Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age: Inkwizycja - zobacz zwiastun prezentujący świat gry

31 postów w tym temacie

> > Ciekawe czy będzie można importować zapis gry z dragon age 2 ale lepiej niech tak
> nie
> > będzie nie chce już mi się 7 raz przechodzić tej samej gry bo naprawdę cała seria
> mnie
> > niesamowicie onieśmieliła 1 była świetna 2 jakoś poplątana z końcem ale nadal ciekawa
>
> > była ciekawi mnie co dalej się stanie z bohaterem.Bo jakoś mało było wyjaśnione
>
>
> Powstaje specjalna aplikacja do robienia save. Nazywa się The Keep. Poczytaj o niej:
>
>
> http://www.gram.pl/news/2013/08/29/dragon-age-keep-nowy-system-importu-zapisow-do-dragon-age-inquisition.shtml
No to świetnie zrobię najpierw tak jak z dragon age 2 przejdę bez importowania zobaczę co by wybrali stwórcy a potem ze swoim zapisem dzięki za poinformowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Whoa w niektorych miejscach gra wyglada jak dobre CGI 0_0 klimat sie wylewa szczegolnie w Orzammar/ Kal-Sharok ^_^ Veil look so much more realistic and darker than in DAO. Widzimy Ball w Orlais w Halamshiral yay, tylko ciagle ten Fall 2014 ¬_¬ I want it now !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Whoa w niektorych miejscach gra wyglada jak dobre CGI 0_0 klimat sie wylewa szczegolnie
> w Orzammar/ Kal-Sharok ^_^ Veil look so much more realistic and darker than in DAO.
> Widzimy Ball w Orlais w Halamshiral yay, tylko ciagle ten Fall 2014 ¬_¬ I want it now
> !!!

Moze zdecyduj sie, w jakim jezyku chcesz sie wypowiadac? Albo w ogole dodaj jeszcze zwroty niemieckie, francuskie i wloskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część była rewelacyjna, przechodziłem ją wszystkimi klasami i rasami. W drugiej bardzo ciekawa była walka, sporo dynamiki i akcji, jednak lokacje były totalnym dnem. EA chwali się, że III część w świecie DA ma być składową najlepszych elementów jej poprzedniczek. Jeżeli tak się na prawdę stanie to będzie to świetne RPG.

Muzyka to miód na moje uszy jeśli chodzi o zajwakę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupię i zagram, jako, że edycja kolekcjonerska "Początku" do dziś stanowi ozdobę mej kolekcji gier i przywołuje piękne wspomnienia. Nie zmienia to jednak faktu, że przed "Inkwizycją" naprawdę trudne zadanie zmazania niesmaku po poprzedniej części. Nie zrozumcie mnie źle, Dragon Age 2 był całkiem niezłą grą o bardzo ciekawej fabule, jednak jako kontynuacja genialnego tytułu wypadł po prostu blado i poniżej wszelkich oczekiwań fanów. Sama "Inkwizycja" póki co prezentuje się zaś średnio. Pomysł z imitowaniem otwartości Skyrima jest odważny, ale i niezwykle niebezpieczny, szczególnie, że BioWare nie ma doświadczenia na tym polu. Jeśli zaś chodzi o grafikę, gołym okiem widać, że jeżeli tytuł ten rzeczywiście tworzony jest na silniku Frostbite, to raczej na jego pierwszej wersji znanej z Bad Company II, nie zaś na drugiej, jak próbują nas przekonywać twórcy (celowo nie napisałem "trzeciej", bo chyba tylko ostatni głupiec dał się nabrać na PR-owe bredzenie przy okazji premiery BF4. Ta gra wygląda jak ledwie co muśnięty modyfikacjami Battlefield 3 i na tym zakończmy wszelkie dywagacje).
Trzymam jednak kciuki za chłopaków z BW, choć wszyscy wiemy, że bez względu na starania, nie są już tą genialną ekipą z czasów Baldur''s Gate i Knights of The Old Republic, a o nawiązaniu walki z Wiedźminem 3 nie będzie mowy. Król gatunku może być tylko jeden i wszystko wskazuje na to, że tego roku dojdzie do sukcesji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Whoa w niektorych miejscach gra wyglada jak dobre CGI 0_0 klimat sie wylewa szczegolnie
>
> > w Orzammar/ Kal-Sharok ^_^ Veil look so much more realistic and darker than in
> DAO.
> > Widzimy Ball w Orlais w Halamshiral yay, tylko ciagle ten Fall 2014 ¬_¬ I want it
> now
> > !!!
>
> Moze zdecyduj sie, w jakim jezyku chcesz sie wypowiadac? Albo w ogole dodaj jeszcze zwroty
> niemieckie, francuskie i wloskie.
A co ci do tego ?! pisze tak jak chce i umie jesli ci sie nie podoba nie czytaj, masz problemy idz co zrob z soba bo widze ce ci sie nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.03.2014 o 14:55, Shaddon napisał:

Jeśli zaś chodzi o grafikę, gołym okiem widać, że jeżeli tytuł ten rzeczywiście tworzony
jest na silniku Frostbite, to raczej na jego pierwszej wersji znanej z Bad Company II,
nie zaś na drugiej, jak próbują nas przekonywać twórcy (celowo nie napisałem "trzeciej",
bo chyba tylko ostatni głupiec dał się nabrać na PR-owe bredzenie przy okazji premiery
BF4. Ta gra wygląda jak ledwie co muśnięty modyfikacjami Battlefield 3 i na tym zakończmy
wszelkie dywagacje).


Już tak nie przesadzajmy, na razie grafika prezentuje się lepiej niż w takim " Dark Souls II " i zapewne ze dwa razy lepiej niż kolejny " Risen " na czternastoletnim? silniku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2014 o 14:55, Shaddon napisał:

Sama "Inkwizycja" póki co prezentuje się zaś średnio. Pomysł z imitowaniem otwartości Skyrima jest odważny,
ale i niezwykle niebezpieczny, szczególnie, że BioWare nie ma doświadczenia na tym polu.

Akurat żadnej otwartości nie będzie, tego się wyparli. Zaznaczyli tylko, że lokacje będą większe niż w poprzednich częściach, ale to nadal nie będzie otwarty świat. Co najwyżej będzie wybór w jakiej kolejności odwiedzić dane miejsca plus zapewne nie obejdzie się bez powrotów, jeśli tak skonstruują zadania poboczne (byle tylko nie wyglądało to, jak w DA2).

Dnia 07.03.2014 o 14:55, Shaddon napisał:

Jeśli zaś chodzi o grafikę, gołym okiem widać, że jeżeli tytuł ten rzeczywiście tworzony
jest na silniku Frostbite, to raczej na jego pierwszej wersji znanej z Bad Company II,
nie zaś na drugiej, jak próbują nas przekonywać twórcy (...)

To jest Frostbite 3. Użyty engine nie gwarantuje tego, że gra domyślnie będzie wyglądać świetnie, ale mimo wszystko wygląda to nie najgorzej. Przyczepiłbym się na pewno do lewitujących przy pancerzach broni, bo to już mogliby w końcu zmienić.

Z Wiedźminem 3 natomiast bym nie porównywał, bo to jednak trochę inne gry. W Wiedźminie nie prowadzimy drużyny, a od części 2 zyskał sporo cech zręcznościowych gier akcji, podczas gdy w DA standardowo nie kontrolujemy ciosów, tylko klikamy na cel, mamy auto attack i numerkami używamy poszczególnych umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Nie powala grafika. Dwa razy sprawdzałem czy aby na pewno filmik poszedł w hd. Nie oszukujmy się, gra ma wyjść na X360 i PS3, nie oczekujmy cudów. Ale w rpg nie liczy się grafika a grywalność.
I nie zmienia to faktu, że trylogię dogram, bo poprzednie części dały mi sporo fun''u :)
Nie porównujmy też z W3, tylko grajmy w obie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować