. w sumie innej możliwości nie ma także nie widzę żadnych powodów dla twojego zawodu... co innego w wersji de-lux. tutaj podstawę wypuszcza cenega więc zapewne od nowa ją spolszczy. bo wątpię żeby cdp chciało konkurencyjnej firmie sprzedać prawo do spolszczenia. bdw kto by tam takie wadliwe spolszczenie chciał... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 20:36, PsychoMan napisał:

Wcale nie ma problemu, wystarczy podmienić dwa pliki w których jest polonizacja i już.


oj... chyba ocierasz się o granicę legalności... ;) ja za dokładnie to samo co teraz napisałeś degrada dostałem rok temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma żadnej nielegalności, Cenega ma teraz prawa do wydawania wersji deluxe z dołączoną podstawką, nie widzę problemu żeby przygotowane do tej podstawki spolszczenie dodać do patcha polonizującego z dodatku.
Jeśli się mylę i tak nie można to wybaczcie, ale nie łapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 21:20, PsychoMan napisał:

Tu nie ma żadnej nielegalności, Cenega ma teraz prawa do wydawania wersji deluxe z dołączoną
podstawką, nie widzę problemu żeby przygotowane do tej podstawki spolszczenie dodać do patcha
polonizującego z dodatku.
Jeśli się mylę i tak nie można to wybaczcie, ale nie łapię.


ach zwracam honor. myślałem że chcesz podmienić pliki ze spolszczeniem cdp na cenegi (podstawki jak już de-lux wyjdzie)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 17:27, Deejay napisał:

Hmmm... coś tu tak cicho... Jakby nikt w Broken World nie grał... A ja chciałbym opinii posłuchać,
co nowego wprowadzono jakie ulepszenia etc. ...

Szczeże mówiąc gierę dostałem w zeszły poniedziałek i zagrać zdążyłęm dopiero dwa razy, bo brak czasu.
A inni nie pisza bo się oderwać nie mogą :D

BTW Gratuluję delegata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować